Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sihirli Eşya Edinme

+127
Pearl Chérie Dior
Elyse Harmonie Wideen
Drew Taylor Black
Maggie Gladhell
Joanna Oldwin
Liliana Caprice von Dorff
Gaius Tim Winchester
Afrodit
Mirabella LaPiere
Carmen Gabriel Boudicca
Elena Chantelle Mellark
Apollon
Philomela Morgenstern
Allen Jacques Harth
Olivia Alexandro Tyler
Aldrick R. Carter
Caleb Rivers
Barney Awesome
Maximillian J. Trully
Justin Lanchaster
Gregor Judas Aquila
William David Green
Ted Deeply
Seth Mason Black
Adrian Black
Isis Alexandria Dawn
Thalia A. Carter
Victor Reznov Temple
Steve J. Christensén
Zellana L. Tyler
Eryx von Dorff
Lena H. Bryce
Lucas Matthew Price
David Killer
Hope Temple
Christian Randolph
Reo Warner
Ryan Legolas Lawliet
Ashton L. Flamé
Argon Felix Antony
Drake Tyrell Stanislaus
Lara Croft
Hanna Olıvıa Temple
Alicia Roxanne Wideen
Edward Kevin Hawke
Ravelo Carter
Mark William Trully
Valentino R. Gavino
Fenix Blume
Tristan Micah Addison
Zoi Anadyontai
Leonardo di Muérte
Diatrisi Demo
Nemia Stacy Gresean
Georgina Orwell
Leéroy Sephard
Leo Zack Lamartine
Izabelle Jearollia
Ophelia Martinez
Kristen Reneé Dawson
Rosemarie Hathaway
Katherine M. von Dorff
David Tyler
Kheiron
Arthur Cocteau
Peter Karl Bouveir
Scarlett A. Fackrell
Drew Anderson
Zack Cliff Burton
Isabelle Coco Franke
Jimmy Turner
April Diana Lancaster
Ryzell Crest
Theodor Aquila
Marcus L. Stanislaus
Andrea Grace Harvey
Dante Phoenix
Alexia Sophie Russell
Dante Sparks
Kevin Least
Alexis Kwon
Zack Care
William Maxwell
A. Raina Lindgren
Leonard Jones
Aima Pageton
Perseus Carter
Edward J. F. Newgate
Luke Winchester
Summer Katherine Ramsey
Diona Arsinoe Stanislaus
Leonard L. Carter
Joseph M. Masen
Alex Nike
Sirius Wayne Daniels
Shylâ Fackrell
Elena Martin
Daisy Ivana
Eduard Ryan Longrange
Jason Parker
Ayleyda Laurana Falls
Helen Grace Burton
Myrna Tudor
Jacquenetta Solielle
Tiffany Trully
Tom Ward
Aquamarin Britannia
Ange Morgan Lamartine
Amy Kleppy
Lara Adams
Adyali Beckett
Arthur Dragomir
Pacely Wandrof
Mitchie Carter
Clara Thompson
Cornelia Fackrell
Serena Su Hanzadeoğlu
Aster Phoenix
Cassandra Masen
Aleda Beth Hwang
Gaea
Steward Thurstan
Satellite Morgan
Cristina Black
Hermia Aigian Cocteau
Hector Sentius
Athena
131 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:56 am

Benim özellik eklendiği için değiştiriyorum. (bknz:Olimpos : Annem'le karşılaşıyorum.)

Özel bir kılıç. Adı Doğataşı. İlahi bronzdandır. Kabzasının üzerinde yeşil bir taş vardır. Bir bileklik şeklinde görünür. İstediğim zaman içinden derileri zehirli bitki askerleri çıkarabilirim. Kabzasının üzerindeki taş bileklikte de görünür,bu taş sayesinde annem benim yerimi her zaman bilir.
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 10:14 am

Değiştiriliyor.
http://olimpos.my-rpg.com
Aquamarin Britannia

Aquamarin Britannia

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 6:06 pm

Ayak bileklerimden asla çıkmayan ve kendi kanımdan yaratılmış bir çift halhal. Bu halhal aktif hale geçtiğinde bacaklarımı saran bir çift kan kırmızısı çizmeye dönüşüyor. Bu çizmeler bana çok büyük bir hız katıyor, ek olarak sağlamlıkları bacaklarıma gelebilecek her türlü darbeye karşı koyuyor. Darbe güçleri de oldukça yüksek.

Tanrıçam ~ Very Happy
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 04, 2010 4:15 am

Ekleniyor Smile
Tom Ward

Tom Ward

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 5:13 am

Metaforéas sihirli bir sırt çantası. İsmi Taşıyıcı anlamına geliyor. İçine istediğim eşyaları koyduktan sonra, eşya küçülmeye başlıyor ve mininacık bir boyuta erişip kalıyor. Bu sayede çantaya neredeyse sınırsız sayıda yük koyabiliyorum. (Koyduğum şey her ne kadar büyükse, küçük hali de diğerlerine oranla daha büyük oluyor. Yani çantanın da sınırlı bir gücü var.) Eşyaları yerleştirdikten sonra "Telos" diyorum ve çanta kayboluyor. Sırtımda ağırlık hissetmiyorum. Çantayı tekrar geri getirmek istersem de "Ferte" diyorum ve çanta sırtımda tekrardan beliriyor. İçinden çıkarttığım eşyalar da yeniden eski boyutuna geri dönüyor.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 7:21 am

Çok güzel bir yüzük. Altın sarısı renginde ve güneş şeklinde. Güneş şeklinin üzerine bastığımda sarı bir ışık saçmaya başlıyor. Işığın gücü tamamen bana bağlı. İstediğim zaman düşmanımın görüşünü engelleyecek kadar güçlü, istediğim zaman da önümü görebilecek kadar hafif bir ışık saçıyor.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:17 am

Hera'nın armağanı bir bilezik.Koluma takmadan önce çok büyük,ama taktığım zaman tam oluyor.Bileziğimi birinin gözüne tuttuğum zaman onları uyuşturabiliyorum.Tabi ki tanrılar dışında!Tam Hera Kızı'na yakışır bir hediye.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:56 am

Tom, Tiff, Jac, eşyalarınız eklendi.
Myrna Tudor
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı
Myrna Tudor

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 10:18 am

Babamın Bana Armağını Kaos Kılıçlarının Yapıldığı Ana Maddeydi.Onları İşleterek Oluşturduğum Bir Kılıç Ve İki Hançer.Onlar Yanımdayken Kendimi Daha Bir Kuvvetli Hissediyorum.Diğer Melezlerden Katça Daha Kuvvetli Oluyorum.Vuruş Tekniklerini Ve Vuruş Güçlerini İyi Kavrayabilirsem Onlarla Bir Tanrı/Tanrıçayı Öldürebilirim.Birde Cephanelikten Aldığım Ama Taşları İşleyen Çocuğun Babamın Hediyesi Sandığı Bir Taş Var Ki Ben O Taşı Babamın Benim Önüme Çıkardığına İnanıyorum.Zaman Titanı Kronos'un Kanını Bulundurduğu İçin Ondan Bir Kalkan Yaptırdım.Kalkan Darbelere Karşı Çok Sağlam Sanırım Şimşek Dışındaki Tüm Saldırılara Dayanabilir Ve Her Darbe Aldığında Zamanda Bir Saniyeliğine Aksama Oluyor.Kılıcımı Ve Kalkanımı Hep Yanımda Taşımak İçin Onları Kolluk Biçimine Getirdim Ve İstediğim Zaman Asıl Haline Dönüşüyorlar.Tam Bir Ares Oğluna Yakışır Hediyeler

Out.Marx'ın Düşüncesine Göre O Taşı Babası Karşısına Çıkardı Yani O Taş da Babasının Hediyesi Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:47 am

Ekleniyor.
Helen Grace Burton
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Helen Grace Burton

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 4:40 am

Altın Madalyon.. Madalyonu annem Athena ben doğmadan önce, babama bizi koruması için vermiş. Madalyon, Atlantis'in altın madenlerinden çıkarılıp işlenmiş ve annem Athena tarafından çeşitli büyülerle kutsanmış. Madalyonu takınca sonsuz bilgiye sahip oluyorum. Herkes ve herşeyle ilgili bilgi benim oluyor. Madalyon aynı zamanda bana önsezi gücü veriyor ve annemle iletişime geçmemi sağlıyor...

http://olimpos.my-rpg.com/empire-state-binas-olimpos-f75/annem-beni-sonsuza-kadar-kaybolmaktan-kurtaryor-t1500.htm
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 8:55 am

Ekleniyor.
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:58 am

Ad-Soyad: Ayleyda Ocean.

Eşyanın Adı: Sunshine.

Eşyanın Özellikleri: Bu kolye ışık beni terk ettiği zamanlarda bana ve etrafıma ışık saçar. Bu kolye sayesinde asla kaybolmam ve ışığı izlerim.Üstündeki taşa dokunduğum zaman ortaya çıkan Güneş ışığı etraftaki tüm düşmanlarının gözlerini kapatmasına sebep olacak kadar ışık çıkarıyor. Bu kolyenin özel gücünü günde sadece bir kez kullanabiliyorum.Kolyenin ucunda turuncu renkli bir taş var.Kolye gücünü taştan alıyor.

İlgili Görevin Linki veya Yapıldığı Mekan (bkz. Liste 2/Görev 14.): Empire State Binası / Heyecan yapmak için iyi bir neden / Liste 1 Görev bir,Liste 2 Görev 14.

En son Ayleyda Ocean tarafından Paz Kas. 28, 2010 3:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:38 pm

Ekleniyor.
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 7:03 am

Adı Kemrus bir kılıç yarısı ilahi bronz yarısı da çelikten yapılma.Bu kılıç bana babam tarafından verildi.Bir özelliğide dokunduğu yer yanıyor.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 7:49 am

*Sadece melezler sihirli eşya başvurusu yapabilir, bunun için de öncelikle sitede bu eşyayı edindiğini kurguladığı bir role play yazması gerekir. /Reddedildi.
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 4:52 am

Spoiler:
-Labirent / Labirent Canlanıyor 2 (Zeus Yumruğu'nun devamı)[Lia, Ed, May ]/20.post/
- Χάλκινο δράκος
-Adı, Bronz Ejderha anlamına gelen Χάλκινο δράκος.Küçük bir metal top şeklinde görülür.Elimde tuttuğum ve yunana babamın ismini söylediğim zaman top, kaplan şeklinde bir otomatona dönüşür.Otomaton, bir tek benim sözümü dinler ve aynı kelimeleri tekrarladığım zaman tekrar küçük metal bir topa dönüşür.

Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:04 am

Ekleniyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 10:06 am

Adı Kadavra. Kamptan uzun bir süre ayrı kaldıktan dönüşte babamla ilk buluşmada hediye olarak aldığım kılıç. Çeşitli büyülerle güçlendirilmiş. Üzerinde Yunanca süsleme ve kelimeler bulunuyor. Afrodit'in yardımıyla kolayca taşıyabilmem için ruj formunda duruyor. Kılıç haline dönmesi için onu düşünmem yeterli oluyor. Büyülerle güçlendirildiği için değdiği canlıya büyük oranda zarar veriyor. Havadaki hareketleri kusursuz bir kılıç...

http://olimpos.my-rpg.com/empire-state-binas-olimpos-f75/baba-ben-geldim-t1622.htm

En son Amanda Sylise tarafından Perş. Ara. 09, 2010 4:38 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 6:21 am

Annemin bana verdiği altın bir kolye. Kolyenin şekli kalp biçiminde. Onu asla boynumdan çıkarmıyorum. Amacı ise annemin söylediğine göre beni korumak. Savaş darbelerinde daha az yaralanmamı sağlıyor ve kötü niyetli insanlar karşısında benim farkedebileceğim şekilde küçük bir ışık yayıyor.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 4:56 am

Amanda, zaten daha önceden profiline eklenmiş olan bir sihirli eşyan var... Yalnız konum değiştirdiğin için yeni başvurunla değiştiriyorum.
Spoiler:

Ophelia, eklendi.
Jason Parker
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Jason Parker

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:11 am

Annem Afrodit ile ilk özel konuşmamda aldığım üzeri gümüşle kaplı kolyem üzerinde turkuaz renginde Antik Yunan'ca ismim yazıyor, savaş esnasında istediğim her silaha dönüşebiliyor ve daima boynumda, nerede olursa olsun boynuma bir kaç dakika sonra geri dönüyor, Ayrıca onu her zaman koruyacağıma dair anneme söz verdim..

Mekan : Zeus'un Yumruğu

http://olimpos.my-rpg.com/zeus-yumruu-f69/annem-in-hediyesi-kolyem-t1813.htm#34784

En son Jason Parker tarafından C.tesi Ara. 11, 2010 1:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elena Martin
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Elena Martin

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 2:59 am

Babamın bana verdiği özel bir kemer. Gri renginde, üzerinde değişik işlemeler var. Ben istediğim zaman bütün vücudumu görünmez bir şekilde kaplıyor ve bana kalkan oluyor.

http://olimpos.my-rpg.com/empire-state-binas-olimpos-f75/tanr-babamla-tanyorum-t1838.htm
Shylâ Fackrell
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Shylâ Fackrell

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 1:44 pm

Shylâh bu adı ben verdim. Babamla ilk tanışmamda verilen göz alıcı bir broş. Üzerinde henüz çözemediğim yazılar var. Ama muhteşem görünen bir broş. Herhangi bir tehlike anında o anda beni o sorundan kurtarabilecek neyse ona dönüşüyor. Bazen bir kılıç, bazen bir ok ve yay, mızrak ya da kalkan. Sadece bir silahta olmuyor. Aklımdan geçirdiğim herhangi bir şeye saniyeler içerisinde dönüşüyor.

http://olimpos.my-rpg.com/empire-state-binas-olimpos-f75/babam-tanr-ares-mi-ciddi-olamazsnz-t1841.htm
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:17 am

Artemis'in bana verdiği kolye. Kolye, gümüş zincirinin ucunda, sallanan hilal şeklinde bir taştan yapılmış. Taş, saydam olmasına karşın bazı mavi desenler çevresini süslüyor. Kolyeye dokunduğum zaman Artemis'le konuşabilirim. Ayrıca kolye Artemis sayesinde benim düşündüğüm her silaha dönüşebilir.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 5:19 am

*Jason *Elena *Shyla eklendi, *Adyali değiştirildi.
Sirius Wayne Daniels

Sirius Wayne Daniels

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 6:23 am

Ad-Soyad: Sirius Wayne Daniels

Eşyanın Adı:Ucan Ayakkabılar
Eşyanın Özellikleri:Converse seklindedir. Yan taraflarında kanatlar vardır. İnsan onun sayesinde ucabilir. Ne kadar hızlı ucmak isterse o kadar kosulmalıdır.

Rp Linki : http://olimpos.my-rpg.com/plaj-f31/acaba-kim-cald-t1911.htm#36742
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 3:45 am

Eklendi.

(Site içinde yazdığın mesajlarda ş ve ç harflerini kullanırsan sevinirim.)
Alex Nike
Hephaistos'un Çocuğu
Hephaistos'un Çocuğu
Alex Nike

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 6:31 am

Ad-Soyad: Alex Nike

Eşyanın Adı: Osiris Değerli Taşı
Eşyanın Özellikleri: Adı Osiris'in Değerli Taşı. Mitolojide bir Tanrı veya Tanrıça'nın ruhunu içerdiği söylenir. Kendi kendine düşünebilir ve özellikleri zor zamanlarda kullanıp sahibini kurtarabilir. Annem bunu bana verdi ancak bunu ona babam vermiş ve benim KaranlıkDelen'i alacağım günü beklemiş. Böylece odamdaki madalyon ile KaranlıkDelen'i birleştirince o kutu açıldı ve Osiris Değerli Taşı çıktı. Annem onu Ecel Getiren'e (kılıcım) yerleştirdi ve birden mor ve kırmızı bir şekilde yanmaya başladı.(kılıcım) Bunu birkaç saniyeliğine yere koyduğum anda dikenler çıktı ve bulduğum bilgilere göre bu zehirli. Yani sahibinden başka kimseye verilmemesini sağlıyor ve özel yetenekler kazandırıyor bana. Ayrıca KaranlıkDelen de olan bütün güçler ondada var ama birleşen madalyonda olan güçleri henüz keşfetmedim. Kılıcım ile birlikte bu taş tamamen benim için yapılmış. Ayrıca ileride bu taşı birsürü deneme ile çıkardığımı ve güç aktarma veya güçlendirme yeteneği olduğu ile ilgili bir rp yazacağım. Ancak bu 1 ay kadar uzun bir süre sonra. 1 ay rpg de uzun bir süre.
İlgili Görevin Linki veya Yapıldığı Mekan: New York. Annemi ziyaretimde. Ancak bunu güzel bir günden sonra felakete dönüşmesi gibi bir ismi olan rpg ile birleştirdim. Sorun olursa yeniden rp yapabilirim. Link:
http://olimpos.my-rpg.com/new-york-f33/guzel-bir-sabahtan-geriye-facia-t1924.htm
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Sihirli Eşya Edinme   Sihirli Eşya Edinme - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:16 pm

*Reddedildi.
Osiris ve o taş, Mısır mitolojisi kurgusunda yer almaktadır. Olimpos, Yunan mitolojisi kurgusu temalı.

Sihirli Eşya Edinme
3 sayfadaki 9 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki
 Similar topics
-
» Sihirli Eşya mı ?
» Sihirli Eşya
» Annemden Sihirli Eşya Alıyorum
» Pegasus Edinme
» Konut Edinme