Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemden Sihirli Eşya Alıyorum

YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Annemden Sihirli Eşya Alıyorum Empty
MesajKonu: Annemden Sihirli Eşya Alıyorum   Annemden Sihirli Eşya Alıyorum Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 7:49 am

Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter' kategorisinden mesaj yaz.)

------

Yine ormana gitmiştim ama bu sefer hazırlıklıydım. Yanımda hançerim de vardı. Parmağımda her zamanki yüzük şeklini almış duruyordu. En sonra Ange ile yaptığımız konuşma sırasında güçlerim olduğuu keşfetmiştim ama bundan emin olmak için tekrar denedim. Açmamış bir bitki bulmam uzun sürdü. O sırada bir orman nimfesiyle sohbet ettim. O da bana nerede bulabileceğimi söyleyince teşekkür edip bitkilere bakmaya başladım. Bulduğumda yavaş bir şekilde elimi uzattım. Dokunduğum anda bitki birden çiçek açmaya başladı. Gülümsedim. Ama arkamdan gelen sesle hemen döndüm. Annem karşımda duruyordu. Ağzım açık kaldı. Sadece anneme bakıyordum. O ise bana gülümsedi.

-Sana bir şey vermeye geldim

Dedi. Ne vericekti? Yoksa ben de mi sihirli eşyaya sahip olabilecektim.

-Son zamanlarda olanlar düşünülünce ben de senin tehlikelere karşı hazırlıklı olmanı istedim ve bunu getirdim.

Bana bir bileklik uzattı. Ona merakla baktım. Ben daha gösterişli bir şey bekliyordum. Ama bu bileklik siyahtı ve üstünde çiçek desenleri vardı.

-Öyle bakma bana! Bu bileklik ne kadar değerli biliyor musun? Bileklik, tehlike sana yaklaştıkça ısınır, eğer sana yaklaşan kişi zararsızsa çok az soğur. Her türlü varlığı algılayabilir. Kendini korumanı kolaylaştırır.

Şaşkın bir şekilde anneme bakıyordum. Sonra ona sarıldım.

-Teşekkür ederim anne.

-Bir şey değil, ama şimdi gitmeliyim

dedi ve yok oldu ben de bilekliğimi takıp klübeme koştum.
http://camelot.hareketforum.org/

Annemden Sihirli Eşya Alıyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sihirli Eşya mı ?
» Sihirli Eşya
» Sihirli Eşya Edinme
» Annemden Gelen Hediye
» Annemden gelen çağırı