Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemden Gelen Hediye

YazarMesaj
Summer Katherine Ramsey
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Summer Katherine Ramsey

Annemden Gelen Hediye Empty
MesajKonu: Annemden Gelen Hediye   Annemden Gelen Hediye Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 6:19 am

12- Ormanda rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Sadece sen.

14- Tanrı ebeveynin tarafından sana bir sihirli eşya verilmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: İstediğin yer
Katılacaklar: Sen ve ebeveynin.
(Ebeveynin oyunda olan bir karakterse, sana eşlik etmesini isteyebilirsin. Rp bittikten sonra sihirli eşyanın profilinde görünmesi için 'karakter' kategorisinden mesaj yaz.)

Kulübemde oturuyordum. Herkesin bir yerlerde işleri vardı, ben ise yalnız kalmıştım. O yüzden dışarı çıkıp biraz keşif yapmaya karar verdim.
Dışarı çıktığımda nereye gittiğimi bilmeden yürümeye başladım. Yürüdüm, yürüdüm... Etrafım ağaçlar, çalılıklar, yeşilliklerle doluydu. Ayaklarım beni bir ormana getirmiş olmalıydı. Burası sessizdi. Sessiz yerleri severdim, huzurlu. Ben de bir taşın üstüne oturdum, ormanı seyretmeye daldım. O sırada tam gözümün önünde yeşil renkli bir kutu belirdi. Ben mi yanlış görmüştüm yoksa deliriyor muydum ? Gözlerimi bir süre kapatıp tekrar açtım ama kutu hala oradaydı. Ben de temkinli adımlarla kutuya doğru yaklaştım. Kutuya yapışık bir not vardı. Notta Summer K. Ramsey'e. yazıyordu. Ne yani, bu kutu benim için miydi ? İşte şimdi çok meraklanmıştım. Bu yüzden olabildiğince çabuk kutuyu açtım. Açmamla da gözlerimin kamaşması bir oldu. İçinde gerçekten muhteşem taşlarla bezenmiş beyaz bir kol saati duruyordu. Hayatımda bu kadar güzel bir saat görmemiştim daha önce. Saatin yanında bir not daha vardı.
Sevgili kızım Summer,
Bunu bir hoş geldin hediyesi olarak kabul et. Bu saat, seni düşmanlarından koruyacaktır. Ne zaman ki bir düşman çıksa karşına, bu saatin yanındaki düğmesine basıp onun gözüne doğru tut. Böylece düşmanının zihninde en kötü anıları, korkuları canlanacak ve saldırması güçleşecektir. Ama bunu yalnızca zor durumda kaldığında kullanmalısın. Bu armağanı sana yüz yüze vermek isterdim ama fırsatım olmadı. Umarım işine yarar.
Sevgilerle annen, Athena.

Vay be ! Gerçek miydi bu ? Hala inanmakta güçlük çekiyordum. Bunun için bir gün anneme teşekkür etmeliydim. Saati bir süre inceledikten sonra koluma taktım. Gerçekten özellikleri gibi kendisi de bir harikaydı.
Günün birinde bu saatin çok işime yarayacağını şimdiden hissedebiliyordum.
http://supernaturalrpg.yetkin-forum.com/

Annemden Gelen Hediye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemden gelen çağırı
» Annemden aldığım görev
» Annemden Sihirli Eşya Alıyorum
» Gelecekten gelen kız
» Poseidon'dan Gelen Görev (2)