Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.

+68
Mantalon Soluric
Emily Cocteau-Evans
Diona Arsinoe Stanislaus
Alicia Roxanne Wideen
Luke Winchester
Nemia Stacy Gresean
Isis Alexandria Dawn
Adrian Black
D. Juliet Sera Châtillon
Peter Karl Bouveir
Hanna Olıvıa Temple
Alyssa Lauren Franke
Tristan Micah Addison
Marcus L. Stanislaus
Zack Cliff Burton
David Killer
Claire Angel Deeply
Ophelia Martinez
Katherine M. von Dorff
William Maxwell
Scarlett A. Fackrell
Izabelle Jearollia
Cornelia Fackrell
Tiffany Trully
Kevin Least
Alexia Sophie Russell
Zack Care
Calvin Drake Westin
Alex Nike
Helen Grace Burton
Edward J. F. Newgate
Lucas Matthew Caliente
Henry Trust
A. Raina Lindgren
Shylâ Fackrell
Ares
Arthur Dragomir
Artemis
Serena Su Hanzadeoğlu
Charles Hilfiger
Jacquenetta Solielle
Eduard Ryan Longrange
Leonard L. Carter
Clara Thompson
Ramona Antinus
Mike Kevin Miller
Keith Matt McMillen
Mitchie Carter
Edward Kevin Hawke
Selene Darcy Harris
Cassandra Masen
Aleda Beth Hwang
A. Anna Bianca Sentius
Hermia Aigian Cocteau
Lara Adams
Hector Sentius
Satellite Morgan
Altair Obillivion
Stella Fabiano
Cristina Black
Afrodit.
Apollon.
Lucianna Fackrell
Ange Morgan Lamartine
Robert Harris
Jennifer Amy Carter
Rose Denise Harris
Athena
72 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Empty
MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:49 am

tamamdır^^
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:50 am

Evet ya, ben yeğenlerime karşı hayatta savaşmam bir daha Sad Kardeşime nasıl söylerim senin kızlarını bağladım diye =((

Yarın bitsin bence de, en iyisi bu
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:32 am

Oh ne güzel ya, söylediğim her şeyi çarpıtmayı başarmışsınız.

Ben fevri bir insanım bilen bilir, susarım susarım ama patladığım zaman herkes için kötü olur.

Sere öncelikle sana cevap vereyim;

Söylediklerimin seninle veya Artemis ile zerre kadar alakası yoktu, ben de diğer herkes gibi bu görevi çok iyi yapabileceğini düşünüyorum. Zaten uzunluk konusunda senden daha çok itiraz edenler oldu hep, eğer bu itiraz akımı başlamasaydı sen şikayet etmezdin bile.

Lucy; seni takmıyorum bile artık ne düşünürsen düşün. Sağ ol yani beni bu kadar iyi tanımışsın direkt çözdün olayı.

Athena; Ben söylediklerinden öyle anladım, ve sorun bende de değil herkes öyle anlamış. Ayrıca o uzun açıklama ne içindi hiç anlam veremedim, benim bu yarış için yazdığım rp'lerde betimlemelere çok çok az yer verdiğim, rp'lerimi sadece kurgunun oluşturduğu çok bariz. Kurgum da uzun olduysa benim suçum değil, zaten dikkat ederseniz zaman dolmuş ama kurguya bakacak olursak yarışın ortasında bile değiliz. Yani herkes benim gibi uzun yazsa daha güzel olurmuş, zaten sadece 3 tur yazdığımız göz önünde bulundurulursa koordinatörlerin işi de yine aynı olur, 50 kısa post mu daha kolay? Yoksa -fazladan söylüyorum- 15 uzun post mu? Siz karar verin.

Sonuç olarak, benim sinirlerimi bozan tek şey emeklerime bu şekilde karşılık verilmesi. Ben burada herkese anlayışla yaklaştım şu ana kadar, aksini söyleyebilecek var mı acaba? Bekliyorum.

Maya ve Leo'ya kurgu konusunda yardımcı olup yaptıkları yanlışları belirttim, Maya sağ olsun bunları takmayarak "Aman ne olacak sanki?" tavırlarına girdi. Bir de mızmızın teki olduğumu söyledi yani eyvallah. Leo'ya minnet duyuyorum bu konuda. Koordinatörlerin belirlemesi gereken yanlışları belirleyip ben anlatıcılara söyledim, bunun için de ne bir teşekkür ne de başka bir şey istedim. Tek istediğim şu yarışın düzgün ve adil şartlarda yapılmasıydı.

Ben burada hiçbir konuda kimseden iyi olduğum için hava atmadım, atmam da. Benim sinirlerimi bozan tek şey emeklerimin karşılığının bu tür sözler olması. Tamam ben de biliyorum burada amacımız eğlenmek, ama sonuçta ben burada benim için çok kıymetli olan zamanımı harcıyorum, emek veriyorum. Çabalarımın karşılığını bu şekilde alacaksam hiç almayayım daha iyi. Söz konusu kişi ben olmasam da aynı durum olurdu, haksızlığa gelemem ben kusura bakmayın.

Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:48 am

Adrian buradaki kimse senin emeklerine bir şey demedi.
Ben aksine bu konuşma başlamadan önce nasıl böyle çok şey bulabiliyor yazabilecek diyordum, her uzun yazana saygı duyuyordum. Bu uzun yazmanın tek kötü yönünün okumasının zor olduğunu düşünüyordum. Böyle bir kavgaya dönüşebileceğini düşünmüyordum bu konunun
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:50 am

Ben de Adrian'ın bu kadar abartabileceğini düşünmüyordum cidden.

Dünya'dan Adrian'a: Konu kapandı - yarışı sürdürmeye devam edin. Bu yarış bittikten sonra da aranızdan hiçbiri tekrar anlatıcı olmasın!
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:58 am

Katılıyorum
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 10:59 am

Pekala konu kapandı anladığım kadarıyla ama bunları söylemezsem rahat edemem, yarına kadar bitsin bu görev. Uzadı yeterince. Böyle bir tatsızlık yaşanmamış gibi yapacağız, Adrian, emek verdiğini görebiliyorum, o kadar uzun yazmak kolay iş değildir.. Betimlemenin az olduğunu da görebiliyorum çünkü rplerinizi okuyorum. Ama Jess, sen gerçekten de uzun yazıyorsun, boyutu küçük olduğu için kısa gibi gözüküyor^^ Normal boyutta yazarsan sevinirim.

İsterseniz yine anlatıcı olursunuz, ama dürüst olmak gerekirse olmamanız tercihimdir ki başka üyeler de olabilsin.

Ben de diyeceğimi deyip rahatladığıma göre, Leo yaz da devam etsin bayrak kapmaca demekten başka bir şey kalmıyor sanırım.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:05 am

Arkadaşlar bayrak kapmaca bitti. Ama isterseniz hatasonuna kadar devam ettirin. Ya cuma ya da cumartesi okup size haberleri bildireceğiz Artemis ile. Okul sorunum var biliyorsunuz ki. Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:19 am

Oo desenize geri sayım başladı. Very Happy Heyecanla kazanını öğrenmeyi bekliyor olacağız. Razz
Hoş artık bu yarışı kaybetsek de zerre kadar üzüleceğimi sanmıyorum ya, neyse.

Bu arada sayın koordinatörler yarışın fiilen bittiğini söylediğine göre, 6. yarış hakkında konuşmaya geçiyorum. Her zaman bir planı olan Athena, ittifak çalışmalarına başladı bile. İki anlatıcımızı da belirledik şimdiden, takımımıza alacağımız kulübelerin çoğunu da. Yalnız bu sefer bizi bir bloğun liderliğini üstlenmiş olarak göremeyeceksiniz, başka planlarımız var. Cool
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:40 am

Off, sonunda bitti ya, üzerimden bir yük kalktı, bir daha anlatıcı olursam bana Maya demesinler -Marie desinler- silent
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:46 am

Zaten yeni kurallar hazırlanırken, bir anlatıcının bir daha anlatıcılık yapabilmesi için aradan en az 3 yarış geçmesi tarzında bir kural bulunsun diye Athena'ya istek yaptım. Razz
Çünkü anlatıcılık görev listesinde yer alıyor ve hep aynı kişiler anlatıcı olursa, diğerleri puan alamaz.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 5:48 am

Evet, yaa, biz diğer yarışta kimin tarafındayız acaba?? Mitch'e bir sorayım
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 6:38 am

Bana da sorabilirsin. Cool
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 6:39 am

Eee, kain hanım, söyle bakalım biz bir dahaki yarışta hangi tarafta yer alacağız Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 7:40 am

Pm atarım. geek
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 7:44 am

Hemen kurtul tabii Wink
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:12 am

Hımm, biz yine zayıf tarafta olacağız. Etik olmayan davranışlar sergileyerek bedavadan puan kazanmaya çalışanların karşısındayız daima Smile

Ama ben anlatıcı olmayacağım merak etmeyin, bir daha uğraşamam zaten böyle bir karmaşayla.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:14 am

Ohh, rahatladım yani, yoksa okumak bile istemezdim bayrak kapmaca rpsini
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:16 am

Zorla okutturulmuyor yani. Kaliteli ve uzun rp yapmak ne demek bilmiyorsan o ayrı tabi''
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:24 am

Ben oradaki gerilimli ortamı kastediyordum ve yeniden başlamayalım lütfen Amanda, sabır alıştırlamarıma devam ediyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:25 am

Ne dediğini sen hariç kimse anlayamıyor sanırım Maya, bana laf sokmaya çalışmaktan vazgeç; biz de seninle uğraşmaktan vazgeçelim. Tamam?
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:37 am

Yine sakin olup alttan almaya çalışıyorum.
Tamam Adrian, canımdan çok sevdiğim Sat'imin partnerisin diye alttan alacağım artık ve kızmamaya çalışacağım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:39 am

Üstten alman benim daha çok işime gelirdi.
Neyse bu başlık sohbete dönmesin.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:41 am

Evet, senin işine geleceğini biliyordum.
İkinciye evet, Athena bizi öldüreür yoksa (bu gün sana 3 kere katıldım, neyim var bilemiyorum yani, Ares çocukluğulaşmaya başladım mı ne)
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 11:32 am

Alıntı :

Hımm, biz yine zayıf tarafta olacağız. Etik olmayan davranışlar sergileyerek bedavadan puan kazanmaya çalışanların karşısındayız daima Smile

Ama ben anlatıcı olmayacağım merak etmeyin, bir daha uğraşamam zaten böyle bir karmaşayla.

Etik olmayan, yani ahlaki değerlerden yoksun mu oluyor sizin tarafınızda olmayanlar? Ne ahlaksızlığımızı gördüğünü çok merak ettim. Bayrak kapmacada anlatıcı olmayan herkes zaten 'bedavadan puan kazanmaya çalışanlar' grubuna dahil oluyor, hiçbir şey yapmadan kulübelerine %50 puan kazandırma şansları var sonuçta. Bu, 'etik olanlar' için de geçerli. Anlatıcı olmamana sevindim, hoş anlatıcı olmasan da bu başlıkta tatsızlık çıkartıyorsun ya, ne yapalım. En azından diğer üç anlatıcı daha rahat olacaklardır.

Üzerinden çok sular akmış olmasına rağmen hala burada tatsızlık çıkarabilen herkesi tebrik ediyorum. Yalnız şunu da unutmayın, ben ortamı her gerdiğinizde işleri iyice yokuşa sürmek için burada olacağım, madem alttan almak, susmak, sizin karşınızda işe yaramıyor, ben de hep konuşacağım öyleyse. Ta ki herkes bir diğerinin moralini bozmanın marifet olmadığını idrak edene kadar.
(Her türlü laf dalaşına açığım ama pm atın lütfen, forumdaki anlamsız tartışmanın sürmesini istemiyorum. Buradan yazdıklarınıza cevap vermeyeceğim - en azından kendimi tutabilirsem.)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 8:52 pm

6. Yarışta kırmızı takımın lideri yine biz olacağız, diğer takımın lideri de Poseidon veya Athena kulübesi. Gerçi fark etmez zaten ikisi de aynı tarafta olacak.

-Şimdiden belirteyim- biz yarıştan önce güçlü kulübelerle anlaşmadığımız, kimseyle gizli ittifak kurmadığımız için, yarışı kazanmayı garanti edemem kimseye. Ama edenlerin sonunun nasıl olduğunu da görüyorsunuz, bu yarışta ne olacağı asla belli olmaz Wink Şu an için tek ittifağımız; Persephone kulübesi. Onların da bizim daimi ittifağımız olacağı gibi bir his var içimde Smile

Bizimle ittifak kurmak isteyenler bu yarışın sonuçları açıklandıktan sonra buraya yazabilir. Bir anlatıcıya da ihtiyacımız olacak büyük ihtimalle. İyi rp yazan, kurgu olarak az da olsa yaratıcı olan, ve en önemlisi sık online olup diğer yarışmacıları bekletmeyecek biri varsa anlatıcı olmak isteyen, benimle iletişime geçebilir. Bayrak kapmacada anlatıcı olma görevini yapmamış biri olsun lütfen, bu etkinlik fazla sık yapılmadığı için diğerlerine de bu şansı tanımalıyız.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:19 am

Bugün aldığımız en güzel 2. haber cheers
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:22 am

Amanda Sylise demiş ki:

bizimki birinci Razz

öbürü temizlik Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:28 am

Jessica Adams demiş ki:
Amanda Sylise demiş ki:

bizimki birinci Razz

öbürü temizlik Very Happy

Evettt! Oldukça iyi gidiyoruz bence Razz
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 12 Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 5:28 am

bence de Razz

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.
12 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Sonraki
 Similar topics
-
» Tarafları Belirlemek İçin Başlık
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Güzel Plaj (Görev 58. Başlık 1)
» Ogygia Adasında (Görev 58. Başlık 2)
» 2. Kehanet (Plajın devamı-buradaki 2. başlık)