Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.

+68
Mantalon Soluric
Emily Cocteau-Evans
Diona Arsinoe Stanislaus
Alicia Roxanne Wideen
Luke Winchester
Nemia Stacy Gresean
Isis Alexandria Dawn
Adrian Black
D. Juliet Sera Châtillon
Peter Karl Bouveir
Hanna Olıvıa Temple
Alyssa Lauren Franke
Tristan Micah Addison
Marcus L. Stanislaus
Zack Cliff Burton
David Killer
Claire Angel Deeply
Ophelia Martinez
Katherine M. von Dorff
William Maxwell
Scarlett A. Fackrell
Izabelle Jearollia
Cornelia Fackrell
Tiffany Trully
Kevin Least
Alexia Sophie Russell
Zack Care
Calvin Drake Westin
Alex Nike
Helen Grace Burton
Edward J. F. Newgate
Lucas Matthew Caliente
Henry Trust
A. Raina Lindgren
Shylâ Fackrell
Ares
Arthur Dragomir
Artemis
Serena Su Hanzadeoğlu
Charles Hilfiger
Jacquenetta Solielle
Eduard Ryan Longrange
Leonard L. Carter
Clara Thompson
Ramona Antinus
Mike Kevin Miller
Keith Matt McMillen
Mitchie Carter
Edward Kevin Hawke
Selene Darcy Harris
Cassandra Masen
Aleda Beth Hwang
A. Anna Bianca Sentius
Hermia Aigian Cocteau
Lara Adams
Hector Sentius
Satellite Morgan
Altair Obillivion
Stella Fabiano
Cristina Black
Afrodit.
Apollon.
Lucianna Fackrell
Ange Morgan Lamartine
Robert Harris
Jennifer Amy Carter
Rose Denise Harris
Athena
72 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 5:09 am

Saol Rose Smile Umarım iyi yazarız
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:00 am

Yarıştaki sorun nedir, diğer takım niçin devam ettirmeyi reddediyor?
http://olimpos.my-rpg.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:02 am

Düzeltildi, bizim kurgumuz dışında hayal gücüne dayalı bir şekilde devam ettirilmişti de rp.
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:12 am

Tamam, düzeltildiyse sorun yok.
Bayrak kapmacaların hepsinde oluyor aynısı, üstteki postlar dikkatlice okunmuyor. Artık daha fazla ciddiyet gösterilmesini istiyorum bu rp'lere.
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:47 am

Sorun çözüldüyse, kırmızı takım en kısa zamanda devam ettirsin rpyi.

Bundan sonra, sizden önce yazılmış postları dikkatli bir şekilde okuyun ki böyle sorunlar çıkmasın. Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:44 am

Üzgünüm fakat uyarımı yineliyorum, özellikle Adrian ve Jessica, lütfen önemli olanın uzun yazmak değil, güzel yazmak olduğunu unutmayın. Bu gidişle sırf gereğinden fazla yazdığınız için takımınızın puanını düşüreceksiniz.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:48 am

Ben elimden geldiğince kısa yazmaya çalışıyorum, ama planladığım kurgular 10-15 satıra sığacak şeyler değil ki. Nasıl yazalım yani; nehri geçtik onları yendik bunları esir aldık? Dediğiniz gibi ancak bu şekilde yazabilirim.

Ve bu uzunluk konusu ilk kez neden ben anlatıcıyken ortaya çıktı merak ediyorum. Kısa rp yazamadığımı ve yazmaktan da nefret ettiğimi herkes bilirken :/
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:49 am

ben de yaptığımız şeyleri kısaltarak ancak o şekilde yazabiliyorum, yoksa çok daha uzun olurdu o.o
http://camelot.hareketforum.org/
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:52 am

Valla ben kısa düşünüyorum kısa yazıyorum, benim sorunum yok
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:53 am

Eh, daha fazla şey düşünebilenler de var ama Maya. Bu konu canımı sıkmaya başladı.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:54 am

Evet, ben bir daha anlatıcı olmam valla, ne zor işmiş, bir de rakibim senin gibi sürekli mızmızlanan biri olunca
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:55 am

Evet Adrian, Athena sırf seni sinir etmek için bu yarışta böyle bir kural getirdi. lol!
Önceden yapılmış yarışların hepsine bakın, hiçbirinde bu seferki kadar uzun postlar bulamazsınız. Nedenin bu olduğu çok açık. Siz de haklısınız tabii, kurguları sığdırmak zor oluyor ama sizden istenen buysa, öyle yapmanız gerekiyor.
Mayahat'im tam gaz devam. :**
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:56 am

Ohh, bütün morelim yerine geldi valla Lucy bir gaz verir bir gaz verir ki valla ^^
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:57 am

Gerçekten biraz daha kısa olsa çok iyi olur. Ben okumakta zorlanıcağımı hissediyorum. Üstelik ilk yarışım ne yapacağımıda bilmiyorum. Anlayışınız için hepinize şimdiden ve tekrardan teşekkür ediyorum. Smile
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:57 am

Maya'm ailecek (yani Athena kulübesi olarak) beğenerek izliyoruz biz seni, rakip takımı takma. cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:05 am

Yeter be!

Artık ben de oraya gittim, bunu yaptım şunu kestim bunu doğradım yazıcam. Rakibin kurguda ne yazdığına bakmadan aldırmadan kafama göre takılcam. Rakibim beni uyarınca kurguda yanlış yaptığım için başımdan savmaya çalışıcam.

Rp'lerim istediğiniz gibi 3-5 satır olcak. Ne kurgusal ne anlatımsal hiçbir değer içermeyecek. Tam da istediğiniz gibi yani.

Yeter valla yeter zaten Maya'nın Leo'nun kurgusal hatalarını bi pm yoluyla bi kendi kurgumda düzeltmekten canım çıktı bir de bu mu yani?

Zaten takımların ne durumda olduğu ortada, kazanmamız için olağanüstü yazmamız lazım. Bir de gelmiş puanımızın düşürülceğinden bahsediyorsunuz tamam alın istemiyorum puan muan kazanın yarışı. Ben o kurguları düşünmek için saatlerce kafa yoruyorum, kaç kişi toplanıp saatlerce plan yapıyoruz ve sonuç; "hayır efendim böyle olmaz akıllı olun kaybedin şu yarışı."

Ve not: Kimse bana haksızsın demesin çok kötü olur kendisi için, kurallara yazın o zaman max. limit biz de ona göre yazalım. Kurallarda öyle bir şey yok. Diyorsanız ki değerlendireceklere yazık olacak, benim umrumda değil tamam mı? Ben eşşek gibi çalışıyorum bu rp'leri yazmak, kurguyu ayarlamak için. Sadece kendi takımımı değil mavi takımın anlatıcılarını bile kontrol eden benim be! Değerlendirenler de bi zahmet uğraşsın, herkesin belli bir sorumluluğu var bu sitede sorumluluğunu yerine getiremeyenler de vazgeçsin rütbesinden.

Her insanın bir sabrı vardır, benimkinin de limiti bu kadar kusura bakmayın.
Artemis
Artemis

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:30 am

Eh ben okumaya üşenmiyorum, uzun yazmaları iyi, tamam okurken biraz sıkılıyorum ama Adrian'ın da dediği gibi Sere seninle konuşup kurallarda değişiklikler yapalım. Ben bu rütbeyi boş yere almadım. Bir kural olmadan onlara kısa yazın, uzun yazın demek olmaz scratch
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:40 am

Bende birşey demiyorum sadece rica ettim. Adriandan böyle sert tepki beklemediğim için kibar konuştum ama hata yaptığımı anlıyorum. Sadece ilk başlarda 38 satır mı ne yazılmıştı. Şu son yazdığına birşey demedim. Birde Jess'in yarışmada küçük yazmamasını rica edeceğim. Olduğundan kısa görünüyor çünkü. Diğerleriyle uyumsuz görünüyor. Ya da herkes 11 boyutunda yazsın. Yani birde eğer benden şikayetçiyseniz bırakırım bu rütbeyi. Kimseyle gerçekten bir yarışma yüzünden aramın bozulmasını istemiyorum. Ama Adrian'ın bana böyle sert tepki vermesi beni sadece kırdı. Neyse kararı Tanrıça Athena versin o zaman(yani kuralları)
Lucianna Fackrell
Lucianna Fackrell

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:43 am

Adrian, her şey iyi hoş tamam da %100 haklı olsan bile burada böyle atar yapmana gerek yoktu.
Admin de, koordinatörler de, diğer anlatıcılar da hiçbir şeyden anlamıyor ve sen mükemmelsin, söylediğin için teşekkür ederiz.
Şimdi lütfen düzgünce ve kavgasız devam ettirin yarışı, burası resmi bir kurum değil, eğlence için takıldığımız bir rpg sitesi ve ilk kez böyle bir sahneyle karşılaştığım için sinirlerim gerildi.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:44 am

Sere, üzgünüm ben böyle alıştığım için hep öyle yazıyorum Smile Üstelik bence Adrian görevini kötü yapıyorsun demedi sana. Ne dedi tam anlamasam da sana demediğinden eminim. Ama o kural işini yapsanız çok iyi olur. Başlıkta herhangi bir kısıtlama gösterilmiyor, biz de o yüzden böyle uzun yazıyoruz, kurallara bunu ekleseniz çok sevinirim açıkçası, sen üzme kendini, bence hiçbir dostluk bozulmadı Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:01 am

Adrian, sadece 'önemli olanın uzun değil, güzel yazmak olduğunu unutmayın.' dedim. Sizin lehinize bir uyarı bu; uzun ve yeknesak cümleler anlatımda monotonluğa, o da puanınızın düşmesine yol açar. Dediğim şey kesinlikle 'uzun yazanların puanını düşürüyoruz' değildi yani. Sen aklında oluşturduğun kurguyu okuyucuyu sıkmadan uzun yazarsın, hak ettiğin puanını da alırsın ama cümle tekrarlarından, göz yoran betimlemelerden geçilmeyen, 40 satırlık bir yazıya 'yazarı iyi iş çıkartmış' diyemeyiz.

Eğer istersem bayrak kapmacalar için 100 maddelik bir kural listesi hazırlar, hatta anlatıcı olabilmek için +50 güç puanı gibi şartlar da koyabilirim ama bu işi eğlence için yapıyoruz ve işi resmileştirmek istemiyorum. Yine de ilk kez bu yarışta karşılaştığımız sorunlar yüzünden, kural listesini koordinatörlerimle ortak kararlara vardıktan sonra, düzenleyeceğim. Ayrıca kesinlikle aklında yanlış bir düşünce oluşmasın, ilk kez bu yarışta belirttim kısa yazılması isteğimi çünkü ilk kez bu yarışta uzun yazılarla karşılaştım. Yani senin anlatıcı olmanla alakası yok bu durumun. Mesela önceden yazılmış postları iyi takip etmeniz gerektiğini de söyledim, uyarı alan tek kişi sen değilsin.

*Şimdi lütfen yarış sorunsuzca devam etsin, bir sonraki yarıştan önce kural listesi, aklınızda hiç soru işareti bırakmayacak şekilde düzeltilmiş olur.

Serena, ben senin koordinatörlük işini çok iyi kıvıracağına inanıyorum, bırakmayı düşünme.
Robert Harris
Hades'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:20 am

Abi yalnız siz burada 5. yarışın kavgasını yaparken, bazıları (Very Happy) 6. yarış için ittifak çalışmalarına başlamış. Relax olan biraz, takmayın, alt tarafı bir oyun aa.
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:23 am

İlk defa Robyn'a katılmaya çalışıyorum yani ^^
Robert Harris
Robert Harris

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:41 am

Katıl zaten ya, eğlenmek için bu sitedeyiz değil mi ama?
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:42 am

Evet, haklısın
şu bayrak yarışlarında bir daha anlatıcı olmayacağım, kaygısız bir şekilde rp yapacağım valla
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:44 am

Eh affedersin Maya ama anlatıcı olmana meraklı değil kimse, en azından bence^^ Ben de anlatıcı olmayacağım bir daha, kesinlikle çok zor oluyor Smile

O zaman Leo devam ettirsin ben de yazayım falan, uzuyor bu, yarın-öbür gün falan bitirelim
Clara Thompson
Clara Thompson

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:46 am

Evet bitirelim ya! Bir daha Persephone kulübesine düşman olmak istemiyorum, aile sarsılıyor burada =(
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:47 am

Zaten bu akşam bitiyor normalde.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:47 am

evet, teyzeler ve yeğenler düşman oluyor ):

ve uzadıkça işler daha tatsızlaşacak gibime geliyor, en iyisi çabucak bitirmek

normalde cuma başlayacaktı zaten, bir gün geç başladığımız için, yarın akşam bitmesi daha mantıklı olur diye düşündüm^^
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.   Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık. - Sayfa 11 Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:49 am

Olur tamam. Yarın bitiyor o zaman. ^^

Tarafları Kararlaştırmanız için Başlık.
11 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki
 Similar topics
-
» Tarafları Belirlemek İçin Başlık
» Benim için müjde..! Sizin için bilemem :)
» Güzel Plaj (Görev 58. Başlık 1)
» Ogygia Adasında (Görev 58. Başlık 2)
» 2. Kehanet (Plajın devamı-buradaki 2. başlık)