Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben geldim!!

+6
Jennifer Amy Carter
Athena
Hades
Afrodit.
Zeus
Hera
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Ben geldim!! - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:20 am

Neden? Sen beni anlamıyordun ki hayatım...
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:20 am

Anlıyordum Zeus!Anlıyordum!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:22 am

Kanıtla
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:24 am

çocuğu göndermemek dışında bir şey iste benden!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:26 am

Senden başka hiçbir şey istemiyorum Hera, sadece çocuğu gönder. Senin kendi öz çocukların var, istersen başka çocukların da olabilir ama yeter ki onu gönder. Böylece hem kamp kurtulsun hemde diğer tanrılar üzülmesin
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:28 am

Olur mu öyle şey, hoşgeldin kızım

bende bunları kendi manevi kızıma söylemek istiyorum Zeus!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Ekim 02, 2010 8:31 am

Öz kızına söylemen yetmiyor mu Hera!! Öz çocukların içinde kulübe açtırırsın Athena'ya, ama şu kızı göndeeeeerrr!!!
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 1:45 am

Nee?? Zeus ben senle evliyim!!!Ve ben melez çocuk istiyorum!!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 3:09 am

Melez çocuklar ölümlüler Hera. Onları ne kadar çok seversen sev gitmelerine engel olamazsın. Bak, zavallı Hades kızına ne kadar çok bağlanmış. Ona ölümsüzlük bile kazandırdı ama ne için? Boşuna bir çaba, melezler büyümeyi ve gelişmeyi isterler, Hades istemese de Stella ölümsüzlükten vazgeçecektir ve Hades taptığı kızını kaybedecektir.

Melezlere sahip olmak bir lanettir Hera, ki senin yüreğin çok hassastır, sen o kızın ölümünü görmeye dayanamazsın, en iyisi daha fazla bağlanmadan o kızı bırak.
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 4:52 am

Zeus senin de melezin var oda ölecek.o ölünce acı çekmeyeceğim Zeus söz veriyorum.Lütfen!!Beni biraz olsun seviyorsan benden bunu isteme Lütfenn!! Crying or Very sad
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 5:15 am

Benim melezlerimde ölecekler ama ben buna zorda olsa alıştım. Sen hayatta bağanabileceğin tek kızını kaybedersen nasıl acı çekmezsin? Bu imkasız, hepimizden çok acı çekersin, çünkü biz diğer tanrlar melezlerimizden ayrılmaya asırlar geçtiği halde hala alışamadık, sen nasıl alışacaksın daha ilk seferde?

Şu gereksiz kıskançlığını bırak yoksa melez kampı gerekten kül olacak, içindeki melezlerle birlikte!!
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 5:37 am

Yeter Zeus yeter!! Kimseyi melezlerden ayırmaya hakkın yok senin!!Artık hiçbirşeye karışmayacağım.Athena'ya bırakıyorum herşeyi,o karar versin, o yok etsin melezimi...
Jennifer Amy Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Jennifer Amy Carter

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 5:42 am

Yıllarca senin çocuklarına katlanmış karına vereceğin teşekkür bu mu baba? Bir kere için o yüksekten bakan kibirli gözlerini olaya farklı bir açıdan bakmak için kullansan olmaz mı??
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:00 am

Jenny, benimle düzgün konuş!!
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:05 am

Ben onun arkasındayım Zeus!Banada mı aynısını söyleyeceksin!!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:06 am

Ben seninle konuşmuyorum Hera
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:16 am

beni mutlu ettiğin için sevinmelisin Zeus sana ço...k teşekkür ederim Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:40 am

Seni mutlu etmek mi? Söylesene sen beni mutlu etmek için ne yapıyorsun?? Konuşma benimle Hera uzun süre, git kızınla takıl. Ve kampı yakmaktan vazgeçmemin sebebi de seni mutlu etmek değildi, sadece kendi kızıma bunu yapamayacak olmamdı!
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:31 am

Kendi kızını değil.Bütün melezlerin ölmesini engelledin!ve sinirin geçinceye kadar bekleyeceğim Zeus Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 7:37 am

Çok beklersin, dedim ya, şöyle 200-300 yıl görünme gözüme Hera
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ekim 04, 2010 4:39 am

Ayy,Zeus abartıyorsun canım Smile sadece bir tane kız edindim o kadarda kötü değil Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 2:13 am

Hera konuşma, konuştukça batıyorsun
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:12 am

Anne,neler oluyor burada?
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:25 am

Hah tatlım,konulara damlamak konusunda bana çekmişsin ama Zeus gelmeden kampa dön sen.Yoksa daha kötüleri olacak Very Happy
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:57 am

Sesimi çıkartmıyorum diye çocuklarını eve çağırmaya kalkma sakın Hera! Gazabıma uğramalarını istemezsin, deği mi?
Hades
Tanrı
Tanrı
Hades

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 2:31 pm

Zeus, sen en iyisi al Hera'nın turşusunu kur, gerçi o bile yetmez sana ama neyse lol!
Apollon.

Apollon.

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 8:59 pm

turşusuda ekşi olur gerçi ama herneyse artık bencede al turşusunu kur
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:17 am

Bence buharlaştır gitsin. Sana eş mi yok? Razz
http://olimpos.my-rpg.com
Hephaistos
Tanrı
Tanrı
Hephaistos

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:22 am

Anneme istediğini yapabilirsin baba. Yuvarlandığım zamanları unutmadım. Etme bulma Dünyası Smile
Athena
Athena

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:24 am

Değil mi ama? Biz de Hera'yı yuvarlayalım. Twisted Evil
http://olimpos.my-rpg.com

Ben geldim!!
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-
» Abla ve Abi ben geldim!
» Baba ben geldim.
» Claire ben geldim...
» Ben geldim anneee
» Cazz'mmı ziyarete geLdim!!