Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cazz'mmı ziyarete geLdim!!

YazarMesaj
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

Cazz'mmı ziyarete geLdim!!  Empty
MesajKonu: Cazz'mmı ziyarete geLdim!!    Cazz'mmı ziyarete geLdim!!  Icon_minitimeSalı Ocak 11, 2011 11:41 pm

Klübede boş boş oturuyor zaman harcıyorken aklıma Cazz geldi ve neden ziyarete gitmiyorum diye bir soru takıldı kafama.Ve onu ziyaret etmeye karar verdim ve giyindim.Öncelikle melez mmarkete uğrayım çilek alıcaktım çünkü Cazz çileği çok sever.Ayakkabılarımı giyer giymez melez markete doğru yol aldım.Yolda Maya'yı gördüm ve selam verdim.Çok uzun konuşamadık çünkü acelem vardı.Melez markete girdiğim gibi bir torba dolusu çilek aldım.Süpriz olarakta en çok sevdiği ikinci şey ıhlamur aldım.Kasaya doğru giderken en sevdiğim çikolatayı görünce onuda almak zorunda kaldım mecburen.Parayı ödedikten sonra ahıra doğru koşmaya başladım.Koşarken ayağım tokuldu ve çilekler yere düştü.Hepsi yere saçılmıştı.Ne yapıcaktım şimdi?Hemen yerdeki çilekleri topladım ve çöp kutusuna attım sakin ama büyük adımlarla markete bir daha gittim.Bir poşet dolusu yine çilek aldım.Kasaya doğru gittim ve parasını ödedim.Bu sefer yavaş ve temkinli adımlarla ilerledim.Çünkü bir daha düşürüp almak istemiyordum.zaten yeterince geç kalmıştım.Pegasus ahırına çok yakşamıştım.İçeri girdiğim anda o pis kokuyu hissettim.Pek aldırış etmemeye çalıştım.

Bütün pegasuslara baktım.Cazz'mı arıyordum.En sonunda onu görmüştüm.O sevmli lekeli burnundan tanımıştım.Bütün pegasuslar bana hırlıyordu o ise benim geldiğimi hisssetmiş olucakki sakin ve sevecen bir şekilde bana bakıyordu.Ona yaklaştığımda '' Cazz ben geldim sana neler getirdim nelerr '' dedim sevinçle.Elimdeki çilekleri ve ıhlamuru çıkardım ve Cazz'a uzattım yerken ellerimide yalamayı unutmuyordu.Başlarda bu tiksinç gelsede sonradan bunu çok sevimli bulmuştum.Cazz bütün getirdiklerimi afiyetle yedirdim.Çok mutlu olmuştu.O mutlu oluncada bende mutlu olmuştum.Ama artık Cazz'dan ayrılmama gerekti çünkü klübeyi temizlicektim.Cazz'ın burnuna bir öpücük kondurdum ve tüylerini okşadım.bunu yapmamı çok severdi.Ve ahırdan ayrılıp klübeye doğru yol aldım.

RP BİTMİŞTİR.

Cazz'mmı ziyarete geLdim!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı ziyarete gidiyorum.
» Dostumu ziyarete gidiyorum.
» Ben geldim!!
» Abla ve Abi ben geldim!
» Baba ben geldim.