Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dostumu ziyarete gidiyorum.

2 posters
YazarMesaj
Eryx von Dorff
Dionysos'un Çocuğu/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Eryx von Dorff

Dostumu ziyarete gidiyorum.  Empty
MesajKonu: Dostumu ziyarete gidiyorum.    Dostumu ziyarete gidiyorum.  Icon_minitimePtsi Mayıs 09, 2011 9:04 am

Bu gün David'i ziyarete gidecektim. Biraz şarap getirmem uygun olurdu. Yorgun argın kalkıp yüzümü yıkadım. Bir fıçı şarap yeterli olurdu. Nede olsa misafirliğe gidiyordum. Elim boş olmazdı. Umarım şarap severler. Yatağımın önünde duran şarap fıçılarından en güzelini seçtim ve kapıya yöneldim tam kapıdan giderken büyük kardeşim Kevin meraklı bir ifade ile sordu " Hey Eryx nereye ? " biraz duraksadım ve cevap verdim " Hiç. Normal bir gün , normal bir öğlen ve normal bir arkadaş ziyareti. " Kevin bu komik cevabıma güldükten sonra odasına geri çekildi.

Dışarı çıkıp Hypnos kulübesini aradım. Bizimkinin iki kulübe yanındaydı. Kapıdaki iskeletler ve çevresindeki alevler ile tüm ihtişamı ile karşımda duran üç büyüklerden biri olan ayrıca büyük amcam olan Hades kulübesini , Gök kuşağı ve İris mesajlarının efendisi Tanrıça İris'in kulübesini geçtikten sonra pek uykucu Hypnos kulübesine geldim. Kapıyı yüksek sesle çaldım. Umarım uyanırlar da kapıda kalmam...
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Dostumu ziyarete gidiyorum.    Dostumu ziyarete gidiyorum.  Icon_minitimeSalı Mayıs 10, 2011 7:31 am

Bugün yeni edinmiş olduğum dostum Eryx beni ziyarete gelecekti. Bunun için odamı topladım. Odam gerçekten de dağılmıştı. Dolabımı, kütüphanemi kısacası her yeri toparlamıştım. Uyanık kalmak için çok zorlanıyordum. Elimden geldiğince de uyumamaya çalışıyordum.

Eryx ile daha yeni tanışmıştık; ama kısa zamanda dost olmuştuk. Belki ileride bir göreve bile çıkardık. Ben bunları düşünürken içecek bir şeyler ayarlamaya çalıştım. Her şeyi oraya koydum; ama Dionysos çocuğu olduğu aklıma geldiğinde 'Herhalde şarap getirir.' diye düşündüm. Kapı çaldı. Herkesin odasından bir küfür sesi yükseldi. Hemen kapıya koştum. Eryx kapıda bekliyordu. Bu kadar kısa sürede kapıyı açmam onu şaşırtmış olmalıydı. Odama geçtik ve sohbete başladık. Getirmiş olduğu şaraptan yudumlarken ''Eee? Nasıldın Dave?'' diye sordu. ''iyiyim Eryx. Sen?'' diye yanıtladım omzuna vurarak. ''İyiyim.'' yanıtını alınca ''Muhabbet konusunu sen mi bulacaksın yoksa ben mi bulayım?'' diye sordum ve cevap beklemeye başladım.
Eryx von Dorff
Eryx von Dorff

MesajKonu: Geri: Dostumu ziyarete gidiyorum.    Dostumu ziyarete gidiyorum.  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 11, 2011 11:58 pm

''Muhabbet konusunu sen mi bulacaksın yoksa ben mi bulayım?'' dedi David. Bir süre düşündükten sonra konu bulup David'e ilettim. " Evet! Tanrıların oyunu hakkında ne düşünüyorsun? " dedim. Bana düşüncelerini aktarıdı " Bence çok zor olacak. Biraz daha kıdemli olsaydık katılırdık! "dedi. Bende hemen yanıtladım "Ahh keşke katılsaydık ne güzel aksiyon olurdu." bir süre duraksadım ve düşündüm o kadar uğraşa değer miydi? " Aman! Boş ver! Şarap içmeye devam! " dedim gülerek. Aynı mutlulukta onayladı beni. Bu muhabbet uzar gibi me geliyordu
David Killer
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
David Killer

MesajKonu: Geri: Dostumu ziyarete gidiyorum.    Dostumu ziyarete gidiyorum.  Icon_minitimeCuma Mayıs 13, 2011 6:40 am

Tanrıların oyunu hakkında uzun uzun konuştuk. Kıdemli olsaydık ikimiz de katılmayı çok istiyormuşuz da ikimizin de haberi yokmuş. Sohbet ederken bir fıçı da şarap bitirdik. Eryx'in başı ağrımaya başlamıştı. Ona bir ağrı kesici verdim; ama pek etkisi olmadı. Başının ağrıması ve havanın da kararması nedeniyle o da kulübesine döndü. Ben de uzun bir uykuya daldım..

Dostumu ziyarete gidiyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamı ziyarete gidiyorum.
» Cazz'mmı ziyarete geLdim!!
» Dostumu Arıyorum.
» Avcı Dostumu Ziyaret
» Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1