Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1

2 posters
YazarMesaj
William Maxwell
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
William Maxwell

Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1 Empty
MesajKonu: Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1   Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1 Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:04 pm

"Beni takip et Jabby. İşte bu senin için cephanelikten çaldığım kılıç kendine ait bir silahın olana kadar bunu kullan. Bana yardım etmeni istediğim bir görev var." kulübesinden sabahın köründe sürükleyerek peşimden çağırdığım yeni dostum ne olduğunun farkında bile değildi. Ancak yinede kılıcı alıp kafasını salladı. Beni takip ediyordu. Kamp meydanından geçerken kimsenin bizi görmediğinden emin olmak için etrafıma bakındım. Bu yaptığımız başımıza büyük bir dert açabilirdi. Bir süre yürüdükten sonra ormanlık kısma gelmiştik. Rahat bir soluk aldıktan sonra konuştum. "Kampa alışabildin mi? Kardeşlerinle tanıştın mı?" Jabby düz bir ses tonu ile cevap verdi. "Kamp harika biryer ancak henüz hiçbir kardeşim ile tanışamadım. Tam olarak nereye gidiyoruz?" Meraklı ve heyecanlıydı bu soruyu sorduğunda. Gizemli bir ses tonuyla cevap vererek heyecanının artmasını sağladım. "Labirent hakkında ne biliyorsun?..." Heyecanla soluk alıp yeni oyuncağını arkadaşlarına anlatan küçük bir çocuk gibi konuştu. "Herşeyi Mark bana tüm hikayeyi anlattı. Oraya mı gidiyoruz? Yaşasın!"
Jabberwocky Beamish
Dionysos'un Çocuğu
Dionysos'un Çocuğu
Jabberwocky Beamish

Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1 Empty
MesajKonu: Geri: Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1   Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1 Icon_minitimeCuma Mart 11, 2011 5:11 pm

Çok yüksek sesle konuşmuş olmalıyım ki Will parmağını ağzına götürüp "Şışş" diye beni sakinleştirme ihtiyacı duymuştu. Ardından kısık bir sesle cevap verdi. "Evet labirentin girişlerinden birisinin burada olduğunu biliyorum. Şimdi oraya gideceğiz ve Hera için birşey çalacağız." Tanrıça Hera kendi işini yapamıyormuydu ki biz yapacaktık. Neyse yinede Deadalus'un labirentine gideceğim için çok heyecanlıydım. Bir süre yürüdükten sonra kocaman bir kayanın önüne gelmiştik. Will bir tur rehberi edasında herşeyi bana anlattı. "İşte bu büyük kayanın adı Zeus Yumruğu farkettiysen büyük bir yumruk şeklinde. Adı oradan geliyor ayrıca... aha işte burada..." bir kaya parçasını iterek büyük bir geçidin açılmasına neden olmuştu. "Burasıda meşur labirentin girişi. Nereden bildiğimi sorma ben Athena çocuğuyum bilmek benim işim. Hadi fazla zaman kaybetmeyelim. Beni izle." dedikten sonra açılan geçitten içeri girip ilerlemeye başladı. Heyecandan içim kıpır kıpırdı. İlk defa gerçek bir macera yaşayacaktım. Hemen ardından geçitten geçtim.

Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Dostumu Belaya Bulaştırıyorum-2
» Dostumu Arıyorum.
» Avcı Dostumu Ziyaret
» Dostumu ziyarete gidiyorum.
» Yeni Bir Hayat ve Yeni Gerçekler