Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben geldim!!

+6
Jennifer Amy Carter
Athena
Hades
Afrodit.
Zeus
Hera
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
YazarMesaj
Hephaistos
Tanrı
Tanrı
Hephaistos

Ben geldim!! - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 3:30 am

Anne, bakalım savunman ne olacak. Burada Olimpos Konseyinin çoğu seni yuvarlama taraftarı...
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 4:34 am

Evet Hera, seni er ya da geç o tahttan indireceğiz. Twisted Evil
http://olimpos.my-rpg.com
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 4:20 am

Cici anne istiyorsunuz anlaşılan siz Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Memnuniyetle cici anne bulabilirim size Smile Yeryüzünde bu aralar çok zarif hanımlar var, aman Hera duymasın Twisted Evil
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 5:11 am

Hera burda hayatım ve benden cicisini bulamazsınız Haphaistos bir daha yuvarlanmak istemiyorsan sus oğlum ve Athena seni es geçiyorum Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 5:15 am

Aaa, seni görmemiştim canım hoşgeldin Razz Aman sende, o kadar cici kadınlar var ki inanamazsın Twisted Evil
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 5:24 am

Benden cicisini (!) bulamazsın hayatım.Yada sen bi cici kadınların listesini ver bana dünyada inek sayısını arttırıyım inek yapmayalı baya oldu Twisted Evil
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 30, 2011 10:09 pm

Off, hep inek, hep inek Smile Hayal gücünü çalıştır biraz hayatım, ne bileyim kurt, kuzu, ayı, tavus kuşu falan yap biraz da Smile
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Tem. 03, 2011 6:24 am

Diğerleri ilgi alanıma girmiyo ama Tavus kuşu olabilir ... Smile

Bu arada Hayatım, Selene seni benden alacakmış gibi saçma bir dedikodu dolaşıyor.. O kadını yanında görürsem tekmeyi bastığım gibi aya gönderirim onu Smile Smile Smile
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 1:07 am

Hmm, Selene gözünü bana dikmiş öyle mi? Eh, ben çekici bir tanrıyım hayatım, bu çok doğal Razz
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

MesajKonu: Geri: Ben geldim!!   Ben geldim!! - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 2:39 am

Bunu duymadım var sayıyorum Suspect Aslında Selene'yi ineğe çevirmek eğlenceli olabilirdi.

Ben geldim!!
5 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Abla ve Abi ben geldim!
» Baba ben geldim.
» Claire ben geldim...
» Ben geldim anneee
» Cazz'mmı ziyarete geLdim!!