Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hera'yla Tanışmam

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 4:28 am

Hera'nın manevi kızı seçildiğimi öğrenmiştim ama aslında pek bir bilgim yoktu.Kampın danışmanlarımdan kendimle ilgili bilgi edinmek istedim fakat onlar bana Empire State'e gitmemi orada Hera'yı bulabileceğimi söylediler.Bunun üzerine ben de durur muyum,hemen atladım Soleil'e gittim Empire'a.

Görevliye 600.kata çıkmak istediğimi söyleyince öyle bir kat olmadığını söyledi.Göz kırptım.

-Hera.

Güvenlik görevlisi sızlanıyordu.

-Zeus bu sefer köpürecek.

Ardından bana asansörü gösterdi ve ben de asansöre binerek 600.kata çıktım.Çıktığım zaman Zeus'u gördüm ama bakmamaya özen gösterdim.Biraz ilerledikten sonra karşımda Hera'yı gördüm.

-Tanrıçam?
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 4:46 am

Tahtımda sıkıntıdan patlamak üzere olarak oturunca Olimpos'a bir melezin girdiğini sezdim ve hemen ayağa kalkıp yanına gitmeye karar verdim.Tam melezin kim olduğuna bakacaktım ki,onu gördüm.Jac...Oda beni farketti ve hemen yanıma geldi ve merak eden gözerle bana baktı.

''Tanrıçam''

ona gülümsedim.Melezlerden nefret edebilirdim ama o benim kızımdı ve özel olarak seçmiştim.

''Anneyi tercih ederim,kızım.''
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:16 pm

Annem..Annem tam karşımdaydı.Ama neden beni seçmişti?İşte bunu merak ediyordum.

-Anne..Merhaba.

Sessiz sessiz duruyordum.Ama aklımda onbinlerce soru vardı.Hera'nın karşısında duruyordum.Bacaklarım titriyordu.

-Anne neden ben?
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:13 am

Düşünmeden cevapladım sorusunu...

''Memnun değilmisin kızım?''

Zeus zatten bana çok kızacaktı.Ve ben bunu sırf bu kızı yanı kızımı çok beğendiğim için seçmiştim.
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 10:28 am

Asla,ben çok memnundum.Yani o kadar kişi arasından ben seçilmiştim bunun nesini beğenemeyeyim ki.Annemi daha fazla sinirlendirmemek için sadece birkaç kelimelik bir cevap verdim.

-Hayır anneciğim.Ben aksine çok mutlu oldum.

Hera'yı karşımda görmek inanılmaz bir şeydi.Bu arada aklımda bana bir sihirli eşya verip vermeyeceği vardı çünkü kampta herkesin ebeveyni ona eşya vermişti.Acaba benimki verecek miydi?
Hera
Tanrıça
Tanrıça
Hera

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:23 am

hediye mi?Ahh,kızım akılları okuyabildiğimi bilmiyordu galiba.Neyse acaba ne versem?kızımı üzmek istemezdim.Elimi bileziğime gitti ve çıkarıp kızıma uzattım.

''Merak etme bileğine taktığın anda senin bilek boyuna gelecektir.''

dedim ve gülümsedim.Elimden bileziği aldı ve hemen bileğine geçirdi.

''Bu bileziği istediğin kişinin gözüne tuttuğun zaman onları uyuşturabilirsin.ama sakın tanrıların üstünde deneme işe yaramaz.ve bizleri kızdırırsın''
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Hera'yla Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Hera'yla Tanışmam   Hera'yla Tanışmam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:11 am

Annem bana hediye vermişti.Bunun için ona minnettardım.Artık her melez gibi olacaktım.Anneme çok teşekkür ettim ama içeri satir girerek bana gitmemiz gerektiğini söyledi.Annemin önünde eğildim.

-Çok teşekkür ederim annem.

Ardından anneme bakarak oradan ayrıldım.Annemi çok seviyordum.

Rp Bitmiştir.

Hera'yla Tanışmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla İlk Tanışmam
» Babamla tanışmam
» Ares İle Tanışmam
» Babam ile tanışmam
» Annemle Tanışmam.