Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ares İle Tanışmam

2 posters
YazarMesaj
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:05 pm

Babamı görmeye Olimpos'a gitmeye karar verdim. Hazırlanmdım ve Pegasus Ahırına doğru gittim. Çok mutlu ve heyecanlıydım. Sissy'e şeker yedirip onu hazırladım. Sonra Sissy'e bindim ve Olimpos'a doğru uçmaya başladık. Empire State Binasının önünde pegasusumdan indim ve içeri girdim. Görevli beni tanıdığında hemen asansöre bindim ve 600. kata çıkmaya başladım. Elimde olmadan çalan müziğe eşlik etmeye başladım. Asansörden indiğimde karşıma çıkan manzaraya bir kez daha hayranlıkla bakmaya başladım. Burası gerçekten müthiş bir yerdi. Olimpos konseyine doğru ilerledim. İçeri girdiğimde babama bakındım ama o yoktu. İçeride sadece bir Tanrı vardı. Üzerindeki kıyafetten ve bakışlarından onun Tanrı Ares olduğunu anladım. Çok şaşkındım. Tanrı Ares bana bakıyor bir şey söylememi bekliyordu.

"Merhaba Tanrı Ares!"

"Merhaba. Sen Apollon'un kızımısın?"

"Evet Tanrı'm. Buraya babamı görmeye geldim."
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:34 pm

"Evet Tanrı'm. Buraya babamı görmeye geldim."

Hmm, babasını aramaya geldiyse ben buradayken onu burada bulamazdı. Ama bunun melezler arasında yayılmasını istemediğimden dolayı bir şey çaktırmadım.

''Baban burada değil. Kısa bir süre önce gitti. Gerçi ben de burada bulunmazdım ama dinleniyorum işte. Bu arada adın nedir?''

Ben bunları söylerken Apollon'un kızı beni sabırla ve saygıyla dinledi. Bir meleze göre epey saygılıydı.İşte söylediklerimi bitirdikten sonra kız derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:55 pm

"Adım Tiffany Tanrı'm."

Ares garip bir ifadeyle bana bakıyordu. Ne olduğunu veya ne düşündüğünü anlayamamıştım. Babamın burada olmaması beni üzmüştü. Keşke onunla görüşebilseydim. Nerede olduğunu merak etmiştim ama bunu Ares'e soramazdım. Şimdi ne yapacağımı ve ne söyleyeceğimi bilmiyordum. Aramızda uzun bir sessizlik oldu. Ares hala bana bakıyordu. En sonunda sessizliği o bozdu...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 6:11 am

Apollon kızının isminin Tiffany olduğunu öğrenmiştim. Biraz düşünceli gözüküyordu ve bana hala babasının yerini sormadığına şaşırmıştım. Uzun bir sessizlik sonucunda onun konuşmayacağından emin olduktan sonra ben konuşmaya başladım.

-Memnum oldum Tiffany. Görüyorum ki babanın burada olmaması seni biraz üzmüş. Ama şunu anlamadım ki bana neden nerede olduğunu sormuyorsun?

Ben bunu söyledikten sonra biraz şaşırdı. Sanırım tam da onun aklından geçenleri söylemiştim. Sonunda kız galiba cesaretini toparladı ve konuşmaya başladı...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 7:55 am

Tanrı Ares'in bu sorusu beni çok şaşırtmıştı. Gerçi o bir Tanrı idi. Her şeyi anlardı. Ares bana bakıyor ve cavabımı bekliyordu. Derin bir nefes alıp verdim.

"Uygun olmaz diye düşündüm. Babamın nerede olduğunu söylerseniz çok sevinirim."

Tanrı Ares bana gülümsedi. Anlaşılan beni çok iyi anlıyordu. Kim bilir benim gibi daha kaç melezle konuşmuştu. Beni iyice süzdükten sonra konuşmaya başladı.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

Ares İle Tanışmam Empty
MesajKonu: Geri: Ares İle Tanışmam   Ares İle Tanışmam Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 8:07 am

"Uygun olmaz diye düşündüm. Babamın nerede olduğunu söylerseniz çok sevinirim."

Daha önce düşündüğüm gibi gerçekten de çok saygılı bir melezdi. Onu biraz süzdükten sonra:

''Ben seni tutmayayım. Baban kendi odasındadır. Gel buraya çok uzak değil.''

deyip beni takip etmesini işaret ettim. Biraz yürüdükten sonra ona Apollon'un odasını işaret ettim. O o yöne doğru yürürken ben geri döndüm ve kendi odama gittim.

Ares İle Tanışmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babam ile tanışmam
» Babamla tanışmam
» Annemle Tanışmam.
» Ruin'le tanışmam...
» Babamla İlk Tanışmam