Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babamla İlk Tanışmam

2 posters
YazarMesaj
Anny Moysre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Anny Moysre

Babamla İlk Tanışmam Empty
MesajKonu: Babamla İlk Tanışmam   Babamla İlk Tanışmam Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 11:50 am

Ogün bunu kafama koymuştum.Bugün Olimpos'a gidip babamla konuşacaktım.İçimden bir ses baban sana önemli bir şey verecek diyordu.Bu şey silah gibi bir şeymiş gibi geliyor bana.Tabiki bunun gerçeklik payını Olimpos'a gidince öğrenecektim.Tek bir sorun vardı.O da olimposun nerede olduğunu bilmeme di.Bu yüzden bu akşamda Melez Kampı'nda kalmaya karar verdim.Bu gece rüyamda babam,yani Tanrı Ares 'in bana olimpos un yerini göstemesini istiyordum.Öylede oldu.Ama burası Olimpos değildi.Şeydi...Empıre State Binası idi.Babam da konuşuyoordu bir yandan.Şöyle diyordu:
Binaya gir Anny.Personele 600. katın anahatarını söyle.dedi.
Bende hemen binaya girdim.Ve direk mevzuya girdim.
Ben Anny MOYSRE.600.KATIN ANAHTARINI İSTİYORUM.HEMENdedim.Personal de:
HAHAHA.Çok komiksin evladım burada öyle bir kat yokdedi.Bende:
Ben Tanrı Ares 'in kızı Anny Moysre.Tanrı Ares ile görüsşmek için 600. katın anahtarını istiyorum.dedim. Ve adam hemen asansörü gösterdi.Asönsörle 600. kata çıkarken garip bir müzik vardı ama çok hoştu.600. kata çıktıktan sonra bir tanrıya çarptım.
Tanrı ARES!!!!
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Babamla İlk Tanışmam   Babamla İlk Tanışmam Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 10:55 am

Asansöre yakın bir yerde durup Olimpos'u gözlüyordum. Burada durup Olimpos'u izlemek çok hoşuma gidiyordu. Çünkü Olimpos en güzel buradan gözüküyordu. Ben dalmış bir biçimde Olimpos'u izlerken biri bana çarptı. Arkamı hışımla döndüm, bana çarpılmasından hoşlanmazdım. Bu cüsseme rağmen beni göremiyorlar mıydı sanki? Tanrı ARES!!!! Bana çarpanın kızım olduğunu fark edince gülümsedim. Onun rüyasına girerek onu buraya çağırmıştım, o da beni bekletmeden buraya gelmişti. Dakik olanları severdim, kim olurlarsa olsun. Ellerimle Olimpos'u göstererek ''Olimpos'a hoşgeldin kızım.'' dedim.
Anny Moysre
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Anny Moysre

MesajKonu: Geri: Babamla İlk Tanışmam   Babamla İlk Tanışmam Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 11:20 pm

Bende babama:
Hoş bulduk baba.SanaBABAdememde bir sakınca yok değilmi.dedim.BABAM DA:
Tabiki de bir sakınca yok kızım.Sonuçta sen benim kızımsın ama biraz utangaçsın.dedi.Bende:
Aslında utangaç değilimdir.Burası çok farklı bu yüzden bir farklı davranmalıymışım gibi geliyor.Sonuçta burası olimpos , sen bir tanrısın ve çok ..Nasıl desem.Uzun ve büyüksün.Normal insan boyutuna geleme şansın var mı baba?dedim.Babam de:
Seni anlıyorum kızım.Ve evet insan boyutuna gelebilirim ama bakmasan iyi edersin.Moleklürine ayrılmanı istemem.dedi.Ben de hemen arkamı döndüm.Gerçekten de moleküllerime ayrılmak istemiyordum.Tekrar babama döndüğümde hemen konuya girdim.:
Baba rüyamda beni buraya çağırdın bende geldim.Aa içimde bir his var sanki bana önemli bir şey.Bir silah vereckmişsin gibi bir his var.Doğru mu?dedim ve babam şaşkınlıkla dönerek bana baktı.:
sen... sen bunu nasıl bildin dedi.

Babamla İlk Tanışmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Babamla tanışmam...
» Babamla tanışmam
» İlk Tanışmam
» Annemle Tanışmam.
» Ares İle Tanışmam