Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlk Tanışmam

YazarMesaj
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

İlk Tanışmam Empty
MesajKonu: İlk Tanışmam   İlk Tanışmam Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 1:21 am

Sabah erkenden kalkıp Apollon kulübesinden ayrılıp kano gölüne gidip su perilerini görmeyi planlıyorum kulübeden çıktım kano gölüne giderken kardeşim Yon'u ok atarken gördüm önce onun yanına doğru gittim önce onu izlemeye koyuldum işi bittiğinde çantasından birkaç küp şeker çıkardı bir an onları yiyeceğini sanarak:
.-Kahvaltıyı beklesen olmaz mı? diye sordum.
Bana gülerek:
.-Bunlar benim için değil pegasusum için benimle gelmek ister misin? diye sordu.
Teklifini kabul ettim ve ahırlara gittik bir sürü pegasus vardı ama benim hala yoktu Yon'a hala benim bir pegasusum yok seçelim mi diye sordum o da kabul etti pegasuslara bakarken simsiyah bir pegasus dikkatimi çekti yanına gittim biraz sevdim yanımda küp şeker olmadığ için biraz sinirlendi galiba çünkü kişnediği an tüm pegasuslar üzerimi dışkılarıyla kapladılar tek duyduğum ses Yon'un gülme sesiydi anladım ki bu pegasus tam bana göre kano gölüne gitmem gerektiğini hatırladım ama şimdi oraya gitmek daha mantıklı geldi.

İlk Tanışmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jessle tanışmam...
» Babamla tanışmam...
» Alice ile ilk tanışmam (:
» Ruin'le tanışmam...
» Hera'yla Tanışmam