Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme 6

2 posters
YazarMesaj
Jacquenetta Solielle

Jacquenetta Solielle

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 9:03 am

Kardeşim Selene ile tanışmıştım ama henüz birbirimizi çok iyi tanıyamamıştık.Sabahleyin kalkar kalkmaz ağaçların üzerinde asılı duran ilanlara baktım.Burada temizlik denetlemesi diye bir uygulama varmış.Bu yüzden hemen kulübeme gittim,temizleyecektim.Kulübeme gidince Selene'nin burada olmadığını gördüm.Doğrusu çok hızlıydı.Ben de hemen kulübemi temizlemeye koyuldum.

Öncelikle yerlere baktım.Pisti.Hemen paspası kaptım ve yerleri temizledim.Ardından bir de cila çektim.Oh parıl parıl!Hazır yerleri temizlerken gözüm halılara da çarptı.Şu yeni çıkan halı temizleyicilerle halıyı temizledim ve silkeledim.Yerler şimdilik tamamdı.

Duvarlara ve tavana baktım.Uzun boyumla kolayca ulaşabileceğim yerlerde buralar.Yatağımın üzerine çıktım ve tavanı sildim.Böcekleri aldım ve dışarı koydum.Yerleri burası değildi,bahçeydi.Tavanlar bitince de duvarlara geçtim.Duvarları da bir güzel silince rengi ortaya çıktı.Açıkçası renge bayılmıştım.

Ardından kıyafet dolabını açtım.Tüm kıyafetler üzerime yığıldı.Hepsini aldım ve ellerimle yıkadım.Sabunladım bir güzel koktular.Ardından hepsini kurumaya koydum ve halıları aldım,serdim.Kıyafetler kururken ben de yastık ve yorganları değiştirdim.Eskileri yıkadım,yenileri koydum.

Yatağımın kenarlarını ve koltukları sildim.Her biri çok güzeldi.Kulübemiz gerçekten çok temizdi.Umarım Selene bunu severdi.Onun için özel bir sürpriz olsun diye onun elbiselerini de yıkamıştım.Aklıma gelir gelmez kurutmadan aldım ve katlayarak dolaba yerleştirdim.Yerleştirmeden önce elbette dolabımı da sildim.

Tam bitti derken pencereleri gördüm.Aldım elime gazeteyi ve sabunlu suyu,başladım silmeye.Sildim,ovaladım;lekeleri çıkarttım.Sonra kapımızı sildim ve ellerimle bir yazı hazırladım.

Pencerenin önündeki saksıları suladım.Artık her şey tamamdı.Son olarak yazdığım yazıyı kulübenin üstüne astım.

"Hera Kulübesi."
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Denetleme 6 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme 6   Denetleme 6 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 3:00 am

Değerlendirilme de.

Denetleme 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denetleme 7
» Denetleme 11.
» Denetleme 13
» Denetleme - 5
» Denetleme 11