Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denetleme - 5

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Denetleme - 5 Empty
MesajKonu: Denetleme - 5   Denetleme - 5 Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 3:15 am

Temizlik için kulübeme girdiğimde ilk yaptığım şey,pencereleri ardına kadar açmak oldu.Daha sonra kafamı uzatıp dışarıdaki temiz havayı içime çektim.Sonra da yerde yığın halinde duran dergilere bir çeki düzen vermeye karar verdim.Yere oturdum ve dergilerden artık okumadıklarımı ayıkladım ve diğerlerini yatay bir şekilde rafa koydum.Rafta duran diğer eşyalara da simetrik bir düzen verdikten sonra yatağımı topladım ve yatağımın altından çıkan bir başka dergiyi elime alıp,ona alıcı gözüyle baktım.Acaba atsa mıydım?En sonunda derginin gittiği yer,kapının dışarısı oldu.

En alt rafta duran bazı roman denemelerime baktım.Çok kötü bir göz kirliliği ve kalabalıktı.Dolayısıyla onları düzenlemeye giriştim.Hepsini teker teker okuyup karar vermeye kalksam,haftalar sürerdi.Dolayısıyla hepsinin başlıklarına bakıp bir karar vermeye çalıştım.En sonunda "Fifi ve köpeği Luna" , "Ay kızı Luna" ve "Kartal Operasyonu" adlı denemelerimi atmaya karar verdim.Diğerlerini ise tam bir düzen içerisinde rafa geri koydum.Artık bitmişti!Kulübem hazırdı!
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Denetleme - 5 Empty
MesajKonu: Geri: Denetleme - 5   Denetleme - 5 Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:44 pm

Değerlendirilmeye alınmıştır.
http://olimpos.my-rpg.com

Denetleme - 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Denetleme
» Denetleme 9
» Denetleme 14
» 16. Denetleme
» Denetleme 11