Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5. denetleme, ilk cezam

2 posters
YazarMesaj
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

5. denetleme, ilk cezam Empty
MesajKonu: 5. denetleme, ilk cezam   5. denetleme, ilk cezam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 6:40 am

Yorucu bir günün ardından klubemin yolunu tutmuştum tam kapıyı açacakken o da ne ? Bir kağıt parçası merak ettim , hemen açtım ve sadece ''Temizlik Cezası '' yazıyordu.Bu da neydi sonradan aklıma geldi uzun süredir ( sanırım buraya geldiğim günden beri Aleda önceden yapmıştı bana bahsetmişti ) klubeyi temizlemiyorduk ! ! !

Ne yapmalıydım , tamam temizlik ama neyle ... Evde hiç temizlik yapmamıştım ki o yüzden en mantıklı işin Aleda'yı beklemek olduğuna karar verdim ve kapıyı açık bir şekilde bırakıp yatağın üstüne uzandım , yüzüme hoş bir rüzgar vuruyordu ve sonra güzel bir rüya...
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: 5. denetleme, ilk cezam   5. denetleme, ilk cezam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 6:56 am

Yorgun argın tırmanma duvarından dönmüştüm. Kimse görmeden azıcık pineklemek istiyordum burada. Ahşap kapımız gıcırtıyla ve toz duman içinde açıldı. İçeriye girdiğimde temizlik denetlemesi dank etti yine kafama. Ne kadar da tembeldim. İlk geldiğimde bir temizlik yaptığımı hayal meyal hatırlıyordum. Kulübeye bir göz attım. En kısa zamanda başlanmalıydı bu işe ama ne zaman? Birden yatakta mışıl mışıl uyuyan bir diğer tembel kardeşim Amy'ye gözüm çarptı. Nasıl uyuyabiliyordu ki bu dağınıklığın içinde? Abimin tişört yığınının üstünden atlayıp Coco'nun boş gazoz şişelerini geçtikten sonra yavaşça Amy'nin kulağına eğildim.
Tabii ki bana yakışanı yaptım ve o ince ve tiz sesimle bağırdım.

"Bayan Kleppy sizin kadar tembel bir melez görmedim ben hemen mutfağa! Bulaşıkların başına!"

Amy zıplayarak yerinden kalktı. Okadar komik görünüyordu ki. Kahkahalara boğulunca bana pis bir bakış attı.

"Birden Athena bana cidden bulaşık cezası veriyor sandım."

Sırıtmakla yetindim.

"E hadi, diğer kardeşçiklerimiz ortada yoklar ama artık birinin buraya el atması gerek temizlik malzemeleri kapının arkasında. Hadi iş başına!"

Amy, alelacele üstünü başını topladı. Kafasını sallayıp malzemelere yöneldi. Ben de her zaman yaptığım gibi saçlarımı yukarıdan at kuyruğu biçiminde topladım.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: 5. denetleme, ilk cezam   5. denetleme, ilk cezam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:11 am

Aceleyle üstümü başımı topladım ve kapının arkasına doğru yol aldım . Kapının arkasında iki kova iki süpürge dört bez ve iki tane cam sil vardı ama markaları bi farklıydı acaba burda market var mıydı ? Neyse şimdi düşünecek konu bu değildi koşarak Aly'nin yanına gittim ve sanki ne yapmam gerektiğini bilmediğimi anladı.

-Önce bu kovalara su dolduracağız sonrada yerleri köşe bucak sileceğiz dedi gülerek . Bende tamam anlamında başımı salladım ve kovalara su doldurmaya gittim. Biraz sonra elimde su dolu kovalarla çıkageldim. İş bölümü yapmamız gerekti ve ben Alynin ve Coconun kaldığı tarafı seçtim o da benim ve diğer kardeşlerimizin kaldığı yeri aldı öncelikle ( halılarımız yok diye sevindim ) masaları çektim ve altlarını güzel bir şekilde temizledim tam yatakların altına girmişken bir baktım Aly karşımda duruyor :

-Ne çabuk bitirdin benimde az kaldı.
-Tamam sen bitirene kadar beklerim. dedi bende çabuk bir şekilde yatakların altını bitirdim.Aly'e döndüm:

-Eee.. şimdi ne yapalım...

Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

MesajKonu: Geri: 5. denetleme, ilk cezam   5. denetleme, ilk cezam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:21 am

Ellerimi belime koyarak kafamla camları işaret ettim.

"Sen camları sil güzelce. Resmen böcek koleksiyonuna dönmüş öyk!"

Bunuda Amy'ye yüklemenin verdiği rahatlıkla gevrek gevrek gülümsedim. Amy hiç ses çıkarmadan elinde bir kova suyla camlara yöneldi. Daha önce eli hiç temizlik malzemesi tutmamasına rağmen gayet yetenekliydi. Bende derin bir nefes alıp arkamı döndüm. Dağınık gördüğüm ne varsa hepsine bir yer buldum. Özenle boy aynamızın durduğu yerin yanında ki komidine yerde bulduğum birkaç küçük Hermes heykelciği yerleştirdim. Çok tatlılardı. Babişko ne de olsa. Maria yine devreye girdi...
'Hey! Ciddi ol.'
Yuttuğum tozları öksürerek ciğerlerimden kovdum. Masalarımızın üstünde olan o pis toz zerreciklerini aldıktan sonra içeriye biraz parfüm sıktım. Dönüp Amy'ye baktığımda camlar parıl parıl parlıyor, açık turuncu perdeler tüm güzelliğyle biz burdaydık diyordu.
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: 5. denetleme, ilk cezam   5. denetleme, ilk cezam Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:35 am

Cam silmekten nedense hep hoşlanmıştım ama hiç denememiştim.Aly'e bana bu şansı verdiği için çok minnettardım.Hemen işimin başına döndüm.Camları öyle temiz yapmıştım ki her şey gözüme birden farklı gözükmeye başladı.Arka mı döndüm ve birde baktım odamız bir güzelmiş bir güzel...

-Ee..Amy nasıl temiz oldu mu ?
-Harika oldu dedim gülerek.Bundan sonra düzenli olarak temizlememiz gerek klubemizi hem ceza almamak hem de kendimizi daha iyi ve mutlu hissetmek için .

Rp bitmiştir !!

5. denetleme, ilk cezam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bulaşık cezam (Jennifer Parker)
» Cezam eğlenceli hale geliyor
» Denetleme 5
» Denetleme 11
» Denetleme 13