Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Temizlik Rp'si - 6

3 posters
YazarMesaj
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 6:03 am

Uzun zamandır üniversitedeki yoğun derslerim yüzünden kampa uğrayamamıştım. Sonunda bir hafta sonu bunu başardım, ilk olarak da kardeşimi bulmak için kulübemize gittim tabii. "Cornelia! Ben geldim kardeşim!" diye haykırarak içeri girdim, Lia'nın yerinden zıplayarak uyanmasına neden oldum ama ikimiz de aldırmadık, hemen yanına koşup ona sımsıkı sarıldım. Bir süre -tamam, uzunca bir süre- hasret giderdikten sonra, etrafın dağınıklığı dikkatimi çekmeye başladı. Mobilyalarımız da tozlanmıştı. Derin bir nefes alarak ayağa kalktım ve kardeşime döndüm, "Şey... sanırım ikimizin de bu güzel tatil gününü temizlik yaparak geçirmesi gerekiyor Lia." dedim. Lia somurtmasına rağmen haklı olduğumu bildiğinden, başını salladı ve -elimizden geldiğince ağırdan alarak- işe koyulduk!..
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 3:52 am

Kardeşimle sadece hafta sonları görüşüyorduk ve bu birbirimizi özlememizi sağlıyordu. Bir süre beraber sohbet ettiktten sonra kulübenin kirli olduğunu fark edip, hafta sonunu temizlik yaparak geçirmemiz gerektiğini söyledi Rose. Dediklerinde haklıydı. Kulübemize göz attım. Gerçekten çok kirlenmiş ve etraf toz olmuştu. Hafta içi kampta olmamanın sorunlarından biriydi bu. Ne kadar yavaş hareket etsekte artık işe başlamalıydık. "Kardeşim ben ilk olarak şu yerleri süpüreyim ve siliyim olur mu?" diye sordum. Rose o sırada temizlik malzemelerini hazırlıyordu. Kulübeyi temizlemeye nereden başlıyacağımız hakkında hiç bir fikrim yoktu. Sadece buranın bir an önce temizlenmesini istiyordum. Ben etrafa bakınırken Rose elimde temizlik malzemeleriyle geldi.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 3:17 am

"Tamam Lia." diyerek gülümsedim ve ona getirdiğim yer silme bezlerinden birini, bir kova ve birkaç temizlik malzemesi uzattım. Poseidon'un kızları olduğumuzdan, temizlik bizim için diğerlerine oranla daha kolaydı, örneğin kovayı suyla doldurmak için fazla çaba sarf etmemize gerek kalmıyordu. Lia yerleri silmeye başlarken ben de bir cam silme bezi alarak kulübemizin pencerelerine yöneldim, sanırım kulübenin açıklığında sık sık kavga eden Ares çocukları yüzünden olacak, camlar çok pis ve tozluydu. Hemen işe koyuldum, deniz suyu kokulu bir fısfıs işimi kolaylaştırıyordu. Camlarla işim bittiğinde resmen etrafa parıltı saçmaktaydılar, kullanan biz olduğumuz sürece su gerçekten mucizeler yaratabiliyordu. Ancak, güzel görüntüyü bozan kirlenmiş perdelerimize gözüm takıldı ve onları yıkamam gerektiğine karar verdim. Perdeyi çıkarmaya uğraşırken dışarıda eğlenip gülüşen melezlere gözüm takıldı, bizim kulübeye tıkılıp temizlik yapmak zorunda olmamız çok kötüydü... Yine de mutluydum; birincisi, kardeşim yanımdaydı ve ikincisi, o kadar titiz çalışıyorduk ki, temizlik denetlemesinde ayın birinci kulübesi olabilirdik!
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 2:48 am

Yerleri süpürüp, sildikten sonra parıl parıl görünüyordu. Odamız yavaş yavaş da olsa gerçekten güzel gözükmeye başlamıştı. Elimdeki paspası yıkıyıp, temizledikten sonra bir köşeye bıraktım ve odaya bakındım. Şimdi ne yapabilirim diye düşünürken etraftaki tozu gördüm ve elime biri kuru, biri ıslak olmak üzere iki bez alarak etrafın tozunu almaya başladım. Masalardaki bütün süs eşyalarını alıp tek tek siliyor ve yerine kaldırıyordum. Odamızda tahmin edildiği gibi denizle ilgili bir sürü biblo, süs ve mum tarzı eşyalar vardı. Bunları silmek uzun zaman alsa da onlar odayı güzel gösterdiği için seviyordum. Sıra masanın tam ortasında duran deniz kızına gelmişti. O cam bibloyu bende, kardeşimde çok seviyorduk. Onu sildikten sonra tam yerine koyarken elimden düştü. Yanımda durduğunu fark etmediğim kardeşim Rose son anda onu kırılmadan hava da yakaladı. Tutabildiğine o kadar sevinmiştim ki. Yine bugün sakarlığım üstündeydi anlaşılan. Rose deniz kızını yerine koyduktan sonra "Teşekkürler kardeşim. Anlıyacağın bugün yine sakarlığım üstümde." dedim. Sakar olmaktan nefret etsemde elimden daha dikkatli olmak gelmiyordu. Ardından Rose'nin dedikleri üzerine kendimi toparladım ve temizliğe devam ettik.
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:31 am

Temizliğimiz Lia'nın minik sakarlığı dışında olaysız bir şekilde bitmişti. Saatlerce iş yaptığımız için ikimiz de çok yorulmuştuk ama şimdi, en eğlenceli kısıma gelmiştik: dekorasyonda yenilikler yapma! Birlikte yapabileceklerimizi konuştuktan sonra, işe koyulduk. İlk olarak, ikimizin Long Island kıyısında çekilmiş güzel bir fotoğrafını, mavi bir çerçeveyle duvara astık. Sonra, üşenmeden gidip denizden değişik görünüşlü balıklar topladım ve onları da süs havuzumuza dahil ettik, Lia çok beğendiği turuncu, sarı benekli bir tanesini işaret ederek, "Bunun adı Piggy olsun!" dedi. Bir süre gülüştükten sonra ben Kalipso'nun Ogygia Adası'ndan getirdiğim çiçeklerin sularını değiştirirken, Lia da duvar kağıtlarımızı süsledi. Kulübemiz gerçekten mükemmel görünüyordu, Poseidon kulübesi tarihinde ilk kez bu kadar derli toplu ve temizdi sanırım. Gülümseyerek kardeşime döndüm ve "Eh, sanırım artık çıkıp felekten bir gün çalabiliriz!" dedim. Lia hafiften üzüntülü bir ifadeyle, "Aslında... hava karardı bile." dedi. "Olsun, en azından artık önümüzde bulaşıkları yıkamak zorunda olmayacağımız koca bir ay var, başka bir gün çıkarız." dedim. Kardeşimin sevinçle sözlerimi onaylaması üzerine, yataklarımıza yerleşip iki kız dedikodu yapmaya başladık... Temizlikle geçmiş olsa da, güzel bir günü geride bırakmıştık.

Temizlik Rp'si Bitmiştir!
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Alexandra Bethany Daniels

Temizlik Rp'si - 6 Empty
MesajKonu: Geri: Temizlik Rp'si - 6   Temizlik Rp'si - 6 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 2:58 am

Değerlendirilme de.

Temizlik Rp'si - 6
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Temizlik Rp'si - 3
» Temizlik Rp'si - 8
» Kirlenmek Güzelse Temizlik Neden?|Temizlik 15
» Temizlik 11
» İlk Gün | Temizlik 15.