Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.

2 posters
YazarMesaj
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Empty
MesajKonu: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 4:06 am

Sakince Lond Island Kıyısına doğru gidiyordum. Görevden önce bir gezinti iyi olur diye düşünmüştüm. Görevin başında ben vardım ve diğer iki arkadaşım bana yardım edecekti. Onlar kim miydi? Lia ve Alex’ti tabi ki. Kendi istekleriyle yanıma gelip bana yardım edeceklerini söylemişlerdi. Bu beni ne kadar mutlu etmişti anlatamam. Tabi biraz düşüneceğimi söylemiştim çünkü onları tehlikeye atamazdım. İyi bir karar almam gerekiyordu. Sonunda mantıklı davranıp kararımı vermiştim. Hem onlar için, hem de benim için mükemmel bir deneyim olacaktı. Özelliklede benim için. Kendimi anneme kanıtlayacaktım. Ne kadar mükemmel bir meleze sahip olduğunu gösterecektim İlk geldiğim gün kendimi öldürmeyi planlıyordum, şimdi ise kendimi ispatlamaya çalışıyorum. Zaman ne kadar çabuk akıp geçiyordu.

Kendimi kumların üzerine bıraktım ve içimdeki heyecanı sakinleştirmeye çalıştım. İçimden bir ses bugün biriyle tanışacağımı söylüyordu. Denize baktım. Çok ilerilere… Sonunda yanımda bir çatırtı duydum. Kafamı çevirmem ile dünyanın en güzel insanıyla tanışmam bir olmuştu. Fakat o insan değil, bir Tanrıçaydı. Tanrıça Aphrodite…

Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 3:51 am

Tatlı ve güzel bir melez gördüm ve yaklaştım.Athenanın kızıydı.Athenaya nekadarda benziyordu.Ama kibirli değildi.Daha saf ve neşeli bir melezdi.Onu daha önce görmüştüm ama o beni ilk kez görüyordu.Belliydi bu hayran bakış ilk gören bakışıydı.Yanına gidip oturdum.Şşaıdı.Annesinin tanrıça kibiri ona pek yakınlaşma fırsatı vermiyordu.Ama benim için onlar çok değerliydi.Heranın melezleri bile...
"Merhaba Sele"dedim ona takma adıyla bile seslenmem onu duraksatmıştı...
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 4:30 am

Tanrıçanın, lakabım ile hitap etmesine çok şaşırmıştım. Ne diyeceğimi bilemiyordum. Annemden başka hiçbir tanrı veya tanrıça ile konuşmamıştım. İlk önce saygılı olmam gerekiyordu ve aklı başında bir melez olmalıydım. Düşündüm ve konuşmaya başladım. ‘‘Merhaba Tanrıça Aphrodite… Sizi görmeyi planlamıyordum. Şey… çok şaşırdım yani.’’ Kısa bir duraksamadan sonra devam ettim. ‘‘Ve tabi ki annemden sonra ilk defa bir Tanrıça ile konuşuyorum. Yinede kendimi tanıtmama izin verin. Ben Athena Kızı Serena. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum tanrıçam.’’ Bir tanrı ve tanrıça için kibarlığın en başta geleceğini düşünüyordum. Zekâ ve saygıda bunlardan biriydi tabi ki de. Ayrıca Aphrodite kızları gerçekten güzelliklerini annelerinden almışlardı.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:06 pm

Gülümsedim.Saygı bir melezi asil yapardı ama ben bu düşünceye pek katılmazdım.Benim yanımda melezler korkmak yerine huzur bulmalıydı.
"Ee tatlım seni buralara getiren ne bakalım"dedim.Ona karşı lan samimiyetim onu şaşırttı.
Serena Su Hanzadeoğlu
Athena'nın Çocuğu
Athena'nın Çocuğu
Serena Su Hanzadeoğlu

MesajKonu: Geri: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 7:58 am

Burada olma sebebim ne miydi? Aslında bende tam bilmiyordum. Aklıma gelen ilk şeyleri söyledim Tanrıça’ya… ‘‘Özel görevim… Birde bir melez var tanrıçam. Siz bilirsiniz bu tür aşk işlerini…’’ İlk duyan kişilerden biri olmuştu. Aslında dürüstçe ilk açıkladığım kişiydi kendisi. Bunda hata yaptığımı düşünmüyordum. Tanrıça Aphrodite’ı ilk defa görmeme rağmen kendisini hem sever hem de güvenirdim. Güzelliğinin yanında gerçekten zeki bir tanrıçaydı. Tanrıçanın cevabını beklerken ellerimle oynamaya devam ediyordum.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.   Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam. Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 2:17 am

Gülümsedim.Bir melezin aşık olduğ hep belli olurdu.Onalar saf ve tertemiz yaratıklardı.Seviyordum onları.
"Anladım Sere bu konu hakkında bilgi sahibiyim ama gitmeme gerek takip altındasın tatlı melez"dedim ve arkamı dönmeden gittim.Bu büyüklükten değil ona bakarsam göz yaşını görüp gidemem diye korktum.Her aşık melez gibi ağlıyordu.....

Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hermes'le ilk karşılaşmam
» Tanrıça Hekate ile karşılaşmam
» Tanrıça Artemisle karşılaşmam...
» nemesisle karşılaşmam
» Annemle İlk Karşılaşmam