Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Annemle İlk Karşılaşmam

2 posters
YazarMesaj
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

Annemle İlk Karşılaşmam Empty
MesajKonu: Annemle İlk Karşılaşmam   Annemle İlk Karşılaşmam Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 5:21 am

Bugün diğer günlerden daha farklıydı. Bugün ölü olduğunu sandığı annesi ile ilk kez karşılaşacaktı. Empire State Binasına doğru giderken aklında sadece bu düşünce vardı. Annesi nasıl biriydi? Onu tanıyacak mıydı? Nasıl bir tepki verecekti? İçinde garip bir heyecan vardı. Binayadan içeri girdi ve güvenlikçinin yanına gitti. ''Pardon...'' Adam kıza doğru döndü. Yüzünde sinirli, agresif bir ifade vardı. “Altı yüzüncü kata çıkacaktım.” Adam ona doğru baktı ve gülmeye başladı. Etrafta ki bazı insanlar onlara doğru dönmüştü. Opélia bunun çok rahatsız edici bir davranış olduğunu düşünüyordu.

''Burada altı yüzüncü kat yok!'' Adam ona doğru bir kez daha güldü. Opélia daha fazla dayanamarak adamın kolunu sıkıca tuttu ve sonra zarifçe okşadı.
''Emin misin?'' Adam ona büyülenmişcesine bakıyordu. Opélia yüzüne en güzel gülümsemesini yerleştirdi. Adam cebine doğru uzandı ve altın bir anathat çıkardı.
''Teşekkürler.'' Opélia anahtarı zarifçe aldı ve asansöre doğru yürüdü. Etrafında ki insanlar ona aç gözlerle bakıyorlardı ama Opélia onlara aldırmıyor ve asansöre doğru yürümeye devam ediyordu.

Asansöre bindi ve anahtarı yerleştirdi. Asansör sarsılmaya başladı ve hızla yukarıya doğru çıkmaya başladı. Hızlı ve baş döndürücü yolculuk sonunda bittiğinde kendini küçük merdivenlerin karşısında buldu. Devasa bir kapı vardı. Opélia dikkatlice kapıyı itti. Devasa kapı yavaşça açıldı ve Opélia'nın karşısında büyük salon duruyordu.
''Tanrıça Afrodit.'' dedi. Annesi ile tanışmasına az kalmıştı.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemle İlk Karşılaşmam   Annemle İlk Karşılaşmam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 1:13 am

Arkamda kendi çocuğumun varlığını hisettim.Çünkü bu sevgi ve aşkın kokusu başka nerede olabilirdi ki...
"Tatlım hoşgeldin!"dedim ve ona sarıldım.Yanım Ares geldi.Kızıma biraz garip baktı.Kulağıma birşey fısıldadı bu gülmemi sağlamıştı.Onu öptüm ve gönderdim.
"Pardon düğün hazırlığı anlarsınya işte"dedim
"Evet.."dedi
"Hadi odama geçelimde sana güzel bir nektar içireyim" dedim.Odama doğru gittik.İçeri girdiğinde oda büyülenmişti.Güldüm.Hemen koşup çekmecelere baktı.Tabi önce izin almak için bana ..
"Bak tamam canım"dedim.Sevindi kurcalamaya başladı...
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

MesajKonu: Geri: Annemle İlk Karşılaşmam   Annemle İlk Karşılaşmam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:10 am

Odada o kadar büyüleyiciiydi ki hayran kalmıştım. Hemen koştum ve çekmeceleri karıştırmaya başladım. Ancak kabalık ettiği sonra farkettim ve hemen anneme döndüm.
''Bak, tamam canım.'' dedi. Çekmeceleri kurcalamaya devam ettim. Aynalar, altından yapma bilezikler, kolyeler... Sanki rüyadayım ve bilinçaltım bana oyunlar oynuyordu. Ama bu bir rüya değildi aksine gerçekti. Odanın öbür ucunda bulunan gardıroplara doğru koştum ve aralarında en büyük olan dolabın kapısını açtım. Ölmüş olmalıydım ve şuan cennetteydim.
Gardırop kıyafetlerle doluydu ama benim bildiğim kıyafetlerden değil bir tanrıçanın giyebileceği kıyafetlerden. Derin bir nefes aldım ve diğer dolaplarıda açtım.
Sonunda odada herşeye baktıktan sonra yatağa uzandım. Çok yorulmuştum. Yatağı kırmızı saten ve altın rengindeki saten örtüler kaplamıştı. Yastıklar kuş tüyündendi ve iki kişinin yatabileceği kadar büyüktü.
Böyle bir yatağım olsaydı tüm arkadaşlarımla beraber yatardım. Annem elinde çok güzel şekil verilmiş bir bardak ile yanıma geldi. İçinde kırmızı bir şey vardı.

''Çok yoruldun canım.'' Bardağı bana uzattı bende yatakta doğruldum ve bardağı aldım. Tadı çok güzeldi. Hayatımda hiç böyle bir şey içmemiştim. Hepsini bitirğimde yanda duran cam sehpaya koydum ve anneme baktım.
Annem çok güzeldi. Saçları dalgalar halinde omuzlarından dökülüyordu ve gözleri aynı benim gözlerim gibi yeşildi. Aşk ve güzellik tanrıçası. Şuan kendisi annem bile olsa bir tanrıçanın önündeydim.

''Sonunda seninle tanışmak çok güzel.'' Annem bana muhteşem gülşüyle baktı ve lini yüzüme koyup hafifçe okşadı.
''Canım kızım.''
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Annemle İlk Karşılaşmam   Annemle İlk Karşılaşmam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 5:08 am

Huyu,güzelliği,asaleti ve yüreği benimle aynıydı.Şarırtıcı derecede bana benziyordu.Onda kendimi görüyordum.
"Kızım,canım kızım..."dedim ve ayağa kalkıp gümüş yapımı mücevher kutumu açtım ve içinden Ares in bana hediye ettiği kolyeyi çıkardım.
"...buna benim ihtiyacım yok benim için manevi değeri var ama bu kolye sende koruyucu bir etki yaratır ve etrafında sana zarar vermek isteyen insanları hissetmeni sağlar meleğim."dedim ve boynuna taktım.
"Anne çok teşekkür ederim" dedi ve sarıldı.Melezlerimi çok seviyordum.Hepsi ayrı ayrı beni taşıyordu....
Daisy Ivana
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Daisy Ivana

MesajKonu: Geri: Annemle İlk Karşılaşmam   Annemle İlk Karşılaşmam Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 4:34 am

Annemin verdiği kalp şeklinde ki altın kolyeye dokunuyordum. Hiç bu kadar güzel bir hediye almamıştım.
''Kolye seni kötü şeylere karşı koruyacak canım.
Savaş darbelerinde daha az yaralanmanı sağlayacak ve kötü niyetli insanlar karşısında senin farkedebileceğin şekilde küçük bir ışık yayıyacak.'' Anneme bir kez daha sarıldım.
''Kolyeyi asla boynumdan çıkarmıyacağım.'' Annem saçımı okşadı. Aklıma babam geldi. Acaba şimdi annemin yanında olduğumu bilseydi. Onu son bir kez görmek ister miydi?

Annemle İlk Karşılaşmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Annemle Karşılaşmam
» Artemis ile karşılaşmam
» Hermes'le ilk karşılaşmam
» Artemis ile karşılaşmam
» Artemisle ilk karşılaşmam