Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Artemisle ilk karşılaşmam

2 posters
YazarMesaj
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Artemisle ilk karşılaşmam Empty
MesajKonu: Artemisle ilk karşılaşmam   Artemisle ilk karşılaşmam Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 9:44 am

Artemis Avcılarına katılacağıma karar verince Artemis'e bağlılık yemini etmek için Olimpos Dağı'na çıkmam gerektiğini de öğrenmiştim.Empire State binasının 600.katına çıkmalıymışım.Empire State Binasının kapısından girerken bunları düşünüyordum.Asansör görevlisine ''600. kata çıkmak istiyorum.'' dedim.Adam dalga geçermiş gibi''Burada 600.kat yok.'' dedi.''Burada 600.kat olduğunu biliyorum o yüzden beni fazla oyalamadan lütfen anahtarı ver.'' dedim.Herhalde fazla sorun olmamasına karar vermiş olmalı ki bana anahtarı verdi.Asansöre doğru yürüdüm.Kendimi bildim bileli asansörlerden nefret ederdim, o yüzden bu yolculuk benim için rahatsız edici olacaktı.Asansöre bindim anahtarı kullanarak 600.kat düğmesine bastım ve beklemeye başladım.Asansörün kapıları açıldığında karşımda Olimpos Dağı duruyordu.Burası inanılmaz bir yerdi.Ama asıl işimi unutmayarak Olimpos konseyine gittim içeri girdiğimde Artemis tahtında oturuyordu.Önünde saygıyla eğildim ve ''Tanrıçam ben avcı olmak istiyorum.'' dedim.
Artemis
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Tanrıça/GM/Bayrak Kapmaca Koordinatörü
Artemis

MesajKonu: Geri: Artemisle ilk karşılaşmam   Artemisle ilk karşılaşmam Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:02 am

Konsey toplantısı bitmiş, avcılarını toplayıp, avlanmaya gitmek için Olimpos’tan ayrılmak üzereydi. Birden, korkak bir şekilde ona doğru gelen kızı gördü. Önünde eğildikten sonra, onun avcılarına katılmak istediğini söylemişti. Şaşırmıştı Artemis. Çoğunlukla avcıları bulan o olurdu. Kıza bir süre baktı öylece, sonra tahtından baktı ve küçük kız görünümüne büründü. "Bana inanıyor musun melez?" Kız bu soru karşısında şaşırmıştı. Bunu beklemediği kesindi, yine de onaylarcasına salladı başını. Artemis tatmin olmuş bir şekilde gülümsedi. "O zaman şu sözleri tekrar etmeni istiyorum." Kıza son bir bakış attıktan sonra, yüz yıllardır söylediği o sözleri söylemeye başladı. ''Stysks Nehri ve Olimpos üzerine yemin ederim ki sonsuza kadar bakire olmayı tercih ediyorum ve kendimi Tanrıça Artemis'in sonsuz avına bir avcı olarak adıyorum.'' Kızın bu sözleri tekrar etmesini sabırla bekledikten sonra, etrafta bir anda parlayan gümüş ışıkta bu her zaman yaptığı bir şeymiş gibi sakin kaldı. "Evet, artık avcısın. Kampa döndüğünde direk Artemis Kulübesine git." Elini salladı bir an için. Avcılarının, yeni kardeşlerinden haberleri olmasını sağladı. "Oraya gittiğinde, kardeşlerin seni biliyor olacaklar. Yardıma ihtiyacını olduğunda, liderinize istediğini sorabilirsin. Avcım." Kıza içten bir şekilde gülümsedikten sonra, başka diyeceği bir şey olup olmadığını anlamak için durdu ve meraklı bir şekilde ona bakmaya başladı.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Artemisle ilk karşılaşmam   Artemisle ilk karşılaşmam Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 10:23 am

''Stysks Nehri ve Olimpos üzerine yemin ederim ki sonsuza kadar bakire olmayı tercih ediyorum ve kendimi Tanrıça Artemis'in sonsuz avına bir avcı olarak adıyorum.''i.Gitmeden önce Artemisin önünde son kez saygıyla eğildim ve asansöre doğru gitmeye başladım.Asansör aşağı inerken olanları düşünüyordum.Benim için avcı olmak hayatımın anlamıydı.Asansör en alt kata gelmişti ve empire state binasından çıkıp melez kampın adoğru gitmeye başlamıştım.Kampa ulaştığımda tüm Avcılar selamlamıştı beni.Sat öne çıktı ve ''Aramıza hoş geldin yeni avcı.'' diyerek dıcak bir şekilde beni selamladı.Artık önümde bambaşka bir yaşam vardı Artemis'e asla vazgeçmeyeceğim bağlılık yemini ettiğim bir yaşam...

Artemisle ilk karşılaşmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Artemis ile karşılaşmam
» Artemisle Konuşmam
» Annemle İlk Karşılaşmam
» Artemis ile karşılaşmam
» Annem Afrodit'le karşılaşmam...