Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermes'le ilk karşılaşmam

2 posters
YazarMesaj
Mark William Trully
Apollon'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Mark William Trully

Hermes'le ilk karşılaşmam Empty
MesajKonu: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:40 am

Kamptaki ilk günüm çok güzel geçmişti gece oldu herkes uyuduktan sonra uyku tutmadığı için Long Island Kıyısına indim ayın denize vuran yansımasını izlerken Harpyalarada dikkat ediyordum bir tanesi beni yakalarsa işim bitmişti babamın verdiği kılıç yanımdaydı ama o günkü karşılaşmamızda dedikleri aklımdan çıkmıyordu bu kılıcın özel bir gücü varmış ama hala çözememiştim o sırada arkamdan bir ses Manzara ne güzel değil mi? diye sordu arkamı döndüğümde Tanrıların Ulağı Hermes tam karşımdaydı.
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:53 am

Dünyayı gezip işlerimi hallederken bazen öyle güzel manzaralarla karşılaşıyorum ki, binlerce yıldır görmeme rağmen hâlâ beni etkileyebiliyor bu güzellikler. Long Island kıyısı da bunlardan bir tanesidir. Yine oradaydım, ama bu sefer bu güzelliği fark eden başka biri daha olduğunu gördüm. Bu dostum Apollon'un çocuklarından biriydi. Sessizce yanına kadar süzülüp "Manzara ne güzel değil mi?" diye sordum.
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:59 am

Arkamda Hermes duruyordu o an yanımda fare olmadığını fark ettim George kesin beni yiyecek diye düşünürken Hermes'in sözünü onayladım onunda buralar geldiğini bilmiyordum ama iyi ki geldi yoksa Harpyalar beni kesin yiyecekti manzaraya bakarken ona sordum Sende buraya sık gelir misin ben buraya hep bugün neler yaptım diye düşünmek için gelirim dedim.Beni şöyle bir süzdü yantını bekliyordum
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 7:08 am

Çocuğa gülümseyerek baktım ve içimden, bu çocuk dünyanın kıymetini biliyor, diye geçirdim. Yüzümü denize çevirip "Kampa her uğradığımda buraya da mutlaka gelirim." diye cevap verdim. "Binlerce yıldır vazgeçenediğim bir alışkanlık sanırım." Sonra çocuğa dönüp ihtiyatla "Ama daha ileri gitmeni hiç tavsiye etmem." diye uyardım. "Buralar bazen tehlikeli olabiliyor."
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 7:17 am

O an Hermes'in dediklerini biraz düşündüm aslında haklıydı Poseidon yanlışlıkla beni bir balığa yutturabilir yada Harpyalar beni yemeye çalışabilirdi Hermes'e dönüpÇok haklısın dedim.Birlikte otururken gitmesi gerektiğini ve buraya sadece denizi izlemek için uğramadığını söyledi ayrıca bana birde mektup varmış çantasını karıştırıp mektubu aramaya koyuldu.Bir süre sonra mektubu buldu bana verdi ve bir anda yok oldu.

En son Mark Hamill tarafından Perş. Mart 03, 2011 7:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hermes
Tanrı
Tanrı
Hermes

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 7:24 am

Çocuk benim söylediklerimi dikkatle dinleyip onayladı. Buna memnun oldum. Apollon'un evlatlarından birisine zarar gelsin istemezdim. Sonra ona vermem gereken mektubu aldım çantamdan ve çocuğa uzattım. "Baban bunu sana vermemi rica etti. Okuduğun zaman bazı şeyleri daha iyi anlayabilecekmişsin." Çocuk mektubu alıp merakla incelerken "Ben artık gidiyorum." dedim. "Bir daha karşılaşırız belki." Göz kırpıp rüzgar hızıyla oradan ayrıldım...
Mark William Trully
Mark William Trully

MesajKonu: Geri: Hermes'le ilk karşılaşmam   Hermes'le ilk karşılaşmam Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 7:35 am

Mektubu heyecanla açtım içinde kılıcım hakkında birşey yazıyordu kılıcı doğru zaman geldiğinde kullanabilecemişim ve en alttada Dostlarımla Düşmanlarımı ayırt etmeyi öğrenmelisin ve Gerçek Sevgiyi O Zaman Anlayabilecek mişim.Bu yazılanları uzun uzun düşünmeden önce koşarak kulübeme döndüm ve yatağımda bunları düşündüm.Düşünürken aklıma ziyafetlerini kaybeden Harpyalar gelerk güldüm.

Rp Bitmiştir

Hermes'le ilk karşılaşmam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nemesisle karşılaşmam
» Tanrıça Hekate ile karşılaşmam
» Tanrıça Aphrodite ile ilk karşılaşmam.
» Tanrı Ares İle Karşılaşmam
» Tanrıça Artemisle karşılaşmam...