Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aresle karşılaşma...

2 posters
YazarMesaj
Afrodit.

Afrodit.

Aresle karşılaşma... Empty
MesajKonu: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:34 am

Öylece oturuyordum.Aresi gördüm suda.Hayır hayır bu oydu.Tam arkamdaydı.Ona döndüm. yanıma geldi ve bana baktı.Ahh onu özlemiştim.Hemde çok.Melez vat mı diye bakındım yoktu.Çcukları için geldi heralde diye düşünürken bana yaklaştı ve gülümsedi.O yokken Hepaiatosla birlikteydim ama hepaistpsa kanmamalıydım o hep yalancı ve kötü niyetliydi.Areste ise ben aşkı bulmuştum.Şuan ise sadece onu düşünüyordum...
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:49 am

Onu bu kıyıda bulabileceğimi düşünüyordum. Arkadaşlarımdan biri ben gittikten sonra onun sık sık hep Lond Island kıyısına gittiğini söylemişti. Ona geldiğimi söylememiştim çünkü sürpriz yapmak istiyordum. Yavaşça yanına ilerledim. O ise beni fark etti ve arkasını döndü. Galiba çocuklarımdan biriyle görüşmeye geldiğimi sandı ve etrafı inceledi. Ben ise ona doğru gülümseyerek yürüdüm ve:

-Merhaba, dedim.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:53 am

Ah!İnanmıyorum.Ne yapmalıydım ona sarılmalımı yoksa kibirli tanrıçayımı oynamalıydım.Bir aşk tanrıçası nasıl bu hale geldi.Sohbeti başlattı.
-Merhaba dedi
-Merhaba Ares uzun zaman oldu,galiba seni özlemişim. dedim
Nasıl bir acemiliktir bu hemen açığa vurdum düşüncemi ama ona karşı koyamıyordum
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 2:58 am

Bana seni özledim demişti. Beni epey şaşırtmıştı. İradesine daha çok sahip olabileceğini düşünmüştüm ama o kendini engelleyememiş ve özlemini dışarı vurmuştu.Ben buna karşılık onu ellerinden tuttum ve:

-Ben de seni çok özledim. Artık ayrılığımız sona erdi. Birdaha ayrılmayacağız, dedim.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 2:36 am

Ah,inanmıyorum.Ares ve ben , Aşk ve savaş.... Bu harika olacaktı.Onu özlemiştim. Gülümsedim ve
-Biraz vakit geçirmeye ne dersin....
-Tabikide. dedi
-Önerini alalım,dedim
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:25 am

Bana fikrimi sormuştu. Aklım sanki durmuştu, hiçbir şey düşünemiyordum. Aklıma ilk gelen şeyi elimde olmadan söyledim:

-Ormanda insan şeklimizde saklambaç oynamaya ne dersin?

Gülünç bir duruma düştüğümü hissediyordum. Çok utanmıştım çünkü 5 yaşındaki çocuğun diyebileceği bir şey söylemiştim.
Afrodit.

Afrodit.

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:36 am

Güldüm.Ama fikrine değil bir Savaş tanrısının güzellik tanrıçasına karşı tavrı güldürdü. Olimposun dizlerini titreden Ares bana karşı yumuşacık biriydi.Onun kalbinin hep benim olması için neler vermezdim.
-Onun yerine seninle şu kaçak mağaramızda bir yürüyüş yapsak.
dedim.
Ares
Tanrı
Tanrı
Ares

MesajKonu: Geri: Aresle karşılaşma...   Aresle karşılaşma... Icon_minitimePerş. Ekim 21, 2010 3:41 am

Gülmüştü. Kendimden çok utanıyordum. Normalde çok sert biri olarak tanınan ben Afrodit'e karşı sertleşemiyordum. Bana başka bir fikirde bulunmuştu. Rahatladım çünkü başka birşey düşünmek zorunda kalmıyacaktım. Böylece de daha fazla rezil olmayacaktım. Önerisine karşılık:

-Tabiki, dedim.

(RP DIŞI NOT:Senin çocuklardan biri altın elmanı istiyor. Very Happy)

RP SONU

Aresle karşılaşma...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karşılaşma?
» İlk Karşılaşma
» İlk karşılaşma
» İlk karşılaşma
» Karşılaşma...