Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Jess,Ben ve Okçuluk...

3 posters
YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Jess,Ben ve Okçuluk... Empty
MesajKonu: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:45 am

17- Okçuluk alanında bir macera yaşayacaksın.
Mekan: Okçuluk Alanı
Katılacaklar:Ben&Jess

Jess'le dışarda karşılaşmış geziyorduk,sonra Jess bir şey teklif etti.Sanırım benim farklı olduğumu biliyordu.

"Anna,okçuluk alanına gidip çalışalım mı?"diye sordu.E bende de azcık delilik olduğundan tabii ki kabul ettim ve okçuluk alanına gittik.

"Jess,hadi bakalım hangimiz daha iyi bir okçu?"dedim ve güldüm,tabii ki o daha iyi bir okçuydu benden ki bu da çok normaldi.

Sonrada yarışa başladık.Çok eğlenceliydi.

(Jess Very Happy )
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:56 am

Ona ettiğim teklifi kabul etmesi çok hoşuma gitmişti. İkimiz de okçuluk alanına gittik. İlk olarak ben atış yapacaktım. Gördüğüm ilk ok ve yayı aldım. Apollon çocuğu veya Artemis avcısı değildim ama okulda okçuluk yapmıştım. Hançerden sonra en iyi kullandığım silah zaten ok ve yaydı. Sinsi bir şekilde gülümsedim ve atışımı yaptım. Baktığımda sevinçli bir şekilde zıplamaya başladım. Tam ortadan vuramamıştım ama ortaya çok yakındı. Ann'e dönüp

-Şimdi sıra sende

dedim ve onun atışını izlemek için yere oturdum.
http://camelot.hareketforum.org/
Cornelia Fackrell
Poseidon'un Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 6:53 am

Kampta dolaşıyordum. Birşey yapmaya karar vermemiştim ama kulübede oturmaktan sıkılmıştım. Ardından bahçede dolaşırken okçuluk alanını fark ettim. Önceden çok iyi atışlar yapardım ama artık ne kadar iyi yapabildiğimden emin değildim. Oklarla oynamayı, atış yapmayı severdim. Arkadaşlarım bu konuda ne kadar deli olduğumu düşünsede ben buydum işte. Biraz uçuk, kaçık düşüncelere sahip oluyorum. Ben bunları düşününce istemedende olsa gülümsedim ve okçuluk alanına doğru ilerledim.

İçeri girdiğimde benim dışımda iki kişinin daha olduğunu gördüm. Onların kim olduklarını seçemesemde onlara doğru ilerlemeye başladım. Yanlarına geldiğim sırada Jess'in yerde oturduğunu ve Anna'nın da ok aldığını fark ettim. Onlar beni hala fark etmemişlerdi. Bu durumuma kendi kendime gülüp

"Demek ki benim gibi bir kaç çatlak daha var ve burdalar." dedim.

Benim sesimi duyduklarında ikisi de gerilip birden bile bana döndü. Bana ilk başta şaşkınca sonra da gülümseyerek baktılar. Ben onların yanlarına ilerlerken Anna konuşmaya başladı..

(Daldım rp'nize canlarım Very Happy)
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:27 pm

"Jess benden iyi bir atıcısın ama bir daha denesek fena olmaz"dedim o sırada Lia geldi.

"Selam Lia"dedi Jess ben de "Selam Lia"dedim.

"Jess,hadi Lia'da gelmişken üçümüz tekrar yarış yapalım"dedim ve gülümsedim.

"Tamam Anna ama ben daha iyiyim"dedi.

"Şüphem yok Jess"dedim sonra atış yapmaya başladık.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 10:58 pm

"Tabi ki de, kazanacağım yarışlara katılmak çok güzel olur" dedim gülerek. Okçuluk konusunda her geçen gün kendimi geliştiriyordum. Bir ara Artemis'den ders almayı da düşünmüştüm ama sonra aslında kılıç dersi almam gerektiğine karar verdim. "Yarışma yapacaksan en baştan alıyoruz. Ben birim, Lia sen ikincisin. Anna sen de üç" dedim gülümseyerek. Son sırada olmaktan pek hoşlanmayan Anna oturdu ve ben yeniden yayıma ok yerleştirdim.

Tek gözümü kapatıp yayı gerdim. Sırtımı dikleştirdim ve hedefin ortasına odaklandım. Biraz sırtımı dikleştirdim. Şu anda aklımda okulumda aldığım dersteki uygulamaların hepsi dönüp duruyordu. En sonunda atışımı yaptım. Atışımın bana yüksek puan sağlayacağı kesindi çünkü yine ortaya yakındı. Lia'ya döndüm. "Hadi bakalım su perisi sıra sende" dedim ona okları uzatırken
.
Cornelia Fackrell
Cornelia Fackrell

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 7:28 am

Jess'in atışını izlediğimde gerçekten güzel atmıştı ve orta noktaya baya yaklaşmıştı. Yanıma gelip sıranın bende olduğunu söyledi ve bende elindeki oku alıp atış yapıcağım yere doğru yürüdüm. Normalde ok atmayı pek iyi beceremezdim ve bunda da iddialı değildim. Yine de şansımı denemek istemiştim.

Atış yapıcağım yere gelince dik bir şekilde durdum. Oku alıp atıcağım orta noktaya odaklandım. Yayımı gererek okumu hızlı bir şekilde attım. Attıktan sonra nereye gittiğine baktığımda tam ortaya gitmemişti ama çok uzağına da gitmemişti. O kadar kötü yapmadığımı düşünerek gülümsedim ve Anna'yla Jess'in yanına gittim. Anna'ya okları uzattım.

"Pembe şekerim sıra sende." diyerek okları ona verdim ve Jess'in yanında Anna'yı izlemek için oturdum.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:38 am

"Pembe şekerim sıra sende."diyerek okları bana verdi Lia.

Artemis'ten aldığım derslerin bir işe yarayacağını düşünüyordum.Hemen atış yapacağım yere geldim.Atacağım noktaya odaklandım,yayı gerdim ve atışımı yaptım.Başımı kaldırdığımda hedefin biraz uzağına bir atış yaptığımı gördüm.Jess ve Lia'ya döndüm.

"Evet kızlar,sanırım berabere kaldık"dedim ve güldüm.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 1:25 am

İkisine de şaşkın bir şekilde bakarken en sonunda gülümsedim. "Siz birinden ders mi aldınız?" diye sordum. Anna gülerek "Ben Artemis'den ders almıştım" dedi. Ben de ona gülümseyerek cevap verdim. "Anlaşıldı" sonra ayağa kalkıp diğerlerine baktım. "Bugünlük okçuluk yeter sanırım." derin bir nefes aldım. "Hey gidip kulübemi temizlemem gerekiyor" dedim gülerek. Okları ve yayı yerine bıraktıktan sonra oradan ayrılıp kulübeme gittim.

(kısa oldu özür, ama çıkmam gerek, boyutunu bile ayarlayamadım Razz)
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Jess,Ben ve Okçuluk...   Jess,Ben ve Okçuluk... Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 7:43 pm

Jess yanımızdan ayrıldıktan sonra Lia ile birlikte biraz daha çalıştık.Okçulukta kendimi geliştirmeye başlamıştım.Ama zaman çabuk geçmişti,hava kararmaya başlamıştı.Lia'ya dönüp;

"Lia,hadi gidelim.Ama sonra tekrar yarış yapıcaz"dedim ve gülümsedim.

"Tamam,geliriz.Ama seni yenersem kızmak yok"

"Önce beni yen,sonra düşünürüm"dedim.Birlikte gülüşerek oradan ayrıldık.

RP BİTMİŞTİR!!!

Jess,Ben ve Okçuluk...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Okçuluk
» Sat'la Okçuluk
» Okçuluk Alanında
» Okçuluk...
» Okçuluk