Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kardeşimle Okçuluk

3 posters
YazarMesaj
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimePaz Eyl. 12, 2010 9:28 pm

Sabahtı yeni kardeşimle okçuluk çalışıyorduk güneş yüzümüze vuruyordu ama bu görmemizi hiç zorlaştırmıyordu tersine daha iyi nişan alıyorduk ben burda daha çok antreman yapmıştım onun için benim okçulukta daha iyi olmam normaldi ama oda hiç fena sayılmazdı.İkimizde hedefleri tam ortadan vuruyorduk tek fark ben daha hızlıydım.

-İyi atış. dedim en uzaktaki hedefi vurmuştu.
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:29 am

(rp out:katılabilirmiyim Very Happy )

En son Mike Kevin Miller tarafından Salı Eyl. 14, 2010 2:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 1:57 am

kulübemden cıktım bugün çok güzel hava vardı.Bugün ne yapsam diye düşündüm.Aklıma bir sürü fikir geldi ama Kevin ve Danniel okçuluk çalışmalarını gördüm.Acaba onların yanına gitsem mi diye dişindim ama önce biraz şarap içesim vardı çünkü ağızım baya kurumuştu tekrara kulübeme girdim be 2 şişe şarap içtim ayıp olmasın diye 2 kasada Kevin ve Danniel'e götiriim dedim ama şarap içmeye başlayınca bırakmama zor oldu 1 kasa şarap içtikten sonra biraz ortalıkda gezdim ve daha sonra kulübeye gidip 2 kasa şarabı alıp Kevin ve Danniel yanına getirdim ama 1 kasa taşıyabildim tekrar kulübeye gidip öbür kasayıda yanlarına götürdüm ve

-hey Kevin çok susamaşsınızdır bu kızgın güneşin altında okçuluk çalışmak zor olmalıdır gelinde biraz şarap içelim Danniel sende gelde beraber içelim dedim

ve geldiler beraber şarap içmeye başladık onalara banada okçuluk öğretsenize dedim ve kabul ettiler.Beraber okçuluk çalışmasına başladık.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 2:25 am

Mike ın getirdiği şaraplar nedense hiç baş dönmesi yapmıyordu hatta tatlılardı.Bu da neydi böle?Birşey biliyorsam bu şarapta neredeyse hiç alkol yoktu.

-Mike buda ne? bu şarap hiç...şarap gibi değil
-Onlarda çok az alkol var hiç neredeyse hiç acı değildir okçuluk atışına sizi sarhoş edecek birşeyle gelemezdim ya

Dedikleri doğruydu.Bunu bilmem gerekirdi bu çok saçma olurdu

-Hadi artık sana öğretelim ama daha sonra baba- sözümü bitirememiştim çnkü yandan büyük bir şey fırlamış ve ormana doğru koşmuştu
-Onu gördünüzmü? dedim ve onlara baktım Dan onu görmüştü ama mike görmemişti canavarın gittiği yeri hedefledim ve bir ok fırlattım ilerden bir küreme yükseldi
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 11:58 pm

ama kükremeyi duyduktan sonra biraz ürkmüştüm ve Kevin aynı yere bir ok daha attı ve bu sefer deminkiinden daha güçlü bir kükreme sesi geldi ama ben bu sefer tırsmamıştım

-Kevin sesin geldiği yere doğru gidelim dedi

ama ben onaylamadım çünkü sadece yayla onu öldüremeyeçeğimizi biliyordum tekrar kulübeye gittik be herkez kendi silahını aldı ve tekrar ok çalıştığımız yere geri döndük .

-Kevın herkez tamam mı? dedi

ben etrafıma baktım ve Danniel daha gelmediğini farkettim ve...

-Kevın Danniel nerde dedim ve

-Kevın bilmiyorum dedi ve peşinden biz gidelim o gelir yetişsin bize dedi
ve biz sesin geldiği yere doğru gitmeye başladık
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 12:08 am

Bu ses bana daha çok bir minatoru anımsatıyordu ama Mike a bunu fark ettirmedim korkabilirdi daha yeniydi öyle bir canavar görmesi kalp krizi geçirmesine yol açabilirdi.

-Mike sen oku al , Ders almak istiyordun işte ilk testin!
-Emin misin?
-Evet kesinlikle daha o şeyin yakınında değiliz kılıç kullanmana gerek yok , bu arada sen aşağıdan git ben ağaçlardan ilerleyeceğim ama merak etme seni izliyor olacağım
-Tamamdır yakınlarda olda ne yaparsan yap kev

Bir ağaca doğru koştum ve ağcın gövdesinde 2 adım atıp yukarı atladım dallar genişti nerdese yürümek için yapılmıştı.İlerliyordk Mike biraz geriden geliyordu ben ağaçlardan hızla ilerleyerek ileriyi kontrol ediyordum

-Seni lanet olasıca bırak beni!
Lanet olsun bu Dan'di canavar onu yakalamış olamalıydı.Arkama baktım Mike'ı gördüm oda beni görmüştü.Ona baktım ve ''Aynı anda '' diye ağzımı oynattım sanırım anlamıştı kafasını salladı.1,2,3 diye içimden saydım ve canavarın kafasına doğru gizli silahımı devreye sokarak atladım.
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 7:50 am

Kev ve Mike'ın minatora saldırıp dikkatini dağıtması sayesinde minatorun elinden kurtuldum biran ne olduğunu anlamadım ama minatordan kaçmak için olanca güçümle ordan uzaklaştım arkama baktım, Kev ile Mike'ın minatora saldırdığını gördüm.Kev'e

-Şükürler olsun sonunda geldiniz, bir an hiç gelmiceksiniz sandım.
-Seni hiç yalnız bırakırmıyız Dan

Kev'e gülümsedim Yayımı aldım ve okumu Minatora fırlattım

Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:04 am

Dan ' in kurtulmasıla büyük bir oh çektim ama bu rahatlık çok kısa sürdü.Minator çok güçlüydü beni kafasından aldı ve Mike' la Dan 'in yanına fırlattı

-İyimisin?
-Devam edin dikkatini dağıtın! kelimeleri zorlukla söylemiştim ama ayağa kalkmıştım.
-Sen ne yapcaksın?
-Sürpriz saldırı! deyip bir ağaca tırmandım.

Durumumuz fena sayılmazdı.Dan ve Mike çok iyi atışlar yapıyordu ve minator beni daha fark etmemişti.Ağaçtan ağaca zıplıyor minatora yaklaşıyordum.Mike ve Dan hala ok yağdırıyordu.Dan planımı anlamıştı çünkü minator bana doğru bakacağı sırada hemen kafasına bir ok yolluyordu.Minatorda daha çok sinirlenerek onlara yöneliyordu ve kaya parçaları fırlatıyordu.Yüksek bir yere çıktığım anda minatora baktım.

-Arivedarçi Lanet olasıca. diyip onun üstüne atladım havada gizli silahımı devreye soktum ve göğsüne düştüğüm anda sapladım.
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:05 am

yayımla canavarın üstüne ok yağmuru yapmaya başladım ama bir korkum vardı ya yanlışlıkla Kevının bir yerine saplanırsa diye ama buna rağmen hala ok atıyorsum sanki oklarım canavara etki etmiyordu ama yinede saplanıyordu olsun biraz tırsmıştım daha doğrusu korkmuştum ama buna rağmen hala ok atıyordum inşallah çanavar üstüme döğru gelmez.

-Kevın gizli silahını kullanmaya calışıyordu ama canavar kendini ağaçtan ağaça vuruyordu buda Kevının işini baya zorlaştırıyordu açaba gizli silahını kullanıpta canavarı etkisiz gale geçirebileçekmi bilmiyorum ama şu anda benim görevim canavara hep ok atmamdı.
Danniel Hawke
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Danniel Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:24 am

Kev silahıyla minatoru öldürmüştü yada bayıltmıştı.Minator yüz üstü düşüyordu Kev de altında kalıcaktı.

-Kev hemen kaç ordan minator üstüne düşücek

Kev arkasına baktı ve minatorun düşmek üzere olduğunu gördü.Olanca gücüyle ordan kaçıyordu.Ben kurtulamayacak diye düşünmeye başladım ve Kev'e doğru koşmaya başladım.Minator tam düşerken Kev'i kaptım.Kev kurtuldu ancak benim belimden aşağısı minatorun altında kaldı.
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:51 am

-Lanet olsun , Mike yardım et
-Ne oldu
-Minator bayıldı ve Dan altında kaldı
-Tamam geliyorum

Bu arada Dan bayılmıyordu kanamasıda yoktu ama acı çektiği belliydi.Mike la onu ordan çıkardık ve bacağına baktık.

-Yoooo bu imkansız

Daha biraz önce o ayak minatorun altında ezilmişti ama şimdi yaralar kapanıyordu ve hiç kan akmıyordu.Güneşe baktım ve saol baba diye içimden geçirdim.Minatorun başına çıktım silahımı bıçağa dönüştürdüm ve iki boynuzunu kestim.

-Oda ne? dedi Dan
-Savaş ganimeti dedim
-Bu onur kime ait olsun

Mike a baktım ve gülümsedim bugün ço iyi işler başarmıştı.

-Öldür onu zaten buharlaşacak
-Nasıl yani
-Bir canavar öldüğünde buharlaşır ve tartarusa gider orada birkaç gün veya hafta yeniden oluşur ve dünyaya gelir
-Bunu sevmedim!
-Kim severki? dedim ve artık kılıcı minatora sapla diye bir bakış attım Mike ' a
Mike Kevin Miller

Mike Kevin Miller

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:03 am

ve kılıçı elime alıp canavara sapladım ve tekrar çıkardım kılıçım resmen kanlı bir kılıça dönmüştü ve biraz zaman geçtikten sonra önce kan buharlaştı ve peşinden cenavarın ayaklarından beri buharlaştığını gördüm ve gözlerime inanamadım resmen canavar yok oluyordu gözlerimin önünde gözlerimi ovuşturdum ama ovuşturana kadar canavar gözden kayboldu.Cok yorulmuştuk ama sevindiğim bir taraf vardı hem bizden düyük bir canavarı öldürdük hemde buna rağmen hiç kimseye zarar gelmemişti baya yorulmuştuk ve aklıma bir fikir geldi.

-hey kev ha gidipte kulübemde biraz dinlenelim dinlenirkende şarap içelim.dedim

-Dan bunu onayladı ama kev...
Edward Kevin Hawke
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Edward Kevin Hawke

Kardeşimle Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimle Okçuluk   Kardeşimle Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 8:21 pm

-Siz aklınızı kaçırmışsınız.dedim
-Neden?
-O minator size yaklaşsaydı ne yapardınız sizi parçalara ayırırdı hadi arenaya gidiyoruz.
-Ahhhh hadi amaaaa

Mike itiraz etmeye devam ediyordu ama Dan ' den çıt çıkmıyordu sanırım heyecanlıydı.

-Dan , Mike siz ikiniz bana karşı olacaksınız.
-Bu biraz eşitsizlik olmuyormu?
-Evet oluyor hala ben daha güçlüyüm! Beni hafife alma Mike ben küçüklüğümden beri eğitim görüyorum

Bu sözlerim ikisini korkutmamıştı tam benim gibilerdi eğitimli biriyle dövüşmenin onların deneyimini arttıracağını biliyorlardı.

(RP out : devamı Arena ' da arkadaşlar.)

Kardeşimle Okçuluk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşimle okçuluk çalışmalarım
» Okçuluk...
» Okçuluk
» Sat'la Okçuluk
» Kardeşimle Çalışma