Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sat'la Okçuluk

2 posters
YazarMesaj
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:33 am

Kampa geldiğim ilk günlerdi. Etrafı gezmek, yeni yerler görmek istiyordum. Külübemden çıkıp gezmeye başladım. Cirit Sahası, Tırmanma Duvarı derken Okçuluk Alanı'nın yazısını gördüm. Ben kılıç kullanıyordum ama hep okçuluğa bir merakım olmuştu. İçeri girdim ve etrafıma bakındım. İleride bir kız yay-ok takımını hazırlıyordu. Yanına gitmeye karar verdim. Belki bana bir iki atış gösterirdi. Yanına vardığımda bu kızın Artemis kızı Sat olduğunu gördüm. Kampta nadir tanıdıklarımdandı. Benim danışmanım olduğu için tanıyordum. Sat beni görünce gülümsedi.

"Selam, nasılsın?"

"İyiyim, sen nasılsın?"

"Okçuluk Alanında kendimi her zaman çok iyi hissederim. Ee, sen napıyorsun burada?"

Hiç merak ettim geldim. Bana bir iki atış gösterir misin?"
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:37 am

Drake kampa yeni gelmişti ama çok hevesli görünüyordu. Kampta hemen bir çevre edinmişti, danışman olduğum için benimle de iyi anlaşıyordu. Daha ilk günü sayılırdı ama okçuluk alanına gelmişti ve bir iki atış göstermemi izliyordu. Gülerek yanıtladım.

-Memnuniyetle, izle.

Ardından bir atış yaptım ve tam isabet. On ikiden vurdum. Ardından Drake'e dönerek gülümsedim.

-Sen de ok bulup denesene. Eminim yapabilirsin.
http://www.platis.forummum.net
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:47 am

Yapabileceğimi hiç sanmıyordum ama yine de bir yerden yay-ok bulup geldim. Sat bana yayı nasıl tutacağımı ve oku nasıl atacağımı gösterdikten sonra iki adım geri çekildi. Bende hedefin tam ortasına nişan aldıktan sonra oku fırlattım. Malesef hedef tahtasının sadece ucuna gelmişti. Gerçekten berbat bir atıştı. Sat bu atışı görünce gülmeye başladı. Ben de güldüm.

"Ne var bu benim ilk atışım."

"Haklısın özür dilerim."
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:52 am

Drake'in atışına gülmüştüm ama ben de öğrenirken bu kadar kolay olmamıştı. Güldüğüm için özür diledikten sonra Drake'e tekrar gösterdim. Bu sefer yapabileceğine en azından tahtaya değebileceğine inanıyordum.

-Şimdi denersen olur Drake.

Ardından Drake atışını yaptı. Gayet iyiydi, hedefe çok az kalmıştı. Gülümsedim.

-Bir iki atıştan sonra olacak Drake.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 10:01 am

Sat çok iyi morel veriyordu ve süper bir öğreticiydi. Üçüncü atışımı yapmak için hazırladım. Okumu yayıma gerdim, nişan aldım ve fırlattım. Ok hedefin tam yanına gelmişti. Aralarında bir milimetre bile yoktu. Bu atışım gerçekten çok iyiydi. Üç atışla kendimi bayağı geliştirmiştim. Sat'a döndüm. Sat bana gülümsedi ve alkışladı.

"Nasıldı?"

Cevap belliydi. Bu atışa kim kötü diyebilirdi ki?
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 7:32 am

Drake kısa sürede çok hızlı ve mükemmel öğrenmişti. Ne diyebilirim ki, iyi bir öğretmendim. Drake'e gülümsedim.

-Harikasın. İstersen birkaç atış daha yapalım.

Drake kafasını salladı. Ben ve o oklarımızı atıyorduk ve gerçekten Drake'in Apollon çocuğundan farkı yoktu. Birkaç atıştan sonra iyice ustalaşacak ve kendini her yerde belli edecek hale gelecekti. Ve ben Drake ile gurur duymaktaydım. Öğretmeni sayılırdım tabi.
Calvin Drake Westin
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Calvin Drake Westin

Sat'la Okçuluk Empty
MesajKonu: Geri: Sat'la Okçuluk   Sat'la Okçuluk Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 8:21 am

Okçuluğu bayağı öğrenmiştim. Sat sağolsun. Bugünlük bu kadar yeterdi. Çok çalışmıştık ve hava kararmaya başlamıştı. Sat döndüm.

"Bugünlük bu kadar yeter mi?"

"Yeter. Sonra tekrar görüşürüz."

Sat bana gülümsedi ve arkasını dönüp okçuluk alanından çıktı. Bende bir yerden bulduğum yay-ok takımını geri götürüp verdim. Hedef tahtasına şöyle bir baktıktan sonra okçuluk alanından çıktım ve kulübeme doğru yürüdüm.

Rp Bitmiştir!

Sat'la Okçuluk
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Okçuluk
» Okçuluk...
» Okçuluk
» Kardeşimle Okçuluk
» Jess,Ben ve Okçuluk...