Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa'nın Güzellik Özlemi...

YazarMesaj
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Medusa'nın Güzellik Özlemi... Empty
MesajKonu: Medusa'nın Güzellik Özlemi...   Medusa'nın Güzellik Özlemi... Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 8:17 pm

19- Medusa'ya bir macera yaşayacaksın.
Mekan: 'Em' Teyze'nin Mağazası veya Yeraltı-Medusa'nın ini. (veya ikisi birden)
Katılacaklar: Sen ve istediğin arkadaşların

Kulübede yatağıma yazılmış notlar,her gün bir tane buluyordum"Güzelliğin sona erecek!" "Tanrıça'nın yanlışı seni de üzecek" "Sana da acıyacaklar!" gibi notlardı bunlar.O notların kimden geldiğini 3 gün sonra anladım,çünkü o gün yolladığı notta "Yüzleş benimle Afrodit kızı,ne kadar cesursun görelim!
(Em Teyze)" Em Teyze!Yani bu Medusa'ydı,annem ona ne yaptı ki "Tanrıça'nın yanlışı seni de üzecek" diye bir not yollamıştı bana?Sonra oraya gitmeye karar verdim.

Gittiğimde onu göremedim,yüzünü örtmüştü yanıma geldi;

-Demek geldin Afrodit kızı.

-Evet geldim Medusa ve şunu sormak istiyorum "Tanrıça'nın yanlışı seni de üzecek" derken ne demek istiyordun annem sana ne yaptı?dedim ona sinirlenmiştim.

-Annen değil Anna,Tanrıça Athena yaptı bir yanlış,unuttun mu beni bu hale o getirdi.

-Benimle ne ilgisi var?

-Çok güzelsin AnnaLynne ve bende seni kıskanıyorum,güzelliğini istiyorum ve onu alıcam

-Bunu yapamazsın!dedim ve kılıcım Sessiz Çığlığı çıkarttım

-Ah,küçük melez bana engel olamazsın!!! dedi ve yüzünü açtı hemen arkamı döndüm ona kılıcımdan bakıyordum ve oradan kaçtım Medusa arkamdan bağırdı;

-Bu iş burada bitmedi küçük melez,güzelliğin benim olacak!!!

RP BİTMİŞTİR!!!

Medusa'nın Güzellik Özlemi...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anne Özlemi
» Üvey anne özlemi.
» 2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)
» Aşk Ve Güzellik Tanrıçası;Tanrıça Afrodit
» Kirke'nin Lanet Güzellik Salonu