Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Anne Özlemi

2 posters
YazarMesaj
Zack Cliff Burton
Nyks'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Dövüş Sanatları Eğitmeni
Zack Cliff Burton

Anne Özlemi Empty
MesajKonu: Anne Özlemi   Anne Özlemi Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 4:57 am

Yine her zamanki gibi kendi benliğimi dinlemek ve rahatlamak için pegasusumla birlikte kamptan kaçmıştım. Gökyüzünde sonsuz karanlığın içinde pegasus'um Shadow ile ilerlerken hayatımdaki değişiklikler ve dramlar teker teker gözlerimin önüne geliyordu. Üvey annemin ve üvey kardeşimin gözlerimin önünde öldürülüşünden bu yana geçirdiğim tek bir güzel gün var mıydı? Her zaman duygularımı içeri atmaktan vücudum nasılda bitkin düşmüştü. Dahada önemlisi bu karanlık duyguları nasıl içime gömebiliyordum?. Bu olayın tek sorumlusu ben değilmiydim? Babam ben doğmadan önce ölmüştü ve bu yüzden annem tanrıça Nyks beni bir geceleyin yetimhaneye bırakmıştı. Belkide o masum kadın beni evlat edinmeseydi şuanda yaşıyor olabilirdi. O kadın... yıllarca anne dediğim kadın. Biraz işkolik olsada beni koşulsuz seven kadın. Hayatıma renk atan kadın... Benim yüzümden ölmüştü. Peki neden? Sırf beni koruyabilmek için. Gerçek annem olan bir tanrıçanın yapmadığını kendisi yapmaya çalıştığı için. Vicdan azabıyla birlikte New York'un hava sahasını istila ederken empire state binasını gördüm ve gözlerimi kısarak binanın en tepesine sanki olimpos dağını görücekmişim gibi baktım. Annem şuanda orada olmalıydı. Belki ona olayların neden böyle geliştiğini sorabilirdim. Shadow'un boynunu okşayarak kulağına eğildim ve ''Aşağa oğlum'' diye fısıldadım. Shadow hızlı birşekilde yere indi. Shadow yere indikten sonra sırtından atlayıp bir kez daha başını okşadım. ''Yakında geleceğim oğlum. Ben gelene kadar istediğin gibi gez. Ama sesimi duyduğunda geri gel tamam mı?'' dedim ve empire binasının kapısından içeri girdim. Lobi'nin içinde ilerlerken nazik bir şekilde lobi görevlisinin yanına yaklaştım ve ''Pardon altıyüzüncü kata çıkmak istiyorum. Lütfen anahtarı verir misiniz?'' diye sordum. Yaşlı adam yüzüme anlamadığım bir ifade ile bakıp yüzünü buruşturdu ve ''Burada öyle bir kat yok evlat. Kaybol buradan'' dedi. Normalde yaşlı insanlara karşı kaba kuvvet kullanmazdım ama sinirlerimi bastıramadan sırtımdan katanamı çektim. Adamın boğazına öyle bir hızla yaklaştırdım ki adam kılıcı değdirmediğim halde acıyla inledi. Adama tekrar gülümseyip ''Emin misiniz? Bence tekrar düşünün.'' dedim. Yaşlı adam gözlerini büyüterek bana baktı ve titreyen elleriyle bana bir kart uzattı. Kartı alıp adam'a gülümsedim ve kılıcımı çekerek asansöre yöneldim. Olimpos'a daha önce çıkmamıştım amaanlatılanlara göre asansör müziği gerçekten berbattı. Asansöre binerken mp3'mü çıkardım ve kulağıma kulaklıkları taktım. En sevdiğim müziklerden birisini rastgele açıp altıyüzüncü kata çıkmak için kartı girişe soktum. Asansör bir anda hızlanıp yükselmeye başladı. Asansörün her yükselişinde sinir katsayım bir o kadar artıyordu ve kampta yüzüme geçirdiğim mutluluk maskesi yavaş yavaş yok oluyordu. Asansör artık son yükselişlerini yaparken aklımdan tek bir düşünce daha geçti 'Annem beni gerçekten önemsiyormuydu? Yada beni seviyormuydu? Seviyorsa neden sevdiklerimi kaybetmeme ve hayatta yalnız kalmama izin vermişti'.Asansörün kapısı açıldığında olimpos'a adımımı attım. Adımımı attığımda gözüme birşey çarptı. İlerde bir kadın arkasını bana dönmüş birşekilde duruyordu. Sadece sırtını görerekte bunun annem Nyks olduğunu anladım. Ondan o aura'yı alıyordum. Karanlık bir aura,güçlü ve sonsuz bir aura.
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

Anne Özlemi Empty
MesajKonu: Geri: Anne Özlemi   Anne Özlemi Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 5:39 am

Yine sırtım asansöre dönük bir şekilde duruyordum. Şu anda bu an bana dejavu gibi geliyordu. Allen geldiğinde de böyle duruyordum. Şimdi de Zack her an o asansörden çıkabilirdi. Hah, çıktı işte. Galiba çocuklarım geleceği zaman hep böyle durmalıyım ki benim kim olduğumu anlayıp anlamadıklarını test edebileyim. Eğer bu bir test olsaydı Zack bu testi geçmişti çünkü ben olduğumu anlamıştı.

Zack'e döndüm. Ona nasıl davranacağımdan emin değilmiş gibi beni inceliyordu. "Merhaba Zack. Seni buraya getiren nedir?" Bu an da bana dejavu gibi geliyordu. Çünkü Allen'a da ilk karşılaştığımızda aynı soruyu sormuştum. Tek fark Zack'in bu soruya öfkelenmemiş olmasıydı. Kesinlikle Zack, Allen'dan daha kontrollüydü. Onun bu yönünü seviyordum.

En son Nyks tarafından Cuma Nis. 08, 2011 10:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zack Cliff Burton
Zack Cliff Burton

Anne Özlemi Empty
MesajKonu: Geri: Anne Özlemi   Anne Özlemi Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 7:48 am

''Merhaba Zack. Seni buraya getiren nedir?'' diye sordu annem yüzünü bana dönerek. Aslında böyle bir sorudan sonra sinirlenmem gerekiyordu. Böyle bir soruya şöyle bir cevap verebilirdim sanki 'Bilmem. Belki senin çoçukların olduğumuzu hatırlatmaya gelmişimdir' değil mi? Ama ben yine kendimi tutup uslubümü bozmadan anneme bakıp gülümsedim ve ''Seni görmeye geldim anne.'' dedim. Sakin olmalıydım.Ben Nyks kulübesinin en kıdemli ve en büyük oğluydum. Kendimi tutup sakin olmalıydım. En azından kardeşlerim için... Annem cevabımı duyduktan sonra gülümseyip ''Yine her zamanki gibi kendini çok iyi kontrol ediyorsun oğlum. Bu yönünü seviyorum.'' dedive yanıma gelip yanağımı okşadı. Annemin pürüzsüz ve narin elini yüzümde hissedince sanki yavru bir kediymiş gibi başımı eğdim ve şefkat gösterisine karşılık verdim. Ama bu pekde uzun sürmedi. Evet anneye muhtaçtım. Sevgiye muhataçtım. Ama bu bana yaşadıklarımı unutturmuyordu. Annemin elinden kurtularak geri çekildim ve anneme baktım. ''Sana bir sorum var anne.'' dedim. Annemani hareketim karşısında şaşırarak ''Sor oğlum '' dedi. Annemin o derin karanlık gözlerine bakarak konuşmaya başladım. ''Sana saygıda hiç kusur etmedim anne. Her zaman en güçlüolmaya çalışarak seni gururlandırmaya çalıştım ama bu seni pekte etkilemedi sanırım. Sana tek bir sorum var. Neden... Neden sevdiklerim öldürülürken bana çok azda olsa yardımetmedin? Neden ben bu korkunç dünyada yalnız kaldığımda bana sahip çıkmadın?'' dedim nefes almak için duraksıyarak. Sözlerim bittiğinde annemin yüzünebir kez daha baktım ve cevabını beklemeye başladım. Haklıydım. Bunca yıl tek başıma kalmıştım. Yanımda sadece japonyada beni sokakta bulup eğitmeye başlayan ustam vardı. Bunca yıl çalıştım,işkence dolu antrenmanları sıkılmadan bıkmadan yaptım. Ne için? Güçlü olabilmek için...
Nyks
Tanrıça
Tanrıça
Nyks

Anne Özlemi Empty
MesajKonu: Geri: Anne Özlemi   Anne Özlemi Icon_minitimeCuma Nis. 08, 2011 8:08 am

Zack'in bu ani sorusuna şaşırmıştım. Neden yardım etmedin diyordu resmen. Ona o kadar fazla yardım etmiştim ki... Onu babası öldüğünde yetimhaneye bırakan bendim. Sevdikleri öldürğünde de onu korumaya çalışan bendim. Onun için bu kadar kuralı çiğnemişken neden bana yardım etmedin demeye hiç hakkı yoktu.

"İşkence çektiren o korkunç dünyada öyle mutsuz kişiler olduğunu görsen şaşardın Zack. Sen onlara göre çok mutlu sayılırsın! Ayrıca sana o kadar fazla yardım ettim ki... Sana sahip çıkamazdım çünkü Kadim Yasalar, melezlerin hayatına doğrudan müdahale edilmemesi gerektiğini açıkça belirtiyordu! Kadim Yasalar'a Kronos bile karşı gelemez! Seni baban öldüğü zaman yetimhaneye bırakmasam sokakta kalacaktın ve muhtemelen canavarlar seni bulacaktı! Şimdi neden babanın ölümüne mani olmadım diye soracaksın. Ölümlüler eninde sonunda ölürler ve ölüm vakti geldiğinde bunu hiçbir şey değiştiremez. Sonra seni yetimhaneden alan kadının öldürülmesini neden engellemediğimi soracaksın. Bunun cevabını verdim zaten. Eğer o canavarları yok etseydim sana doğrudan müdahale etmiş olurdum ve bu yasak! Sonra o Japon adamın seni bulup eğitmesini sağladım! Bunu engelleyen hiçbir yasa yok! Her ne kadar Olimpos'lu olmasam da ve Olimpos'u sevmesem de bizler de Kadim Yasalar'a bağlıyız! Ve ben işimi gücümü bırakıp sana ve tüm melez çocuklarıma yardım etmeye uğraşırken sana yardım etmediğimi söylemeye hiç hakkın yok!"Karanlıktan ve öldürmekten daha çok sevdiğim bir şey varsa o da çocuklarımdı. Onlara zarar verdirtmezdim. Elimden gelirse tabii.

Anne Özlemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elveda Anne!
» Merhaba Anne!
» Merhaba Anne.
» Anne,sen misin?
» Merhaba Anne...