Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elveda Anne!

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Elveda Anne! Empty
MesajKonu: Elveda Anne!   Elveda Anne! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 2:34 am

30. Görev:

Herkesin hayatında bir dönüm noktası vardır. Mutlaka olurlar ve yepyeni hayatlarına kavuşurlar. Ben bundan 10 yıl önce hayatımda çok önemli bir dönüm noktası yaşadım. Hala çok net hatırlıyorum. Bu civardaydı. Kampa gelmiştim. Asla bitmeyecek sonsuz huzur olarak görmüştüm orayı. Fakat şimdi normal biri olmak uğruna verdiğim kararlar tamamen benden başkasıydı. Ya da gerçek ben hep buydum, sadece fark etmem zaman almıştı ve kampı da başta babamdan nefret edişim yüzünden sevmiştim. Fakat şimdi orayı gerçekten de seviyordum. Her ne kadar geçmişimin berbat olduğunu bas bas bağıran bir yer olsa da orada en çok değer verdiklerim vardı. Fakat nereye kadar sürecekti bu macera? Hiç mi rahat nefes almayacaktım. Oradan oraya koşuşarak geçen bir yaşam istemiyordum! Annemin bana anlatmaya çalıştığı da buydu zaten ve ben her ne kadar gerçeği kabullenmesem ve sevdiklerimi bırakmaktan korksam da olan buydu. Kararımı çoktan vermiştim ben, sadece kabullenmek zordu. Gözlerimden akan yaşları silerek hızla oturduğum banktan kalktım ve koşarak ilerlemeye başladım.

Ben geçmemem gereken vakitte ağlayarak ve koşarak karşıya geçmeye çalışırken, arabaların korna çalışını, fren yaptığını, çıkan sesleri, bağırışları ve olup olmadığını bilmediğim kazaları aldırmadan koştum sadece. Empire State Binası'nın önüne gelene kadar ağlayarak koştum ve oraya gelince girişti soluk alıp hıçkırmak için durdum.Önümü net göremiyordum ve yere çömelmiştim. Derin bir nefes aldıktan sonra içeri girip asansörün önündeki adama "Olimpos!" dedim hıçkıra hıçkıra. Adam önce deli misin dercesine baktı ama sonra "Annemi görmek istiyorum! Afrodit!" diye bağırınca başka dönüp bakan insanlar olduğu için ağzımı kapatıp mecburen beni kendi elleriyle bindirmişti asansöre. Yukarı nasıl çıktığımı hatılamıyorum ama iner inmez karşımda annemi görmek bayağı bir şoke etmişti beni. "Anne!" diyebilmiştim hıçkırıkların arasından.
Afrodit
Tanrıça
Tanrıça
Afrodit

Elveda Anne! Empty
MesajKonu: Geri: Elveda Anne!   Elveda Anne! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:19 am

O gün, ilk defa kendisini Olimpos'a ziyaret etmeye gelecek olan kızı için üzgündü. Aslında, bu bir ziyaretten çok, vedaydı. Güzelliğinden çok temiz kalbiyle bildiği kızı Alexandra'nın ağlayışlarını duyuyordu şimdi. Bağırışları, bir Tanrıça'nın bile içini acıtacak kadar fenaydı. O, melez hayatına alışamamıştı hiçbir zaman. Sadece babasından ve eski hayatından nefret ettiği için oraya bağlanmıştı. İçinde daima sevgiyi taşıdığından, onun için bu asla zor olmamıştı. Normal bir hayatı tercih etmişti Alexandra. On yıl dayanabilmişti sadece bu maceraya. Bir anda, karşısında beliren kızını görünce, gözlerine mahsun bir ifade indi Afrodit'in. O böyle olamazdı, ancak bu sefer gerçekten içi parçalanmıştı. Fakat, Aşk Tanrıçası olsa bile duygularını belli etmesi hoş karşılanmıyoru Olimpos Konseyi tarafından hoş karşılanmazdı. Hemen yüzündeki ifadeyle beraber, gözlerindeki hüznü uzaklaştırdı kendinden. ''Anne !'' Kızının karşısında gözyaşlarına boğulması ve onun hiçbir şey yapamaması, gerçekten üzücüydü. Gidip ona sarılmak ve yaşadığı üzüntüleri unutturmak istiyordu o an. Fakat, istediği gibi davranamazdı. Kurallar bunu öngörüyordu. Kendinden emin duruşunu korudu ve kızının gözlerinin içine bakarak konuşmaya başladı. Gözleriyle kendisinin de ne kadar üzgün olduğunu göstermeye çalışır gibiydi. ''Merhaba, Alexandra. Bana neler söyleyeceğini biliyorum, kendini zorlama lütfen. Verdiğin bu karar senin için hayati önem taşıyor. Ne dediğimin farkında mısın ? Sen, bu hayatı bıraksan bile, o seni bırakmayacak. Sen Güzellik ve Aşk Tanrıçası'nın kızı olsan da, bir melezsin. Her yerde düşmanın bulunabilir. Huzuru arıyorsan eğer, bunu unut.'' Tanrıça Afrodit, o an kendisine bile inanamamıştı. Bu kadar sert konuşmak istemiyordu. Ancak, olabilecekler düşünülürse bu konuda kesinlikle haklıydı. Kızının hayatına müdahale etme hakkı pek olmasa bile, kendini durduramamıştı. Ve şimdi, karşısında sözlerinin verdiği şok etkisinden kaskatı kesilmiş kızına bakıyordu. İlk defa, ne olacağını kestiremiyordu Tanrıça Afrodit.
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

Elveda Anne! Empty
MesajKonu: Geri: Elveda Anne!   Elveda Anne! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 5:32 am

Oraya gittiğim anda annemi sadece görüyordum. Bir umudum vardı. Belki bana sarılırdı. Onu Tanrıça Afrodit'ten çok sıradan annem gibi görüyordum şimdi. Bir anda yüzündeki hatlar değişti ve yavaşça konuşmaya başladı.''Merhaba, Alexandra. Bana neler söyleyeceğini biliyorum, kendini zorlama lütfen. Verdiğin bu karar senin için hayati önem taşıyor. Ne dediğimin farkında mısın ? Sen, bu hayatı bıraksan bile, o seni bırakmayacak. Sen Güzellik ve Aşk Tanrıçası'nın kızı olsan da, bir melezsin. Her yerde düşmanın bulunabilir. Huzuru arıyorsan eğer, bunu unut.'' dedi. Şoka girmiştim. zaten yerdeydim ve ağlıyordum. Şimdi bu kelimelerden sonra kendimi kasmaya, hıçkırıklarımı tutarak tüm göğüs kafesimin sarsılmasına izin verdim. "Ben onca yolu seni görebilmek, seninle konuşabilmek için geliyorum ve sen bütün konuşmayı 8 cümlede bitirip gidebileceğini mi sanıyorsun!? Güzellik ve Aşk Tanrıçası olabilirsin ama sen bir annesin! Ve bu yaptıklarının Güzellikle bir alakası mı olduğunu sanıyorsun!? Önceden seni annem olarak görebileceğimi sanmıştım. Seni sevebileceğimi... Hayatımda değer verebileceğim yegane kişi sanmıştım seni! Ben seni, sadece sevginin gücüne inanan biri sanmıştım! Fakat sen bana bunu verdin! Sana inanamıyorum!" dedim ağlayarak.

İşte şimdi içimi dökmüştüm! Gerçekleri söylemiştim.

Elveda Anne!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elveda.
» Elveda !
» Merhaba Anne!
» Elveda kamp!
» Anne Sevgisi