Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)

2 posters
YazarMesaj
Alexandra Bethany Daniels
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik) Empty
MesajKonu: 2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)   2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik) Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 3:48 am

19- Medusa'ya bir macera yaşayacaksın.
Mekan: 'Em' Teyze'nin Mağazası
Katılacaklar: Ben ve Kardeşim Claire

"Tamam burada belki bir şey buluruz. Dinleniriz." dedim. Girişin önünde bacaklarımı ovuyor idim. Claire ise duvara yaslanmıştı ve dinleniyordu. Bütün gün boyunca yürümüş yürümüş ve yürümüştük.

"Sence güvenli midir?" dedi güzel kardeşim. "İçerisi tehlikeli olabilir."
Haklıydı kardeşim. Bunca olan şey(bir şey kaçırmadınız olan zaten geçmiş rp ler) bize hiç bir yere güvenemeyeceğimizi anlatıyordu. Hayat ne zordu ya... Ah uf of tarzı bir şey olmuştum. Aletiyometremi mi çıkarsaydım acaba. "Aman canım boş ver." dedim dışımdan. C. bana bön bön tarzı bakıyordu. "Tamam girelim o zaman." dedi ve içeri bir adım attı.

Burası acayip bir yerdi etrafta bir sürü heykel vardı ve bir kaç tanesi ürkütücüydü.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: 2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)   2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik) Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 3:44 am

Etrafta birsürü heykeller vardı. Çocuk heykelleri , yaşlı heykelleri... Bu heykellerden bazıları beni açıkçası biraz ürkütmüştü. Etraf çok karanlıktı. Çok şükür ki Alex'in kolyesi yanındaydı. Kardeşimin boynundaki kolye sayesinde önümüzü görebiliyorduk. Fakat kolye kırmızı ışık verdiği için her yeri kırmızı görüyorduk. Bu güzel kolyeyi annemiz Alex'e vermişti. Annemizin bu kolyeyi vermek için Alex'i seçmesi kardeşimi çok şanslı kılıyordu. Kardeşime baktım ve ;

" Medusa acaba nerde? " diye sordum.

" Hiç bir fikrim yok. İlerledikçe göreceğiz. "

Biraz daha yürüdükten sonra burnuma nefis kokular gelmeye başladı. Kardeşime baktığımda onun da bu kokuları aldığını anladım. Bir sürü koku vardı ve hepside birbirine girmişti. Hiçbir kokuyu ayırt edemiyorduk. Tam kouların geldiği yöne döndüm ki Alex beni kolumdan tutup geri çekti...
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu

MesajKonu: Geri: 2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)   2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik) Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:50 pm

"Sen aklını mı kaçırdın!" dedim kısık ama sert bir sesle. "Bu bir tuzak! Bizi kapana kıstırmayı hedefliyor!" dedim. Claire utangaç bir tavırla geri adım attı.

"Tamam peki şimdi ne yapıyoruz." dedi Claire sessiz bir sesle. Tıkanmıştım. Beklemiyordum bu soruyu. Hemen aklıma bir fikir geldi. Yanımda kılıcım vardı ama hiç karşılaşmadığım bir düşman vardı kapıda. Bu durumda ne yapardım... Hemen Aletiyometremi çıkarttım ve bir kaç şey düşündüm. Medusa: Kadını simgeliyordu. Biz de onun planını merak ettiğimize göre kazan 2. simgeydi. "Sen ne yapıyorsun orada?" dedi Claire. "Şşşt!" dedim ve düşünmeye devam ettim. Kılıç: savaşı, düelloyu simgeliyordu. Şimdi çalışmıştı. Başlangıçta Medusa'nın bu hale gelişi gelmişti. Gözümün önüne yemek yapan bir kadın geldi. Bir şarkı söylüyordu. Etrafta koşuşan çocuklar vardı ve ağlıyorlardı. Kadın onlara yaklaştı ve... "Alex!" dedi Claire. "Ne gördün?" diye ekledi. Claire. Ardından başka bir ses çıktı. Yabancı bir ses. "Hoş geldiniz kızlar..." Bu ses tüylerimi ürpertmişti. Hemen Aletiyometreyi cebime soktum.

2 Afrodit Kızı Medusa Ya Maziyi Hatırlatırsa(Eski Güzellik)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa'nın Güzellik Özlemi...
» Aşk Ve Güzellik Tanrıçası;Tanrıça Afrodit
» Herşey Afrodit'in Güzellik İksiri İçin!
» Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....
» Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret