Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret

2 posters
YazarMesaj
Marcus L. Stanislaus
Zeus'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Canavarlara Karşı Korunma Eğitmeni
Marcus L. Stanislaus

Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Empty
MesajKonu: Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret   Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:05 am

Kampta rutin işlerden sonra kampta en iyi anlastığım kişiyi - yani Thay'ı - ziyarete gittim.Afrodit kulübesine girmemle 20 tane yansımamı görmem bir oldu.Zeus aşkına ! Burda gerçekten çok fazla ayna vardı.Thay'ın yanına gittim."Nasılsın boks kraliçesi !" diyerek güldüm.Aslında o gün biraz tartışmıştık.Sıkıldığını beli eden bir sesle "Çok komiksin zaten sıkıcı bir gün ! " dedi.Evet gerçekten de öyleydi.Güneş tam tepedeydi 30 dakika kılıç talimi yapsaydınız güzel bir banyo yapabilirdiniz.Tamam bu sefer cips yemek dışında eğlenceli bişeyler yapalım o zaman ! dedim bende.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret   Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:16 am

"Odadan çıkamam cezalıyım" dedim."Neden?""Nedeni önemli değil ama tüm aynaların tozunu almak ve tüm odaları düzenleme cezası aldım.""Ne yaptıysan artık" dedi hafiften dalga geçerek.Ona öyle bir bakış attım ki herhalde bir daha benle dalga geçemeyecekti.Hemen suratını başka yöne çevirdi ve dolanmaya başladı."Öyle gezeceğine şu toz bezini al da aynaları silmeye başla" dedim pembe toz bezini suratına fırlatarak.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret   Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:20 am

Zeus aşkına ! Bunu yapmasa olmazdı sanki ! Zaten çok kötü bir gündü.Bir de ayna mı silicektim.Yine de aynaları silmeye başladım.Burada o kadar çok ayna vardı ki , bu kadar aynayı silene kadar Labirent'ten çıkışı bulmuştum.Ama kan ter içinde kalsak bile işi bitirmiştik.Yarı kızgın yarı şakacı bir tavırla Eh , şimdi biraz dinlenip eğlenebiliriz sanırım ! dedim Thay'a.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret   Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:27 am

"Sanmıyorum daha erkekler bölümü var" dedim.Erkekler bölümüne geçtik.Masmaviydi her yer.Onun dışında pek bir fark yoktu ; aynalar,çiçekler,perdeler...
Zeus Aşkına!! diye bağırdı Rocce.Acaba onların kulübesi nasıl diye düşündüm."Sızlanmayı bırak aynaları sil" dedim ve MAVİ toz bezini uzattım-fırlattım- ona.Öfleye pöfleye işe koyuldu.
Marcus L. Stanislaus
Marcus L. Stanislaus

MesajKonu: Geri: Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret   Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 11:31 am

İşte o bardağı taşıran son damlaydı.Ama yine de itiraz etmedim.Yani toplam 2 kere kulübelerde bulusmustuk.Birinde benle dalga geçtiler.(Ki bitanesi kardeşimdi) diğerindeyse durmadan ayna sildik.Artık resmen gölete dönüyordum.Ahh Poseidon bir görse ! Ama yine de 1 saate bütün işi bitirdik.İkimizin de birşey yapıcak hali kalmadığından Ben kulübeme gidiyorum bidahakine de yerleri sileriz artık ! diye dalga geçtim.Kulübeden ağır adımlarla çıkıp Apollon kulübesine doğru yürüdüm.
-RP BİTMİŞTİR-

Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....
» Afrodit kızını Ziyaret
» Süslü Afrodit kızı arıyorrr!
» Afrodit kızıyla Apollon kızı karşılaşıyor!
» Anna Blair Fackrell#Afrodit Kızı