Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....

2 posters
YazarMesaj
Nyks.

Nyks.

Afrodit Kızı İle Tanışıyorum.... Empty
MesajKonu: Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....   Afrodit Kızı İle Tanışıyorum.... Icon_minitimeSalı Ara. 28, 2010 5:00 am

Siyah tahtımdan kalktıktan sonra gerindim ve düşünmeye başladım. Bugünlerde tanrılar arası bir anlaşmazlık çıkmış diye duyumlar almıştım. Poseidon ve Hades, Zeus'a karşı ayaklanmışlardı. Eğer yalan değilse, bu benim işime gelirdi. Buralar son uğradığımda Kronos'un gazabından korktukları için beni kendi taraflarına geçirmek istiyorlardı. Ben de kampta küçük bir karışıklık yaratmıştım. Bunları hatırlayınca istemeden elim kolyeme gitti. Etraf durgunlaştıktan sonra geri dönmüştüm ve şimdi yapacağım hiçbir iş yoktu. Tembel tembel odada dolanmaya başladım. Benim gibi bir tanrıçanın böyle bir durgunluğa düşmesi akıl alamaz bir şeydi! Sinirimi bozuyordu! Ve sinirimi bozan her şeyin kökünü kazıtmak isteyen ben, bu durgunluğu yok etmek için de bir şeyler düşünmek istiyordum... Tam konsantre olmuşken kapının oradan küçük ayak sesleri gelmeye başladı. Bir melez!
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

Afrodit Kızı İle Tanışıyorum.... Empty
MesajKonu: Geri: Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....   Afrodit Kızı İle Tanışıyorum.... Icon_minitimeCuma Ara. 31, 2010 12:09 pm

Bugün annemi ziyaret etmeye gidecektim. Ama benim bu ziyaretimden annemin haberi yoktu. Benim içinde ani bir karar olmuştu. Umarım annem Olimpostadır. Yoksa o kadar yolu boşu boşuna gitmiş olacaktım. İyicene süslendim. Annem beni bakımsız görmemeliydi. Güzelce giyindikten sonra aynada kendime baktım. Evet istediğim güzelliğe kavuşmuştum. Şimdi annemi bulmaya gitmeliydim.

Kulübemden çıktım ve Empire State Binasına doğru yürümeye başladım. Geldiğimde güvenlikçi bana baktı. Umarım bir arza çıkarmaz diye hayaller kuruyordum. Güvenlikçinin yanına gidip konuşmaya başladım. İnanamıyorum. Hayallerim gerek olmuştu. Çıkmama izin vermişti. Heralde güzelliğime büyülenmişti de ondan izin vermişti. Asonsöre bindim ve 600. kata çıktım.

Koridorda yürürken ayak seslerim yankılanıyordu. Olimposa geldim ve içeri girdim. Tanrıça Nyks içerde oturuyordu. Sonra anneme bakındım ama yoktu. Tanrıça Nyks'e sormaya karar verdim. Ama bana sinirliymiş gibi geldi. Acaba sormalımıydım diye düşünürken Tanrıça Nyks konuşmaya başladı.

Afrodit Kızı İle Tanışıyorum....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süslü Afrodit kızı arıyorrr!
» Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...
» Afrodit Kızı Thalia'yı Ziyaret
» Afrodit kızıyla Apollon kızı karşılaşıyor!
» Anna Blair Fackrell#Afrodit Kızı