Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...

2 posters
YazarMesaj
Stella Fabiano
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Stella Fabiano

Afrodit'e/Afrodit'ten armağan... Empty
MesajKonu: Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...   Afrodit'e/Afrodit'ten armağan... Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:06 am

Empire States binasına geldiğimizde umarım Hera çenesini tutar diye düşündüm çünkü Dionisos'un üzümleri hakkında çok takıntılı olduğunu duymuştum. Ve o üzümleri çalmamızın tek sebebinin benim güzelleşmem olduğunu anlarsa kesin beni Tartarus'a yollardı!

Binanın içine girdik ve Frank ile karşılaştık.

"Olimpos'u basmadan tek bir dakikanızda bile içiniz rahat etmiyor mu sizin?" dedi bıkkınca.

"İnan bana Frank, bir süre sonra çok pis bağımlılık yapıyor" dedi Lucy. Bende gülümsedim. Ama Frank'a hiçbir şey söylemeden asansöre yöneldim. Frank arkamızdan geldi.

"Hey, bekle Stell! Ne oldu, yoksa küs müyüz?" diye sordu. Başımı küçük çocuklar gibi yana çebirdim ve dudaklarımı büzdüm.

"Yapma Stell, çok özür dilerim" dedi. Ona acı çektirmek ne kadar güzeldi! Ama Frank bana bir şekilde bağlanmıştı, asla sahip olamadığı küçük kızı gibi görüyordu beni. Bu yüzden ona daha fazla işkence etmedim.

"Seninle barışırım, ama bir şartım var. Tek sorun daha şartı düşünmedim. Olimpos'tan dönerken düşünürüm. Görüşürüz Frank!" dedim ve Olimpos'a varmak üzere asansörün kapısı kapandı. Bu iksirin ne kadar işe yarayacğını merak ediyordum. Ya beni çok çok güzelleştirirse? Ya da yara izime bağlı olarak çirkinleştirirse? Belki de sadece yarayı geçirir ve beni eski halime çevirirdi. Yine de olduğumdan biraz daha güzel olmak süper olurdu tabi.

Daha Olimpos dağına adım atmadan Afrodit yanımızda belirdi. Konuşma işini Lucy'ye bıraktım...
Lucianna Fackrell
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Athena'nın Çocuğu/Kulübe Lideri
Lucianna Fackrell

Afrodit'e/Afrodit'ten armağan... Empty
MesajKonu: Geri: Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...   Afrodit'e/Afrodit'ten armağan... Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:14 am

(Tüh ya ben de yazmış bulundum Very Happy istersen iki başlık da kalsın, çeşit olur Razz )

Afrodit'e/Afrodit'ten armağan...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Afrodite ceza
» Bir görev bir armağan