Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Afrodite ceza

4 posters
YazarMesaj
Afrodit.

Afrodit.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:33 am

Babacığım şu ceza konusunu bir konuşabilirmiyiz neden cezaya mahkumum
Athena
Admin/Tanrıça/Kamp Müdiresi
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:35 am

Hangi ceza bu? Benim talebimle konseye geç geldiğin için aldığın mı yoksa kızımı öldürmeye kalktığın için Ares ile paylaştığın mı? Very Happy
http://olimpos.my-rpg.com
Afrodit.

Afrodit.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:36 am

1. cisi.Smile 2. cisi nerde oldu yaa
Athena
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 10:49 am

Ohoo... anlatsam roman olur Very Happy Lucianna ve Stella'nın eski kurgusu bu: sen onları flarını alsınlar diye Sirenler Körfezi'ne gönderiyorsun ve orada ölümden kıl payı kurtuluyorlar. Tabii Ares de bu planını hayata geçirmek için seni aracı yapıyor falan... Merak etme ama, en son Lucy senin için Dionysos'un üzümlerini çaldı sen de karşılığında Stell'in yüzündeki korkunç yarayı iyileştirdin Smile

Yani kısacası, şimdilik iki melezle de aran iyi Smile
Afrodit.

Afrodit.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 7:35 pm

Neyse ben tatil deyken fazla papaz olmamışım
Athena
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimeCuma Ağus. 27, 2010 9:23 pm

Eh evet Very Happy Ama çok rp'de adın geçti böyle Razz
Athena
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePaz Ağus. 29, 2010 3:10 am

Ama babamız nerede? Hala vermedi sana cezanı :/
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:16 am

Buradayım ve Afrodit'e vereceğim ceza bir hafta boyunca Ares'i görmeme ve Dionysos'tan aldığın üzümleri geri teslim ederek bir hafta boyunca hiç kimseyi aşık etmemek Razz

Ayrıca Apollon'da Melez Kampına gidip duruyor, halbuki bu yasak, ona da burada ceza vermek istiyorum, bir hafta boyunca lirini eline almayacak, hiçbir kadını kendine aşık etmeyeceksin Smile
Afrodit.

Afrodit.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:29 am

Baba lütfen makul davran ben aşk tanrıçasıyım ve aşk olmadan ne yaparım hem üzümlerde alın sizin olsun Evil or Very Mad
Apollon.

Apollon.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:40 am

Baba yapma ama o benim kızımdı ve görmeliydim lir im benim herşeyim bunu yapma
Athena
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:50 am

Bence babamız çok isabetli davrandı.

Bakın bana, kamptaki kızım Lucianna kaç kere ölümün kıyısından döndü, ona rağmen yasak olduğu için hiç karşısına çıkmadım. Hatta onunla melez olduğunu öğrenmesinin üzerinden 1,5 yıl geçtikten sonra tanıştım. Yani, Apollon şansını çok zorladı Razz
Apollon.

Apollon.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 12:54 am

Tamam peki öyle olsun kardeşim ama ben biraz geciktim diye kızım Crist Olimpos a geldi 1,5 yıl beklesem babamın kızını geçip bütün kampı ayaklandırıp burayı yakarlardı onlara sabır ve terbiye öğretmelisin...
Athena
Athena

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 1:19 am

Şimdi de suçlu ben mi oldum? Benim kızım neden o kadar sürede bize sırtını dönüp Olimpos'u yakmaya kalkışmadı o zaman? Karakter meselesi, Apollon. Çocuklarının sana çekmesine şaşırmamak gerekir.

Hem, Dionysos'a bile bu kadar laf söylemiyordunuz çocuklarınızın yarısı Kronos'un tarafına geçtiğinde!
Zeus
Tanrı
Tanrı
Zeus

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 8:11 am

Cezalısınız diye Athena'ya yüklenmeyin, size cezayı o vermedi, ben verdim. Eğer birine kızacaksanız bana kızın çocuklar.
Afrodit.

Afrodit.

Afrodite ceza Empty
MesajKonu: Geri: Afrodite ceza   Afrodite ceza Icon_minitimePtsi Ağus. 30, 2010 11:46 pm

Tamam baba tartışmaya gerek yok cezaysa ceza bu konu kapansın

Afrodite ceza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza Temizliği
» Suç ve Ceza (56. Görev) [2]
» Suç ve Ceza (56. Görev) [3]
» Ceza Uyarısı
» Ceza Uyarısı