Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ceza Temizliği

YazarMesaj
Adyali Beckett
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Adyali Beckett

Ceza Temizliği Empty
MesajKonu: Ceza Temizliği   Ceza Temizliği Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 3:28 am

Kampa daha yeni gelmeme rağmen kulübemizin daha önceden aldığı cezayı yapmam gerekiyordu. Aslında hiçbir şeyler yapmadan öylece oturabilirdim ama annemi üzmek...Bunu hiç istemezdim. Böylece sabah erkenden temizliğe başladım.
Ortalığı çöp götürüyordu tabii. Hemen onları temizledim. Sonra yerdeki giysileri alıp katladım. Kirlileri kirliye attım. Sonra bütün nevresinleri eski püskü çamaşır makinemize attım. O sırada yatakları topladım ve yatakların altını boşalttım. Burası iki kardeşimin öylece attığı şeylerle doluydu. Abur cubur poşetleri, dergiler, kitaptar ve bir sürü kağıt. Hemen abur cubur poşetlerini çöp kutusuna attım. Kağıtları da arkasından çöp kutusuna boşalttım.
Dergileri ve kitapları koyu renkli,dar kitaplığa dizdim. Lau'nun ve benim (benimkiler sadece bir parlatıcıydı) makyaj malzemelerimizi bir çantaya koydum. Erkek kardeşimin bıraktığı dağnıklığı da (kirli çamaşırlar ve futbol dergileri tepeciğinden bahsediyorum) zor da olsa hallettikten sonra Banyoya yöneldim. Kirlileri de bir güzel yıkadım. Bu arada nevresimleri çıkartıp asmayı da ihmal etmedim. Diğer kirlileri de ilave ettikten sonra camları sildim. Nevresimleri kurudukları yerden aldım ve yerleştirdim. İşim tamamdı.

Ceza Temizliği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kulübe Temizliği
» Kulübe Temizliği-2
» Kulübe Temizliği - 6
» Kulübe Temizliği-3
» Kulübe Temizliği-5