Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa!! (Macera)

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Medusa!! (Macera) Empty
MesajKonu: Medusa!! (Macera)   Medusa!! (Macera) Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:16 am

Maya ile çılgınlık yapasımız gelmişti ve soluğu ahırlarda almıştık!Pegasuslara atlayıp havalandık ve kamptan ayrıldık.Fakat nereye gideceğimz hakkında en ufak bir fikrim yoktu.

............................................... ..... ....................................................

Pegasuslar yorulmuştu.Mecburen inmek zorunda kaldık.Hem de nereye dersiniz?Em Teyze'nin Bahçe Cücesi mağazasına!Burası hakkında çok şey duymuştum ve Maya'nın da duyduğundan emindim.Burası,tanrıça Athena'nın gazabına uğrayan Medusa'nın -ve kardeşlerinin- iniydi.Her yerde,yüzlerinde korkmuş bir ifade olan -bazıları elleriyle gözlerini kapatmaya çalışıyordu,ama nafile!- insan heykelleri vardı ve bu heykeller,bir heykeltraşın elinden çıkmamıştı!

Her neyse,sonuçta,bela aramak için oraya gitmiştik!

En son Anna Maria Perrez tarafından C.tesi Ekim 23, 2010 6:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Clara Thompson
Artemis Avcısı/Melez Danışmanı/Doğa Bilimleri Eğitmeni
Clara Thompson

Medusa!! (Macera) Empty
MesajKonu: Geri: Medusa!! (Macera)   Medusa!! (Macera) Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:30 am

Etraftaki heykelleri görünce bütün soğukkanlılığım gitmişti.Maria,elinde kılçıyla heykellerin arkasına dahi bakıp Medusa'yı arıyordu.

''Ihm..Maria''

''Efendim May?''

''Bence bizim...'' sözüm yarıda kaldı. Yakınlardan biryerden yılan tıslamaları geliyordu.

''Medusaa!!!'' diye bağırdım.

''Evet,evet, buraya onu avlamaya geldik.''

''Ama Maria..''

''Maya konsantıre olup Medusayı bulmamız gerek,biraz sessiz ol!''
Yılan sesleri yaklaşıyordu.

''Maria Medusa burda!''
Maria ani bir hareketle arkasına döndü. Az kalsın Medusa'ya bakıyordu. Son anda gözlerini kapatmıştım. Elimde Sat'in bana verdiği Hephaistos yapımı kılıcı çıkardım. Burda Medusa'nın yansımasını görebiliyordum. Kızgınca bana bakıyordu.

''Buraya bir sürü melez geliyor,hepsi de cesaretini kanıtlamaya çalışıyor.''
Güldü.

Yandaki melez heykellerini gördüğümde yutkundum.
Misafir
Misafir

Medusa!! (Macera) Empty
MesajKonu: Geri: Medusa!! (Macera)   Medusa!! (Macera) Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 6:37 am

Medusa,May'a da bana da küçümseyen bakışlarla bakıyordu.İkimizin de gözleri yumuluydu.İyi ki buraya bir arkadaşımla gelmiştim.Yoksa buradan sağ çıkmazadım!Medusa,elleriyle benim yüzüme dokundu.Ve o iğrenç,tiz sesiyle şöyle dedi "Acaba hanginiz daha güçsüz?Acaba hanginiz bana katılacak?Ah,durun durun!Siz,kimlerin melezlerisiniz?Önem seviyenize göre baskı yapacağım.Eğer önemli değilseniz hodri meydan!Fakat eğer önemliyseniz,zaten akıllısınız demektir."

Tüm bu sözleri alaycı bir tonla söylemişti.Tiz sesi bir alçalıyor,bir yükseliyordu.Eğer gözlerini açabilseydi May,benim baştan aşağı titrediğimi görebilirdi.

Maalesef Medusa,bana dokunduktan sonra May' da gitti.Onu duyabildiğim için yutkundum ve "May!" diye bağırdım.Medusa'nın sorusuna hala cevap vermemiştik ve vermeyecektik!
Clara Thompson
Clara Thompson

Medusa!! (Macera) Empty
MesajKonu: Geri: Medusa!! (Macera)   Medusa!! (Macera) Icon_minitimeC.tesi Ekim 16, 2010 7:00 am

Nefes hızımı kontrol etmeye çalıştım ve yanımdaki bitkilere konsantre oldum. Bitkiler yavaşça gelip Medusanın ayaklarını sardı. Medusa'nın sadece sesini duyabiliyordum.

''Hah? Neler oluyor. Bitkiler! Beni sarıyorlar!'' Sonra büyük ihtimalle bana baktı. ''Demeter'in kızı...Çok etkileyici...Umarım annen gibi itici değilsindir. Benim için iyi bir heykel olursun.''

Yumruğumu sıktım. Annemi o kadar tanıdığım söylenemezdi. Ama bana değer verdiğini biliyordum. Sadece onu oyalamalıydım.

''Annem kötü biri değildir. Burada olsaydı sana haddini bildiridi.''

''Öyle mi?'' dedi Medusa alaycı bir sesle ''Ama eğer burada olsaydı.''

Maria yaptığım şeyi anlamıştı ve o da bana yardım etti.

''Sadece Tanrıça Demeter değil, bütün tanrıçalar sana haddini bildirebilir. Hatta bir ölümlü bile..'' Maria'nın sırıttığını hayal edebiliyordum.

''Çok sıktı sizinle uğraşmak,şimdi işinizi bitireceğim!'' dedi Medusa sabırsızlıkla

''Artık çok geç!'' dedim ve Medusanın çığlığını duydum. Gözlerimi açtım. Medusanın her tarafı bitkimle çevrelenmişti.

Anna'ya baktım.

''Bu şeref sana aittir'' dedim.

Anna gözlerini açıp yanıma geldi ve kılıcıyla Medusa'nın işini bitirdi.

(Anna sen sonuncusunu yaz da bitirelim böyle yarım kalmasın)

Medusa!! (Macera)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa ve Macera
» Medusa ve macera arayan iki melez.
» Medusa'yla görüşme
» Medusa Yüzünden.
» Medusa ile karşılaşma...