Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa ve Macera

2 posters
YazarMesaj
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 4:25 am

Birden içime dolan macera isteği yüzünden Anna'yı kapıp Em Teyze'nin Bahçe Cüceleri Mağazasna getirmiştim. Yol boyunca Medusa ile karşılaşmayı ummuştum çünkü onunla en son karşılaştığımda bir ağaçtaydım ve kafasını kesiyordum. Bunun için benden nefret ediyor olmalıydı. Aslında tüm melezlerden nefret ediyor olmalıydı çünkü önüne çıkan her melez kafasını kesiyordu gorgoncağızın. Bu düşünceme güldüm. Bizi getiren otobüz durunca dışarıya baktım ve geldiğimizi gördüm.

-Hadi inelim, umarım Medusa'yı görürüz çünkü canım nedense medusanın ikinci kez başını kesmek istiyor

dedim ve Anna'nın deli misin sen, bakışlarını görmezden gelerek mağazanın içine girdim. Tabi buraya mağaza denebilirse. Köşelerde çoğunlukla örümcek ağı vardı ve her tarafı, şaşkın, korkmuş yüzlere sahip heykeller kaplamıştı. Tam o sırada yüzünü gizleyen bir kadın çıktı.
http://camelot.hareketforum.org/
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:04 am

Jess'le birlikte Medusa'nın yanına giderken aklıma buraya ilk gelişim geldi.Kulübemde bulduğum notlar,Medusa'nın Tanrıça Athena öfkesi ve daha bir sürü olay.Ben bunları düşünürken çoktan otobüsten inmiştik.Jess;

-Hadi inelim,umarım Medusa'yı görürüz çünkü canım nedense Medusa'nın ikinci kez başını kesmek istiyor,dediğinde deli misin sen der gibi bir bakış attım ona.

Sonra içeri girdik,bir kaç dakika sonra Medusa geldi.

-Vaayy!Kimleri görüyorum,Persephone ve Afrodit kızları,dedi Medusa.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 7:15 am

Normalde korkup tabanları yağlamam gerekirdi ama hayır, o gün deli yanım tutmuştu.

-Vayy! Kimi görüyorum, savaşta kafasını uçurup ganimet olarak aldığım Medusa

dedim alaycı bir şekilde. Cevap olarak öfkeli tıslamaları duyduk. Beni hatırladığı nasıl da belliydi. Aslında şansımı zorladığımı biliyordum ama savaşmak isteğini de bastıramıyordum. Bu da böyle saçma şeyler söyleyip yapmama neden oluyordu.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:07 am

Jess'in sözleri Medusa'yı öfkelendirmişti.

-Şimdi sizi heykele çevirebilirim kızlar,ama sizinle oynayacağım,dedi.

Ne demek Oynayacağım ne yapmaya çalışıyordu?Jess'e baktım,öfkeliydi ve kafası karışmıştı.

-Bizimle nasıl oynayacaksın Medusa?Ne yapmaya çalışıyorsun? dedim.Jess konuşmuyordu.

-Ahh,Afrodit kızı,birazdan öğrenirsin dedi.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:18 am

Oyun mu? Ne oyunu, kendini ana okulunda mı sanıyordu bu gorgon? Ne demek istemişti ki şimdi? Sonra birden aklıma geldi. Yavaşça geriye doğru adımlar adarken Anna'yı tuttum ve kendime doğru çektim. Peçesi ve gözlükleri hala yüzündeydi yani bir süre rahattık. "Bizimle oyun oynayacak Anna, anlasana! Kaçmamızı sağlayacak ve peşimizden koşacak. Yakalama konusunda kendine çok güveniyor yılan kafa ne olacak!" dedikten sonra Medusa'ya döndüm. Yüzümde rahat bir gülümseme yerleştirdim. Bu onu şaşırtacaktı. "Ah Medusa ne güzel! Oyun oynamayı hep sevmişimdir. Ana okulundayken oyun oynamak dışında hiçbir şey yapmazdım. O zaman başlayalım." dedim ve cümlemin sonunu getirmeden koşmaya başladım. Anna'nın elini tutuyordum böylece kaybolmayacak ya da birbirimizden ayrılmayacaktık. "Anna aynanı çıkar. Peşimizdeyse haberimiz olsun" aynası olduğunu düşünerek kesin konuşmuştum. Yapmayın. Bir afrodit çocuğunun nasıl aynası olmaz.
A. Anna Bianca Sentius
A. Anna Bianca Sentius

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 4:27 am

"Anna aynanı çıkar. Peşimizdeyse haberimiz olsun" Jess bu sözleri söyleyince aynamın yanımda olmadığını fark ettim.Şimdi tutmuştu aynayı kulübede bırakacağım ama şansımıza yerde aynaya benzer bir şey bulduk.

Medusa Jess'in dediği gibi bizi yakalamaya çalışıyordu.Ama biz elimizde ki kırık aynayla ondan kaçıyorduk.Yanımda ayna taşımadığım için içimi bir suçluluk duygusu kapladı.Jess "Tamam Anna sorun yok"dercesine bana baktı.O sırada Medusa'dan iyice uzaklaşmıştık.
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

Medusa ve Macera  Empty
MesajKonu: Geri: Medusa ve Macera    Medusa ve Macera  Icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 3:55 am

Medusa'dan uzaklaşmıştık ama yine de kendimi güvende hissetmiyordum. Birden durdum köşeye saklandım ve Anna'ya saklanmasını işaret ettim. Çantamı açıp içini karıştırmaya başladım. Biraz karıştımadan sonra bilekliğimi taktım. Soğuk olduğunu anladıktan sonra saklandığım yerden çıktım ve Anna ile birlikte çıkışa doğru koştum. Bilekliğim ısındığı anda tıslamaları da duyduk. İçimden bir küfür savurdum ama koşmaya devam ettim. Bir şeyin yanımızdan geçtiğini hissettiğimde ise kendimi dışarı attım. Anna'nın da yanıma olduğunu görünce biraz rahatlasam da ikimiz de medusanın bağırışlarını umursamadan oradan koşarak ayrıldık.

Medusa ve Macera
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa!! (Macera)
» Medusa ve macera arayan iki melez.
» Merhaba Medusa
» Medusa'nın Yokluğu
» Medusa'nın Çağrısı