Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa'yla görüşme

YazarMesaj
Aster Phoenix
Küçük Tanrı
Küçük Tanrı

Medusa'yla görüşme Empty
MesajKonu: Medusa'yla görüşme   Medusa'yla görüşme Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 11:25 pm

Postun geri alınması canımı sıkmıştı.Ama sorun değildi.Çünkü Kronus(Kronos değil) artık canlanmıştı.Ve planımın ilk adımı olmuştu.
Şimdiki adım Medusa'ya gitmekti.Ondan biraz bilgi almalıydım.Medusa'nın beni taşa çevirme olasılığı vardı.Bu yüzden bir maske takacaktım ve beni taşa çeviremeyecekti.
Gece yola çıktım.En uygun olabilecek zaman dilimi.Pegasusum Lightning Tricorn'u aldım.Ona bir kutu dolusu nanel, şeker verdim.Pegasus bir anda çılgına döndü.Çok hızlı uçmaya başladı.Onu durduramıyordum.5 dakika sonra anca normale döndü.Şimdilik normal uçuyordu.Ama şimdilik...

Uzun bir yolculuktan sonra Medusa'nın dükkanına gelmiştim.İçerde ışık yoktu.Kılıcımla kiliti kırdım ve içeriye girdim.Kırılma sesi duvarda yankılandı.Bu ses Medusa'yı tedirgin edecektir diye düşündüm.Etrafı biraz dolaştım.Heykellerle doluydu.Tabi bunlara heykel diyebilirsek.Taşa dönmüş bir satir gördüm.O büyük ihtimalle 15 yıldır taştı.Kılıcımla onu ikiye doğradım.İçide dışı gibi taştı.
Sonra yoluma devam ettim.Medusa tahmin ettiğim gibi yine bir heykel yapıyordu.Önünde bir kuzu,ona bakmasına zorluyordu.Arkasından yaklaştım.Kuzuyu taşa çevirdi.Kuzuyu yerine koymak için ayağa kalktı.O sırada beni gördü. (ehem konuşma):
Sende kimsin?! Ve ne arıyorsunn burada ?!
Ah medusa beni nasıl bilmezsin?
Medusa hafif bir kuşkulandı.Normal.Çünkü birisi onun gerçek kimliğini biliyordu.
Ben Lelocuh vi Britinia!Titan ordusunun komutanı!
Medusa anca anlamıştı.
Maske yüzünden sizi tanıyamadım.Çok özür diliyorum efendim.Peki ya neden buraya geldiniz?
Sana birkaç sorum olacak Medusa.Diğer ki 2 kardeşin şuan nerede?Eğer biliyorsan söyle!
Medusa biraz düşündü.Sonra cevap verdi.
hmmm.İkiside şuan bir tapınakta.Orada bir kişiyi esir tutuyorlar.
Peki kim bu esir?
Bilmiyorum efendim.
Hmm.Şimdiki tanrılar-titanlar savaşında kimin tarafındasın?
Tabikide titanların.O tapınaktaki(Athena'nın Tapınağı)olaydan sonra tanrılara hep kızmışımdır.
Peki savaşacak mısın?Her türlü silah,kalkan,zırh onları ben temin ederim.
Medusa biraz düşündü.Ve cevap verdi:
Evet.Savaşacağım.İntikamımı alacağım Athena'dan.
Bu iş bu kadar diye düşünndüm.Zamanım da doluyordu.
Medusa benim gitmem gerek.Zamanım doluyor. diyerek odadan ayrıldım.Pegasusuma bir kutu daha naneli şeker verdim ve yola çıktım.

Rp bitmiştir....

Medusa'yla görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir görüşme...
» İlk Görüşme
» Medusa ile Ufak bir Görüşme
» İlginç bir Görüşme
» Kısa Görüşme.