Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç bir Görüşme

2 posters
YazarMesaj
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

İlginç bir Görüşme Empty
MesajKonu: İlginç bir Görüşme   İlginç bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 1:56 am

Saat gece 3'ü geçmişti.Hala gözüme uyku girmiyordu.Action istiyordum sanki.Son 3 günüm çok sıradan geçmişti.Hiç bir heyecan yoktu.Birden dışarıdan güzel bir müzik sesi duydum.Önce hayal olduğunu zannettim.Biraz daha kulak verince bunu Era'nın çaldığını fark ettim.''Bu saatte dışarıda ne arıyordu?''diye düşündüm.Aslında bunun bir önemi yoktu.Biraz değişiklik olur diye düşündüm.Yataktan fırladığım gibi dışarı koştum.Sesin geldiği yöne doğru yöneldim.Karanlığın arasında zar zor Era'yı seçtim.Oda beni görmüştü.''Hey! Ryan. N'ber''diye sordu. ''Bu soruyu sormak için gecenin üçünde gelmedin herhalde kuzen''dedim.Sırıttı.'' Ne var bunda? Kuzenimin hatırını sormak için gecenin üçünde gelemezmiyim?'' diye sordu.''İyilik kuzen,senden N'ber ? ''diye karşılık verdim bende.Yine güldü.''Sadede gel kuzi, ne yapıyoruz bu gece ? '' dedim. ''Üvey babanın yanına gidiyoruz kuzen.''Şaşırmıştım.Tam ne oluyor diyecekken Era '' Yolda anlatırım''dedi. Beynimi okumuştu adeta.Biraz sonra kendimi Long İsland kıyısında bulmuştum.''Ee, şimdi ne yapıyoruz ?''diye sordu. ''Bir planım var.Suya gir''dedim.
Leonardo di Muérte
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Leonardo di Muérte

İlginç bir Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: İlginç bir Görüşme   İlginç bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 2:56 am

" Off ! Eşyalarım ıslanacak ! " dedim garip bir şekilde . Nedense Ryan'ın dediği mantıklı geliyordu . Poseidon'un yani denizlerin tanrısının ününü çok duymuştum . Sadece meraktan dolayı bu kadar zahmete katlanıyordum . Tamam boşver kuzen sadece uyku sersemliği dedikten sonra kulübeme gidip uyuyabilirdim . Olmaz boşu boşuna gelmedim ben buraya . Dediğini yaptıktan sonra sesi zor duyulsada " Bunu ilk kez yapacağım , eğer basınç yada boğulmadan dolayı ölürsen özür dilerim . " dedi ve tedirgin bir şekilde sırıttı . İçimden " Tamam sus da başlayalım . " demek geçti ama aklıma benim ilk zamanlarım geldi . Karanlık ile ilgili bir şeyler denerken nasıl tedirgin olduğum . Ryan'ın bu durumu normaldi . Suya atladı ve bir baloncuk oluşturdu . Tam nefesim bittiğinden dolayı nefesimi yenilemek için derin bir nefes aldım balon bir anda patladı . Hemen kafamı dışarı çıkarıp " Sen beni öldüreceksin ! " diye bağırdıktan sonra geri daldım . " Tamam tamam sadece bir şakaydı kuzen . " dedi bana Ryan . Birden kulaklarımın garip olduğunu fark ettim . Basınçtandır diye aldırış etmedim fakat çok acıyordu . Umarım Ryan durumu kontrol altına alır ...
Ryan Legolas Lawliet
Amphitrite'nin Çocuğu
Amphitrite'nin Çocuğu
Ryan Legolas Lawliet

İlginç bir Görüşme Empty
MesajKonu: Geri: İlginç bir Görüşme   İlginç bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Nis. 16, 2011 8:31 am

Era bana döndü ve '' Kuzen basınç seni etkilemiyor ama biraz daha alçalırsak ben patlayacağım''dedi.Haklıydı.Ben etkilenmiyordum ama o etkileniyordu. Konsantre oldum ve kendi kendime basıncı kontrol altına al diye düşünüyordum.''Oldu kuzen tamamdır.''diye seslendi Era. Tamamdır dedim. Poseidon krallığına doğru yol alıyorduk. Daha hızlı gittiğimizi hayal ettim. Hızlandık. 15 dakika sonra Poseidon krallığındaydık.Krallığın kapısında görevliler bizi durdurdu . " Apmhitrite çoçuğu Ryan Legolas Lawliet''dedim. Önümüzden çekildiler. Era bana ''Ben buralarda biraz dolanayım. Bana özel bir baloncuk yap bari.''dedi gülümseyerek.Ona ayrı bir baloncuk yaptım.Gezmeye başladı.Ben de Poseiodon'un yanına doğru ilerledim.Büyükçe bir kapının önüne geldim.Kapıyı yavaşça araladım. İçeriye baktım.Koskoca bir taht duruyordu benim 50 60 katımdı. ama üstü boştu. Etrafa bakındım.Poseidon'u gördüm.'' İçeri gel Ryan '' diye seslendi. Belli etmemeye çalışıyordum ama gerçekten korkuyordum.Yanına doğru yürüdüm. Tam arkasında annem duruyordu.Yanlarına gidince eğilip ikisinide selamladım.Yan yana görmeyi pek sevmediğim bir ikiliydi.Ama bu konuyu burda açarsam çıkışının pek iyi olacağını zannetmiyordum. Poseidon bana döndü'' Görüşmeyeli uzan zaman oldu üvey oğlum .'' Başımla onayladım. Poseidon çok konuşmaya niyetli değildi.''Seni annen ile yalnız bırakayım.Senin ile daha sonra konuşacağız.''dedi. Senin ile daha sonra konuşacağız ne demekti ya ? Ürkmedim desem yalan olurdu.Anneme döndüm.''Nasılsın oğlum'' diye sordu.İyiyiğim diyip kulübede olan bitenleri anlattım. Son derece içten davranışları vardı.Uzun uzun konuştuk.Bir süre sonra aklıma Era geldi.Başını kesin derde sokmuştur diye düşündüm.Annemden izin istedim.''Gidebilirsin oğlum arada beni ziyarete gel.Babandan da korkma bir şey yapamaz''dedi ve gülümsedi.Annemi selamlayıp dışarı çıktım. Era'yı aramaya başladım.Çok geçmeden biri bağırarak '' Sivri dişli hamsiler beni yemeye çalışıyor.''diye koşturduğunu gördüm.Era peşine 2 tane muhafız takmış koşturuyordu. Suya beni hızlıca yanına götürmesini emrettim. Era'yı yakalayıp suyun yüzeyine doğru hızla çıkmaya başladık.Era bana döndü. Ve bir konuda yemin etmemi istedi.''Bir daha ne kadar yalvarsamda beni hamsiler ile baş başa bırakma '' dedi ve kahkalar atmaya başladık.

İlginç bir Görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç Bir Gün
» Bir görüşme...
» İlk Görüşme
» Kulübemizdeki ilginç bir gün
» ilginç kehanet