Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kulübemizdeki ilginç bir gün

2 posters
YazarMesaj
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

Kulübemizdeki ilginç bir gün Empty
MesajKonu: Kulübemizdeki ilginç bir gün   Kulübemizdeki ilginç bir gün Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:09 am

Kulübemizde herkes başka yerlere dağılmıştı.Bazıları göreve çıkmış bazıları kılıç sahasında bazıları ise ok antrenmanı yapıyordu.Ash ve ben hariç kulübede hiç kimse yoktu.Biz de koltuğa yayılmış televizyon izliyorduk.Aramızda geçen ufak konuşmalar haricinde televizyona odaklanmıştık.Ta ki yediğimiz abur cuburlar bitene kadar...''Ash!Galiba mutfağa gitmemiz lazım....Abur cuburlar bitti.''Ash de durumdan rahatsız olarak ''Tamam happ.'' dedi.Kalktık ve mutfağa doğru yürüdük.Ben cipsleri kaseye koyarken o da içecek bir şeyler dolduruyordu.İşimizi bitirdiğimizde ellerimiz dolu bir şekilde televizyonun önüne gitmeye başladık.Salonun önüne geldiğimizde çok şaşırtıcı bir şey farketmiştim.Sanki salondaki kanepelerin yerleri değişmişti hem de az bir değişiklik değildi ve tekli koltuk da ortadan kaybolmuştu.''Ash!Bana mı yle geliyor yoksa kulübede garip şeyler mi oluyor!!!''
Kathie Mitchiel Davies
Artemis Avcısı/Parti Organizatörü
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Kulübemizdeki ilginç bir gün   Kulübemizdeki ilginç bir gün Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:37 am

Kulübede sadece Happ ve ben vardık.Diğer kızlar dışarıdaki görevleriyle uğraşıyorlardı.Biz ikimiz ise kanepede oturup,Hermes çocukları sayesinde depoladığımız abur cuburlardan yiyorduk.Aynı zamanda televizyona dalmıştık.Sonra ikimizde cipsin bittiğini gördük.Happ''Ash!Galiba mutfağa gitmemiz lazım....Abur cuburlar bitti.'' dedi.''Tamam.'' dedim ve kalkıp mutfağa gittik.Ben cips paketini açıp bir tabağa boşaltırken Happ de buzdolabından kola çıkarıyordu.Kısa bir süre sonra yiyeceklerimizi hazırladık ve salona gittik.Ben ilk başta pek bir şey farketmemiştim ama çok geçmeden tekli koltuğun ortadan kaybolduğunu farkettim.Ayrıca koltukların yerleri de değişmişti.Happ ''Ash!Bana mı öyle geliyor yoksa kulübede garip şeyler mi oluyor!!!'' dedi.Ben ne olduğunu anlamadığım için hala şaşkındım.Koltuklar kendi kendine yer değiştirmiş olamazdı.Kendime gelip ''Mutlaka bir açıklaması vardır.Gel koltuğun nerede olduğunu bulalım.'' dedim.Tek tek odalara bakmaya başladık.Ben hiçbir şey bulamamıştım.Sonra Happ'in sesini duydum.''Buradaaaa!!''Koltuk onun odasındaydı.Onun yanına koştum.Nasıl oraya gittiğini bilmiyordum ama fazla düşünmesem daha iyiydi.''Hadi tut.Salona geri götürelim.'' dedim.Happ ucundan tuttu ve salona geri götürdük.Koltuğu yerine yerleştirdikten sonra ortadaki koltuğa tekrar oturduk.İkimizde çok şaşkındık.Ona döndüm ve ''Her neyse.Hiç bir şey olmamış farzedelim ve keyfimize bakalım.'' dedim.''Peki'' dedi.Ardından gülümsedim ve sehpadan kumandayı almak için sehpaya uızandım.Ama kumanda ortadan kaybolmuştu.Ve sehpanın üzerindeki abur cuburlarımız da ortada yoktu.Ardından Happ'e ''Biri bize şaka mı yapıyor!!'' dedim.
Lara Croft
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Lara Croft

MesajKonu: Geri: Kulübemizdeki ilginç bir gün   Kulübemizdeki ilginç bir gün Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 6:58 am

Ash'in bana ''Biri bize şaka mı yapıyor!!'' demesiyle etrafa bakındım ve sanki hiç dikkat etmediğimiz bir eksiklik varmış gibi hissettim.Televizyona konsantre olmaya çalışıyordum ama olmuyordu dikkatim dağılmıştı.Ne olduğunu öğrenmeden rahatlamayacaktım.Aklımdaki düşünceleri dile getirmek için Ashleye''Acaba başka kulübelerden biri mi yapıyor?''dedim.Bir yandan da gözüme batan şeyi bulmaya çalışıyordum.Ash ''Olabilir ama sanmıyorum ikimizin de bulunduğu bir kulübeye bu kadar sessizce giremezler.'' dedi.Aslında haklıydı.İkimizin de bulunduğu bir kulübeye bu kadar kolay giremezlerdi.Ama o zaman ne olmuştu.Koltukların ayaklanacak hali yoktu ya!Gözüme batan şeyin ne olduğunu anladığımda hızla yerimden fırladım ve koltuğun yanında gördüğüm tokayı aldım.Bu Lena'nın tokasıydı.Hep saçında olurdu ama buraya düşürmüş olması ve sabahtan beri aramamış olması garipti.Tokası onun için bir hediyeydi ve kaybetmek istemezdi.Belki farketmemiştir diyerek cebime attım ve Ashleye ''Bence kulübeye tamamen bakmalıyız bunu yapan kişi mutlaka bir iz bırakmıştır.'' dedim ve odalara bakınmaya başladık tamamına bakındığımızda ise her yer bomboştu ve hiçbir iz bulamamıştık.''Boş bir gün geçirmek istiyorum bari yayılarak televizyon izleyelim.'' dedi Ash ve televizyonun önüne yürüdük.Koltuğa yayıldığımda ayaklarımı uzattım ve sehbanın da ortadan kaybolduğunu farkettim.''Ash kim yapıyor bilmiyorum ama biri bize kötü bir oyun oynuyor!''
Kathie Mitchiel Davies
Kathie Mitchiel Davies

MesajKonu: Geri: Kulübemizdeki ilginç bir gün   Kulübemizdeki ilginç bir gün Icon_minitimeSalı Nis. 05, 2011 7:57 am

Bu son oyunlar beni daha da çok sinirlendirmişti.Sinirle koltuktan kalktım ve çevreye bakmaya başladım.Kulübede bizden başka kimse yok gibi gözüküyordu.''Bu kadar yeter.Bulalım şunları!'' dedim ve mutfağa gittim.İlk önce buraya baktım Artık iyice delirmiştim ki mutfak dolaplarının içlerine bile baktım.Burada kimse yoktu.Ben Yali'nin odasına geçerken Happ de Lexi'nin odasına bakıyordu.Adya'nın dolaplarına bakmak pek hoş olmazdı ama kimsenin olmadığından emin olmak için bakmak zorundaydım.Onun kıyafet dolabına da baktıktan sonra odasından çıktım.Diğer tüm odalara da baktıktan sonra geriye Happ ve benim odam kalmıştı.Happ'in yanına gittikten sonra ''Önce senin odana bakalım.'' dedim.Birlikte onun odasına gittik.Tek tek tüm dolapların içine baktık.Burası da temizdi.Kimse yoktu ve ben delirmek üzereydim.Son seçeneğimiz olarak benim odama gittik.Kıyafet dolabıma ,yatağımın altına baktık ama kimseyi bulamadık.Happ de en az benim kadar sinirlenmişti.''Bu kadar oyun yeter!!!Her kimseniz çıkın ortaya!'' diye bağırdı.Ardından birilerinin gülme seslerini duyduk.Sesler odamın içinden geliyordu.Ben seslerin kapının arkasından geldiğini düşündüm ve kapıya doğru ilerledim.Kapıyı kendime doğru çektiğimde Sat,Lexi ve Lena 'nın yere yatıp gülmekte olduklarını gördüm.Çok sinirli olmama rağmen onları gülerken görünce benim de gülesim geldi.İlk başta kızgın bir ifadeyle onlara baksamda ben de gülmeye başladım.Bize sinir bozucu bir oyun oynamış olsalarda çok eğlenmiştim.

Happ'in de eklemek istediği bir şey yoksa rp bitmiştir.

Kulübemizdeki ilginç bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlginç Bir Gün
» İlginç Bir Olay..
» İlginç bir Görüşme
» ilginç kehanet
» İlginç bir gezi.