Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İlginç Bir Olay..

2 posters
YazarMesaj
Isabelle Coco Franke
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Isabelle Coco Franke

İlginç Bir Olay.. Empty
MesajKonu: İlginç Bir Olay..   İlginç Bir Olay.. Icon_minitimeÇarş. Kas. 17, 2010 11:43 pm

31.Kulübende başına ilginç bir olay gelmesiyle ilgili rp yazacaksın.
Mekan: Ait olduğun kulübe
Katılacaklar: Sen ve istediğin herkes

Kulübemde kitabımı okuyup içi dondurmalı sert,renkli kurabiyelerimden küçük küçük ısırıyordum.Kardeşlerimde ,kulübenin her bir köşesinde takılıyordu.Ama artık farklı şeyler yapmak gerekiyordu.Hep büyük pencerenin önünde oturup kitap okumak olmazdı.Bu yüzden Jessica’ya söz vermiştim bir şeyler yapacaktık.Ama ne yapacağımızı ikimizde bilmiyorduk.Kardeşlerime söyleyip dışarı çıktım.Kulübelerin önünden geçiyordum .Ve Jess’lerin kulübesine geldim.’’Tık-Tık!’’ hemen kapı açıldı.

‘’Jess orda mı?’’ demeden Jess hemen yanımda belirdi.Bu kız acayip hızlıydı.

‘’Ee ne yapıyoruz bakalım?’’tatlıca gülümsedi.’’Bilmem ki?’’dedim aynı gülümsemeyi yapmaya çalışarak.Sadece dolaşacaktık sanırım ama ben biraz değişik bir şeyler yapmak istiyordum. Meselaa… ‘’Birilerini kızdırmak! , birilerini kızdırabiliriz Jess!Zevkli olmaz mı sence de?’’
Cassandra Masen
Thanatos'un Çocuğu
Thanatos'un Çocuğu
Cassandra Masen

İlginç Bir Olay.. Empty
MesajKonu: Geri: İlginç Bir Olay..   İlginç Bir Olay.. Icon_minitimePerş. Kas. 18, 2010 2:26 am

"Harika olur!" dedim sevinçle ama yüzümde düşündüğümü belli eden ifade oluşmaya başlamıştı bile. "Kimi kızdıracağımıza sen karar ver" dedi Coco gülerek. Ben de gülüşüne karşılık verdim. Sonra içeride bizi izlemekte olan kardeşlerime baktım. "Ben birazdan dönerim. Siz.. Ne yapıyorsanız onu yapmaya devam edin" ardından kulübenin kapısını kapatıp çıktım. "Evet?" Coco karar verip vermediğimi sorar şekilde söylemişti bunu. "Hey sizin kulübe boş mu? Orada karar verebiliriz. Bu işi gizlice yapmamız gerek, yakalanırsak.. Kötü olur ama işin eğlencesi de burada ya" diye ekledim. Son günlerde kuralların dışına çıkmak gibi bir sürü şey yapma isteğimi bastırmaya çalışıyordum. "Sanırım boştu." dedi Coco. Ben de tamam anlamında başımı salladım.

Hermes Kulübesine girdiğimiz anda çevreme bakınmadan koltukta oturdum. "O zaman önce Ares Kulübesine gideriz, onları sinirli görmek beni çok eğlendiriyor. Sonra Afrodit veya benim kulübeme gideriz. Ken'e şöyle güzel bir şaka uygulayıp kızmasını sağlayabiliriz. Senin aklına birileri geliyor mu?"
http://camelot.hareketforum.org/

İlginç Bir Olay..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İlk Olay
» İLK OLAY(2)
» Beklenmeyen Olay
» Sinemada Olay
» Garip Olay.