Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sinemada Olay

YazarMesaj
Fenix Blume
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Apollon'un Çocuğu/Okçuluk Eğitmeni
Fenix Blume

Sinemada Olay Empty
MesajKonu: Sinemada Olay   Sinemada Olay Icon_minitimeCuma Nis. 01, 2011 10:55 pm

Kampta çok sıkılmıştım. Yanıma Kazeshini'yi alıp Hyourinmaru ile New York'a geldim. Biraz çapkınlık yapmak istiyordum. Hyourinmaru'ya "Ben hallederim." dedim ve kolalı jelibon verdim. Ve o da gitti. Artık özgürdüm. Sokakta yürümeye başladım. Havalı ve çekici biri olduğum için çoğu kızın gözleri üstümdeydi. Ben ise beğendiğim birini arıyordum. Durakta bekleyen sarışın, mavi gözlü bir kız gördüm. Çok güzeldi. Biraz eğlenmek benim de hakkım diye düşünüp yanına gittim. Kitap okuyordu, beni fark etmesi için "Merhaba." dedim ve o da "Merhaba?" diye döndü. "Ben Felix. Ya siz?" dedim ve o da "Ben de Isabelle." "Ne güzel isminiz varmış. Acaba kim koydu bu güzel ismi?" "Ah teşekkürler. Biricik annem." "Ne kadar güzel, ne kadar güzel." Biraz daha konuştuktan sonra otobüs geldi. Ben de bindim, ceplerimi karıştırdım fakat pasom yoktu. Kız gülerek benim için de ödeme yaptı ve çok mahçup duruma düştüm. "Özür dilerim. Bunu telafi edeceğim." dedim ve yan yana oturduk. Sohbeti baya ilerletmiştim ve "Sinemaya gidelim mi?" diye sordum. O da "Neden olmasın?" dedi ve sinemaların önünde indik. Güzel bir aşk filmi seçtik ve biletlerle mısırları ben aldım. Güzel bir film olacağını sanıyordum. Ama olmadı.
Filmin ilk yarısında kızla muhabbeti baya ilerletmiştim. Devre olduğunda makyajını tazelemek için lavaboya gitti. Ben de onu beklerken birden olmaması gereken bir olay oldu. İçeri bir Minator girdi! Herkes bağırıyordu fakat çok fazla bir şey göremiyorlardı. Hemen ayağa kalkıp Kazeshini'yi çıkardım. Benim kokumu almış olacak ki bana doğru döndü. İnsanları korumalıydım. Bana doğru atıldığında sağa kaçtım ve böbreğine bıçağımı soktum. Acıdan kıvranıyordu. Tekrar saldırdı bu kez kaçamadım. Büyük hasar almıştım. Ama ayağa kalkmayı bildim. Sol elimdeki bıçağı yerine sokup "Ortaya çık Senbonzakura." dedim ve kalkan belirdi elimde. Artık bir elimde bıçak bir elimde kalkan vardı. Tekrar saldırdığında siper aldım tam boynuzunu sokacakken kalkanımın kenarlarından ateşler çıkmaya başladı. Yaratık çığlık attı. Ben de fırsat bu fırsat diyerek atıldım ve bıçağı çenesine soktum. Hala ayaktaydı. Kalkanımı bileklik haline döndürdüm ve sol taraftan bıçağımı çıkardım. Bana saldıracakken eğildim boğazında bıçakları soktum ve midesine kadar yardım. Sonunda yaratık kayboldu. Isabelle geri dönmüştü fakat epey yaralanmıştım. Ben de lavaboya gidip elimi yüzümü temizledim ve geri geldim. Kalan günüm iyi geçti. Hyourinmaru'yu çağırıp Olimpos'a geri döndüm.

Sinemada Olay
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beklenmeyen Olay
» İLK OLAY(2)
» Garip Olay.
» İlginç Bir Olay..
» Beklenmedik Olay