Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Medusa ile Ufak bir Görüşme

2 posters
YazarMesaj
Eduard Ryan Longrange
Hephaistos'un Çocuğu/Mitoloji Tarihi Eğitmeni
Eduard Ryan Longrange

Medusa ile Ufak bir Görüşme Empty
MesajKonu: Medusa ile Ufak bir Görüşme   Medusa ile Ufak bir Görüşme Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:16 pm

Gözlerimi sabahın ilk ışıklarıyla açtım.Sersemlemiş bir şekilde etrafıma bakıyordum.Ayağa kalktım.İçimde ki macera yaşama hissi yeniden canlanıyordu.Maya'yı görebilirim diye özenle giyinmiştim.Pegasus ahırına doğru yürümeye başladım.Maya'yı düşünüyordum ki bir an kendimi yerde buldum.Apollon kulübesinden Tiffany önümde duruyordu."Ahh, özür dilerim." dedim inandırıcı bir ses tonuyla."Ben Hephaistos çocuğu Eduard." Tiffany uzun uzun beni inceledikten sonra "Bende Tiffany.Yenisin galiba.Seni hiç burada göremedim." başımı evet anlamında salladım.Tekrar pegasus ahırlarına doğru yürüdüm.Arkamdan Tiff'in de geldiğini biliyordum ama ses çıkarmadım.Pegasusum İron'u aradı gözlerim ama ortalıkta yok gibi gözüküyordu.Tiff arkamdan pegasusunu çağırdığını biliyordum ben de İron'u çağırmaya başladım.İron yanıma geldiğinde Tiff hazırdı."Ben de Medusa'ya gidiyordum.Tabii sende gelebilirsin" dedim gülümsemeye çalışarak.Tiff ise sadece başını salladı.Uçmaya başladığımızda yolumuzu kaybetmediğimiz için çok şanslıydık.Lia ile yaşadığımız macerayı düşündüm.Kesinlikle bu sefer daha iyiydi.Hiç olmassa yolumuzu biliyorduk.Ben Tiffany den önde gidiyordum.Yere indiğimde Tiff'in hala havada olduğunu gördüm.Apollon çocuğu olduğu için güneşle uçmayı seviyordu herhalde.Tiff'e seslenmemle inmeye başladı."Em Teyze'nin Bahçe Cüceleri" yazısına gelene kadar yürümeye devam ettik.Tabii melez olduğumuz için yazıları okumakta güçlük çekiyorduk ama bahçesi heykellerle kaplı bir mağazayı bulmamız kolay oldu.Sonunda gelmiştik.Tahmin ettiğim gibi etraf heykellerle kaplıydı.Daha önce burayı görmemişseniz ekliyim.Melezleri buraya geçen oldukça güzel bir kızartma kokusu vardır.Aslında behçeye şöyle bir göz atınca her çeşit heykeller vardı.İnsanlar, melezler, satirler ve sentorlar.Ürperdiğimi hissettim.Ama kılıcım Thésus'u elime alıp, Mağazaya doğru ilerlemeye başladım.Tiff'in arkamda olduğunu biliyordum.Mağazada bizi bekliyen biri vardı.Tıpkı da...
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Medusa ile Ufak bir Görüşme   Medusa ile Ufak bir Görüşme Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 11:44 pm

Medusa'ya benziyordu. Başını örtmüştü. Bize zalimce gülümsüyordu. Bu haliyle bile çok çirkindi. Gerçek halini düşünemiyordum.

"Apollon'un kızı ve Hephaistos'un oğlu"

"Medusa!" dedik Ed ile aynı anda.

Ed ile birbirimize baktık. Kızartmaların kokusu beni büyülüyordu ama karşımdakinin Medusa olması onlarla ilgilenmememi sağlıyordu.

"Sizden çok güzel heykel olur"

"Ne yazık ki bu olmayacak."

Medusa birden örtüsünü çıkardı ve gerçek şekline döndü. Ed ile birlikte hemen kafamızı çevirdik. Ona bakmamaya çalışıyorduk. Medusa bir kahkaha attı. Kahkahası tüyler ürperteciydi. Ona bakmadan savaşamazdık. Hemen aklıma yüzüğüm geldi. Yüzüğü çevirdim ve yüzüğüm ışık saçmaya başladı. Işığın gücünü artırmaya başladım. Medusanın önünü göremeyecek kadar çok ışık saçmaya başladı. Babamdan gerçekten çok yararlı bir hediye almıştım. Medusa çok sinirlenmişti. Ed ise şaşkındı. Hemen kılıcını çekti. Yinede Medusaya bakmamaya çalışıyordu. Bende kolyeme bastım. Kolyem yay-ok takımına dönüştü. Bir ok aldım ve Medusaya fırlattım. Işığın gücünden ne olduğunu pek göremiyordum. Işık benim gücümü tüketmeye başlamıştı. Ed'e baktım ama onu da ışık yüzünden göremedim...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Medusa ile Ufak bir Görüşme   Medusa ile Ufak bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:12 am

Işık, görmemi engelliyordu.Kılıcım Thésus'u boşluğa durmadan savuruyordum.Tiff'in yüzüğünden gelen ışık azalıyordu.Tüm gücüm tükenmiş bir şekilde Tiff'e baktım.Artık ışık gitmişti.Medusa ise ortalıkta görünmüyordu.Tiff ile göz göze geldik.İkimizde yere doğru bakıyorduk.Mağaza içerisinde ilerlemeye devam ettik.Her yerden Medusa'nın çığlığı geliyordu.Belli ki Tiff onu okuyla vurmuştu.Ama Medusa bir okla buharlaşıcak tipten bir canavar değildi.Sadece Medusa'yı daha fazla kızdırmış ve yavaşlatmışık.Arada sırada göz ucuyla mağazanın içinde ki heykellere bakıyordum.İki çift el ele tutuşmuştu.Bu heykel bana nedense Maya'yı hatırlattı.Daha sonra ne düşündüğümü fark ediceğim ki kıpkırmızı kesildim.Medusa'nın sesi yakından geliyordu.Bir gorgon için oldukça hızlıydı.Tiff yüzüğündeki ışığı yeniden canlandırmıştı."Tiff ! nerdesin? diye bağırdım.Tiff cevap verdi.Sesi yakından geliyordu.Yere bakarak ilerlemeye devam ettim.O anda boynumda yılan sürünüyormuş gibi bir hisse kapıldım.Tam bağıracakken Medusa elleriyle ağzımı kapadı.Boğuk bir fısıltıyla"Gözünü aç Hephaistos çocuğu" yılan tıslamaları gittikçe arttı.Ama buna hiç ama hiç niyetim yoktu.Nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde içime bir güç doğdu.Medusa'nın ellerinden(galiba pençesi diyecektim) kurtulmaya başarmıştım.Gözlerim kapalı bir şekilde Thésus'u Medusa'nın kafasına indirdim.Medusa daha fazla bağırmaya başladı.Gözlerim kapalı olunca isabet ettirmek o kadar zor oluyor.Ama içimden bir ses Medusa'nın kafasındaki yılanlardan birisinin kafasını kopardığımı söylüyordu.O sırada melez içgüdüm harakete geçti ve eğildim.Kafamın üstünden bir ok geçti."Hey rastgele atma Tiff.Birde artık şu ışığı söndür.Medusa peşimde! Tiff ne dediğimi anlamış olacakki muazzam ışık tabakası gitti.Medusa peşimden ayrıldığını hissediyordum.O sırada Tiff çığlık atmaya başladı.
Tiffany Trully
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Tiffany Trully

MesajKonu: Geri: Medusa ile Ufak bir Görüşme   Medusa ile Ufak bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:27 am

Medusa beni yakalamıştı ve beni kendisine döndürmeye çalışıyordu. Ben ise ona karşı gelmeye çalışıyordum ve çığlık atıyordum.

"Senin bu güzelliğin sonsuza kadar sürmesi gerekiyor. Bunun için bak bana güzel kız."

"Hayırr!"

"Dayan Tiff!"

Ed'in sesini duyuyordum ama nasıl dayancağımı bilmiyordum. En sonunda elim bileziğime gitti ve bileziğime basmayı başardım. Bileziğim hemen hançer halini aldı. Bütün gücümle Medusaya saplamaya çalışıyordum. Birkaç kez boşa geldi ama en sonunda Medusaya denk geldi. Medusa bağırdı ama bu kısa sürdü. Acısı hemen geçmişti. Çok şükür yanıma Ed geldi ve o da bakmadan Medusaya saldırmaya başladı.

"Bu kadarı yeter!"

Ben de Medusaya yandan saldırmaya başladım. Medusa bana mı yoksa Ed'e mi saldıracağına karar veremedi. Bir bana bir Ed'e saldırmaya çalışıyordu. Bu da bizim işimize geliyordu...
Eduard Ryan Longrange
Eduard Ryan Longrange

MesajKonu: Geri: Medusa ile Ufak bir Görüşme   Medusa ile Ufak bir Görüşme Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:01 am

Medusa'nın pes ediceğini sanıyordum ama ikimizin dengiydi.Ama Medusa'yı yaralamıştık.Sonunda Medusa sadece Tiff ile ilgileniyordu artık.Tiff'in hançerini düşürmüştü.Medusa benden gelen kılıç darbelerine nasıl olduysa dayanıyordu.Ama hep yere bakarak dövüştüğümüz için çoğu kez isabet ettirememiş olabilirim.Medusa, Tiff'e saldırmaya başladı."Hayır!" diye bağırdım tüm gücümle kılıcımı Tiff'e attım ve kalkana dönüştü.Tiff artık kalkanım sayesinde Medusa'nın saldırılarını engelliyordu.Sonunda Medusa'ya bakacak cesareti bulmuştum.Ben silahsız bir şekilde arkası bana dönük ve Tiff'e saldırırken aklıma yapacak bir şey gelmiyordu.O anda yerde bir metal parçası gördüm.Metal parçasını elime aldım ve kılıç olmasını diledim.Bu dileğin çok saçma olduğunu biliyordum ama bir anda parıldayan bir kılıç belirdi.İçimden saol baba diye düşündüm.Medusa'ya doğru saldırdım.Bu sefer Medusa'nın kafası yerdeydi ben değil.Tiff ise yorgun görünüyordu.Yerden bileziğini aldı ve bileğine taktı.Hala yüzüstü dönmüş Medusa'nın kafasına bakmıyorduk.Rahatlamıştım.Tiff'e dönüp,"Güzel maceraydı.Yinede Medusa'yı oyaladığın için teşekkür ederim" dedim.Tiff ise gülümsedi.İkimizde yorgunduk.Pegasusla geri dönüşümüz, gelişimiz kadar iyi geçmedi.Yolu kaybetmiştik.Böylece Tiff ile konuşacak çok vakit vardı....

Rp Bitmiştir...

Medusa ile Ufak bir Görüşme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Medusa'yla görüşme
» Ufak bir Maç
» Ufak bir Maç
» ufak bir gezinti
» Ufak bir Ziyaret ?