Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ufak bir Ziyaret ?

2 posters
YazarMesaj
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Ufak bir Ziyaret ? Empty
MesajKonu: Ufak bir Ziyaret ?   Ufak bir Ziyaret ? Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 7:40 am

Kampa yeni gelmeme rağmen neredeyse tüm melezleri tanıyordum. Özellikle de kampa ilk geldiğim gün tanıştığım Sat. Benim gereksiz sorularımı dinlemiş ve cevaplamıştı. Bu da benim hoşuma gidiyordu. Üstelik avcı olması da ilgimi çekiyordu. Avcılar ile ilgili bir çok efsaneler duymuştum. Özellikle avcıların ölümsüz olduğunu ve bekaret olduklarını da öğrenmiştim. Ama buna rağmen oldukça iyi kişilerdi. Özellikle de melez danışmanı Sat...

Artemis kulübesinin önünden geçerken duraksadım. Belki ufak bir ziyaretten bir şey olmazdı. Üstelik oldukça sıradan ve sıkıcı bir gündü. Tanıdık bir yüz görmek hoş olacaktı. Kendi kulübemden başka hiç bir kulübeye girmemiştim. Sanırım Artemis kulübesi bir ilk olacaktı. Biraz tereddütle kapıya yaklaştım. Yutkunarak yavaşça kapıya vurdum ve beklemeye başladım. Sonunda kapı açıldı. Ama tahmin ettiğim gibi bu Sat değildi. Avcı, sert bakışlarla beni süzüyordu. Sanki senin burada ne işin varmış gibi. "Yok, ben yanlışlıkla çalmıştım." demek istiyordum ama kendimi zor tuttum. Sonunda, "Merhaba ben yeni Poseidon çocuğu Stephan." dedim en sonunda. Kız, bir şeyler homurdanarak içeri geçmemi söyledi. Tamam, içerisi bizim kulübeden oldukça farklıydı. Ama bunlara rağmen inanılmaz güzellikteydi. Tabii içi doldurulmuş bir geyik kafası görmek istiyorsanız. Gözlerimle etrafı taradım. Sonunda Sat'i gördüm. Meraklı içeri giren yabancıya bakıyordu. Sonunda yanıma gelerek gülümsedi. "Merhaba Stephan." dedi. Ben de gülümseyerek karşılık verdim. Sanırım, bu ufak ziyaret arkadaşımı şaşırtmışa benziyordu "Merhaba Sat. Nasılsın ? diye sordum. Sonunda bir koltuğa oturdum ve Sat'tan cevap beklemeye başladım.
http://www.percyjacksonrpg.forume.biz/
Satellite Morgan
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Artemis Avcısı/Kulübe Lideri/Melez Danışmanı/Araba Yarışları Koordinatörü/Okçuluk Eğitmeni
Satellite Morgan

Ufak bir Ziyaret ? Empty
MesajKonu: Geri: Ufak bir Ziyaret ?   Ufak bir Ziyaret ? Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:23 am

Avcı kardeşlerimle beraber evi dekore ediyorduk. Tüm günümüzü buna ayırmıştık ama ne yalan söyleyeyim, hiç havamda değildim. Her gün aynı kulübenin içinde tıkılıp kalmıştım zaten, bütün bir gün hiç hoş değildi. Yılbaşı ağacımızı süslerken, içeriden Pacely geldi. "Arkadaşın geldi." dedi. İşte o an dünyalar benim oldu. Sonunda biri kulübeme ziyarete gelmişti, kulübemizi ziyarete gelen ikinci kişiyi kutlamak istiyordum. Odamdan çıktım ve kapıdan baktım. Bu yeni Poseidon oğlu Stephan'dı. Merhabalaştıktan sonra halimi hatrımı sordu. "İyiyim sen Step? Gelmen çok iyi oldu." Onu salona aldım ve diğer kardeşlerime isterlerse kalabileceklerini ve Step'le tanışabileceklerini söyledim. Fakat Pace hışımla odasına gitti, Adyali de koridoru süslüyordu. Ben de buzdolabından çilekler getirdim ve Step'in önüne koydum. Ardından sohbetimize devam ettik.
http://www.platis.forummum.net
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Ufak bir Ziyaret ? Empty
MesajKonu: Geri: Ufak bir Ziyaret ?   Ufak bir Ziyaret ? Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 2:18 am

Artemis kulübesi şimdiden yılbaşı süslemelerine başlamıştı. Ve oldukça da güzel gözüküyordu kulübenin görünümü. Satelitte'ın önüme getirdiği çileklerden bir tane aldım ve elimde çevirmeye başladım. Yılbaşında kampta olmayacaktım. Bu da beni üzüyor gibiydi. Yılbaşını annem ile geçireceğime söz vermiştim. Gülümsemeye çalışarak Satellite'a baktım. "Kulübeniz oldukça güzelmiş." dedim sonunda. Satellite teşekkür eder gibi bana baktı. Etrafa göz gezdirdim. Hiç olmazsa bizim kulübeden daha güzeldi. Daha doğaldı. Tabii kendi kulübemi de seviyordum. O ayrı bir şeydi. Satellite'ın diğer kardeşleri yılbaşı ağacını hazırlamak ile meşguldüler. Sanırım şuanda benim kardeşlerim de aynı şeyi yapıyorlardır diye geçirdim aklımdan. Ama Satellite kampta neredeyse ilk tanıştığım kişiydi. Ama onunla hiç maceraya çıkmamıştık. Belki de Sat ile macera yaşamalıydık. Aklıma fazla bir şeyin geldiği de söylenemezdi aslında. Aslında, daha önce hiç babamın sarayına gitmemiştim. Belki bunu Sat ile yapabilirdim. Muzip bir şekilde gülümsedim ve konuştum. "Satellite, ben düşünüyordum da babamın sarayına daha önce gitmemiştim. Sanırım nasıl gideceğimi biliyorum. Eğer istersen sen de bana eşlik edebilirsin." dedim Satellite'dan cevap beklemeye başlayarak. Belli ki bu öneri kendisini şaşırtmıştı.
Satellite Morgan
Satellite Morgan

Ufak bir Ziyaret ? Empty
MesajKonu: Geri: Ufak bir Ziyaret ?   Ufak bir Ziyaret ? Icon_minitimeCuma Ara. 24, 2010 5:48 am

Step arada bir üzülüyor, arada bir seviniyordu. Kulübemize iltifatlar etmeye başlayınca teşekkür ettiğimi belirten şekilde kafamı salladım. Bir süre sonra Step konuşmaya başladı ve bana Poseidon'un Sarayı'na gidip gidemeyeceğimi sordu. Heyecanla kafamı salladım. "Tabi, memnuniyetle Step." Poseidon'un Sarayı, görkemli bir yerdi. Daha önce tek başıma gitmiştim, Rose'un öğrettiği yöntemlerle inebilmiştim ama ufak bir münakaşadan sonra tıpış tıpış geri dönmek zorunda kalmıştım. Poseidon sevdiğim ve saydığım bir tanrıydı, ona kendimi affettirmem gerekirdi. Step'in önerisi bu hususta çok işime yarayacaktı. "Peki ne zaman gideceğiz?" diye sordum meraklı gözlerle Step'e bakarak.
http://www.platis.forummum.net
Joseph M. Masen
Persephone'nin Çocuğu
Persephone'nin Çocuğu
Joseph M. Masen

Ufak bir Ziyaret ? Empty
MesajKonu: Geri: Ufak bir Ziyaret ?   Ufak bir Ziyaret ? Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:12 am

Aslında bu soruyu sormasına sevinmiştim. Zaman konusunda bir fikrim yoktu ama ben şimdi bile gidebilirdim. Sat'a gülümsedim ve konuştum. "Benim için zaman önemli değil. İstersen şimdi gidebiliriz." dedim heyecanımı göstermemeye çalışarak. Babamla şuana kadar iki kere görüşmüştüm ama hiç sarayına gitmemiştim. Tuhaf bir şekilde nasıl gideleceğini biliyordum. Hatta Poseidon'un Sarayı'na gitmenin tam beş farklı yolu vardı. Ben ise bunların en güvenlisini kullanacaktım. Aslında diğer kardeşlerim 5. yolu bilmiyorlardı. Bunu bana babam öğretmişti ilk tanışmamızda. Cebimde duran tükenmez kalemin ağırlaştığını hissettim. Düşünceli düşünceli Sat'a baktım. Belki de bu yolu bir Artemis avcısına göstermemeliydim ama Sat, en iyi arkadaşımdı. Ama daha kardeşlerime özellikle Sere'ye bile söylememiştim. Doğrusu Sat bunu öğrenmeyi en hak eden kişiydi. Gülümsedim ve Sat'tan cevap beklemeye başladım.

Ufak bir Ziyaret ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ufak bir Maç
» Ufak bir Maç
» ufak bir gezinti
» Kirk'le Ufak Bir Sorun!
» Medusa ile Ufak bir Görüşme