Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?

+24
Skyler Brown
Leonardo di Muérte
Mathias Joseph Phelan
Barney Awesome
Adam Lach
Fenix Blume
Oliver Blackoff
Johnny Cash
Tristan Micah Addison
Leo Zack Lamartine
C. Scarlett Stanislaus
Seth Mason Black
Leonard Jones
Henry Trust
A. Raina Lindgren
Clara Thompson
Ayleyda Laurana Falls
Isabella Andie
Luke Winchester
Tom Ward
Athena
Amy Kleppy
Isabelle Coco Franke
Aleda Beth Hwang
28 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sonraki
YazarMesaj
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Empty
MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:26 am

nerede Very Happy
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 10:30 am

Lotus Kumarhanesi. Very Happy
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 11:37 am

Ben konunun bayağı bayağı bir dışarısında kalmışım. Rolling Eyes Neyse anladığım kadarıyla bir suç örgütü falan kurulacak ve ben de bu fikri gerçekten çok beğendim. İsim konusunda her ne kadar sonradan konuya giriyor olsam da birkaç öneri verebilirim; People In The Dark, Thiefs of The Nigth falan filan işte. Razz Çok iyi değilim bu konuda ama ismin herkesin anlayacağı türden bir şey olması taraftarıyım. Very Happy Örgütün işlevleri konusuna gelirsek bence insan öldürmeye kadar ileri gitmeyelim. Örgüt sadece hırsızlıktan ibaret olmasın elbette ama cinayet de biraz canilik olur sanki. hjkldf Very Happy Örgüt için Meg'in dediği gibi minibüs tarzı bir araç ayarlayalım ve dinleme sistemi, kamera falan gibi her türlü teknolojiyi kullanalım. Sonuçta tüm grubun soyguna katılacak hali yok, bazılarımız da arkada bizi yönlendirenler olarak kalmalı. ghjk Tabi bu her operasyonda değişir. Very Happy Bu arada örgütümüzün tamamen kötü amaçlı olmasını da istemem örneğin soygun için ya da herhangi bir operasyon için gittiğimiz mekanlarda karşılaştığımız canavarları haklamak da grubun bir misyonu haline gelmeli bence, melezlerin koruyucusu; canavarların korkusu diye ün yaparız belki hfjkl. Very Happy Ayrıca örgütün karşılaştığı herhangi bir aksilik sonrasında da üyelerin buluşacağı bir karargah falan ayarlayalım. Üye alımları konusuna gelince bence mutlaka bir Athena çocuğu falan alalım derim, zihinsel yeteneklere sahip ve oldukça iyi strateji kurabilen zeki bir Athena çocuğu her zaman işimize yarar gjfkl. Very Happy Bu arada bunu ana karakterim Athena çocuğu olduğu için demiyorum yanlış anlamayın hfjdk. Very Happy Ayrıca biri bana Lotus Kumarhanesi'ndeki soygunun kurgusunu anlatabilir mi, Fransız kaldım iyice. Very Happy Ve ben iyice bu örgüt havasına girdim, gidip deri ceket falan alacağım. Razz ghjfk
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 7:01 am

Bart seni yeniden aramızda görmek ne hoş, -kayıp kahraman- Very Happy

İsimler güzel ama ben hala MS-13'ten yanayım Razz Yada onlar gibi oluruz, onları biz yaratırız! Very Happy Athena çocuğu konusuna kadar katılıyorum. Ama! Anneleri Athena, kamp yöneticisi, alır bizi ayağının altına valla Razz O yüzden ben ya güvenilir bir Athena çocuğu diyorum -örnek Kardeşlik ten Christina yada Dave- Senin karakterine güvenmiyorum Suspect Kardeşlikte mi o Suspect -çok şüpheci günümdeyim- Soygun basit. Meg ve Ayleyda içeri giricekler. Meg kapının orda bir bomba patlatıcak. O sırada Ayleyda kasalara yönelcek. Tabii biz gelirsek n'olur bilemiyorum Razz Belki de yanımızdan geçenleri bile soyup soğana çeviririz Razz

Kardeşiniz Ağustos itibariyle kurgu değiştiriyor Cool Hafızasını kaybedip, bir Titan'ın sözüyle kampa dönen biri olucağım Cool Yani şimdiki beni artık -Ağustos itibariyle- unutun Cool Tabii ayarlayabilirsem böyle bir şey olacak Very Happy Bu arada biri şu lanet olası denetlemeyi hemen başlatsın! -Amerikan havamdayım Razz-
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 7:33 am

la oğlum şöyle uzun uzun yazmayın hiç okuyasım gelmiyo :S Very Happy
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 9:30 am

Ahaha, bilakis benim çok hoşuma gidiyor destan gibi yazılar. Razz Denetlemeyi başlatacak yoksa ben başlatırım. Ve MS-13 benimde hoşuma gitti. isim kararlaştırında başvuru yapalım. Razz Vede soygunda biri gelip benimle görüntü kayıtlarını alsın. Suspect Sihirli eşya bölümüne eşyam eklenseydi gerçi kullanırdım. Kumarhane sahibinin kılığına girerdim, soygunda kolaylık olurdu. Cool Neyse ileride ki kurgularda kullanırım eklendiğinde.
Bu arada millet ünlümü değiştirip değiştirmeme konusunda kararsızım. Şu hatunu alsam m; Katie Cassidy? Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 628764
Spoiler:
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 10:42 am

Bende üşeniyorum okumaya ama çokta uzun yazıyorum Razz

Luke'tan haber olmadığına göre başlatabilirsin. MS-13 Cool and Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 639550. Üşenmezsem ve kimse yazmazsa ben yazarım soyguna ama seninle gelir miyim bilemiyorum Razz Ünlünün spoileri güzel Very Happy Ama diğer ünlü, Katie daha güzel ve havalı Razz
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 11:04 am

Tamam o halde Katie'yi alıyorum. Very Happy
Sonuçta ikiside Supernatural'da Ruby'i canlandırmıştı. Razz
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 8:25 am

Ünlün cool Cool

Duyurum vaaaaar!!!

25 Temmuz'a kadar herkez kulüp ismi için öneride bulunsun. 25 Temmuz günü oylama yaparız ve Kulüp ismimizi kararlaştırırız. Daha sonrada Luke online olduğunda kulüp başvurumuzu yapar. Birde, biri cidden şu temizliği başlatabilir mi artık? Smile
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 8:49 am

Ben şimdi başlarım. Ders rplerini yazıyordum. ^^
Hem görevlerden biri eksilmiş olur diye. Razz
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 9:54 am

Ben Kumarhaneye yazdım, haberiniz olsun Smile
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeC.tesi Tem. 23, 2011 10:54 am

Ben de denetlemeyi başlattım. ^^
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:34 am

Temizlik rpsi hala başlatılmamışsa ben başlatabilirim ama yardıma bir ya da iki kişi gelebilirse güzel olur Very Happy
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:47 am

Ben başlattım. Very Happy İstersen el at kardeş. *-*
Küçük Tanrıça hesabımla falan da el atıcam. Razz
Geçen denetleme de on üçüncüydük. Shocked
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePtsi Tem. 25, 2011 5:50 am

başlattığını fark etmem geç oldu Very Happy hemen geliyorum Very Happy
Ayleyda Laurana Falls
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Ayleyda Laurana Falls

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 7:32 am

Vegas'a yazsın biri artık. En son Seth yazmıştı. Hadi millet, herkese ihtiyacımız var, man. Very Happy
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 11:20 am

Ben temizliğe yazdım, en yakın zamanda da Vegas'a bi' uğrarım. What a Face Çalışkanlığım tuttu aman nazar değmesin fdsghfnj.
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 12:25 pm

Evet Vegas'ı doldurum Very Happy

Bu arad, temizliğe yazmışsın gördüm Ely ve bir sonraki temizlikte odamı sen temizleyeceksin Very Happy
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 12:42 pm

Ama abiii. What a Face
Maggie Gladhell
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Maggie Gladhell

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:37 pm

Uzunca bir süre yokum millet. Razz
Ama soygundan ganimetimi alıp öyle giderim. What a Face
Seth Mason Black
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Seth Mason Black

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 10:52 pm

Sen olmamanın keyfine bak. Sana da birşeyler ayırırız soygundan Razz

-Flood yapmak istemedim-

Ben denetlemeye de yazdım Very Happy Ely bunun hesabını daha sonra soracağım sana Twisted Evil
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 1:22 am

Bende yazdım temizliğe Very Happy
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimeÇarş. Tem. 27, 2011 3:07 pm

Ben masum küçük bir kızım sadece Seth. Love 90 Bence anlaşabiliriz, soygundan aldığım ganimetlerden biraz isteyeceğine eminim fghdjk. What a Face
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 4:02 am

Öhöm, merhabalar. Embarassed
Elyse Harmonie Wideen
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Elyse Harmonie Wideen

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 4:35 am

Merhaba Chloe, hoş geldin kulübemize. k5 What a Face
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 4:42 am

Vay canına Helios'la çıkıyosun Very Happy This is Awesome cheers Very Happy
ve evet hoşgeldin Very Happy
Mathias Joseph Phelan
Hermes'in Çocuğu/Kulübe Lideri
Mathias Joseph Phelan

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 6:18 am

Hoş geldin Chloe. Smile Bende en kısa zamanda temizliğe yazacağım kardeşlerim. Smile
Chloe Howard
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Chloe Howard

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 7:22 am

Hoş bulduum. Smile
Ehehe unutmuşum değiştirmeyi. Razz
Barney Awesome
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Barney Awesome

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 8:03 am

HEEY kardeşlerim kulübe liderimizin görevine son verilmiş
Mathias Joseph Phelan
Mathias Joseph Phelan

MesajKonu: Geri: Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?   Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee? - Sayfa 15 Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 8:27 am

Evet. Athena bu sefer liderleri kendisi seçti. Bundan sonra başvuru olmayacak. Smile

Hepiimiiiz kardeşiiiz peki herkes nerdee?
15 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Herkes- Herkes Nerede?
» Ben Kimim? Siz Kimsiniz? Peki Babam Kim?
» Peki benden birkac Resim.
» BU KULÜBEDEKİ HERKES BAKSIN
» PARTİ -herkes davetli-