Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PARTİ -herkes davetli-

+10
Perseus Carter
Lara Adams
Jasmin Devin
Theodor Aquila
Alexia Sophie Russell
Claire Angel Deeply
Lunetta Tracart
Zellana L. Tyler
Alexis Kwon
Thalia A. Carter
14 posters
YazarMesaj
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

PARTİ -herkes davetli- Empty
MesajKonu: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 5:38 am

uzun zamadır bekliyordum bu günü.Afrodit kızlarıyla beraber baya uğraştık bu parti için.Her şey hazırdı.İlk başta pijama partisi olacaktı ama sonradan normal bir parti yapmaya karar verdik.En güzel hit parçalar eşliğinde dans edecektik.Hermes çocuklarının marketten yürüttüğü cips,kola ve abur cuburları yiyecektik.Her şey hazırdı.Kat yanıma gelip "Heey bu parti bence müthiş olacak müzikleri ben ayarlayacağım" dedi."Tamam ama ilk şarkı Lady Gaga'dan olsun,ama remix olmasın ilk şarkı" dedim."Hay hay kaptan" deyip dalga geçti gülerek.Claire yanıma gelip "Ben herkesi davet edeceğim tekrardan belki unutmuşlardır" deyip dışarı çıktı.Süslenmeye başladım.Makyajımı yaptım.Ve pespembe bir straplez giyip en sevdiğim siyah kemeri takıp aynanın karşısına geçtim.Güzel olmuştum.Giydiklerim epey rahattı aslında.Diğer kızlar da giyinmişlerdi ve oldukça güzel olmuşlardı.Konukları beklerken ağzıma cips attım.

Spoiler:
Alexis Kwon
Artemis Avcısı
Artemis Avcısı
Alexis Kwon

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 7:30 am

Kulübemde sıkıntıdan patlıyordum. Bir yandan kurabiye yiyor bir yandan da dart oynuyordum. İçimden "Aah biri gelse de beni çekse şu kulübeden." diye geçirmemle beraber birden kapı çaldı. Heyecanla kapıyı açtım ve Claire'ı gördüm. Sonra da "Vaay, Claire Angel Deeply, bu ziyaretinizi neye borçluyuz ?" diye sordum sırıtarak. Claire da "Bugün yeni kardeşimiz için kulübede parti var, seni de bekliyorum." dedi. Ben de "Aman tanrılarım, kalbim ne temizmiş !" dedim. Claire "Ne ?" dedi, ben de "Haha, yok bir şey, ben hemen hazırlanıp geliyorum !" dedim. Clay tamam dercesine başını salladı ve giderken "Makyaj yapmayı unutma !" dedi. Hemen odama gittim ve en güzel kıyafetlerimi aramaya başladım. Sonuçta partiyi Afrodit Kulübesi veriyordu, her zamanki halimle gidemezdim. Ama seçtiğim kıyafetler yine de gayet sadeydi. Ne yapayım, tarzımdan dışarı pek çıkamıyordum. Hemen giyindim, saçlarımı taradım ve kırmızı bir ruj sürdüm. Makyaj yapmayı hiç sevmezdim, hatta silmek ve silmemek arasında sürekli git gel yaşadım ama makyaj sade kıyafetime renk katabilirdi. "Hem kim bilir Afrodit kızları neler giyecekler?" diye düşündüm ve üzerime tarzımın büyük bir parçasını oluşturan deri ceketimi giydim. Ve Afrodit kulübesine gitmeye koyuldum.

Spoiler:

Afrodit kulübesine girdiğimde daha etrafta pek kimse yoktu. Ama kimse olmamasına rağmen gayet dolu görünüyordu. Her yerde pembe balonlar vardı ve etraf çok hoş aydınlatılmıştı. Daha pek kimse olmadığından olsa gerek, müzik kısık geliyordu. Masalarda cipsler, şekerler ve kolalar vardı. "Annenize gelin şekerler !" diyerek masaya yönelmiştim ki önce Afrodit kızlarıyla konuşmam gerektiğini hatırladım. Hemen Thalia, Clay, Lara ve diğer Afrodit kızlarını, böyle güzel bir parti düzenledikleri için tebrik etmeye gittim.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 8:03 am

Alexis yanımıza geliyordu."Vay çok güzel olmuşsun Lexi sade ama oldukça şık,Thay beğendiii" dedim gülümseyerek. "Teşekkürler Thay sen de güzel oluşmuşsun.Açıkçası parti çok güzel olmuş""Sağol"dedi Claire hemen."Birazdan insanlar doluşunca daha güzel olacak" dedi Kat lafa atlayarak. Havadan sudan konuşmaya başladık.Lexi de Afrodit kızları gibi konuşmayı seven biriydi.Oldukça eğlenceliydi de.Esprilerden birine katıla katıla güldüm.Hatta krize girince Lara bana içecek getirdi.Ayak sesleri duydum.Birileri geliyordu.
Zellana L. Tyler
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Demeter'in Çocuğu/Şifa Sanatı Eğitmeni
Zellana L. Tyler

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 11:04 am

O sırada ben geldim ve çok güzel bir parça çalıyoru.Ortam çok hoştu herkes kıpır kıpırdı o sırada Thalia'yı gördüm ve el salaldım.Kıyafetim pembe ve ışıltılı değildi sadece biraz simliydi saçım ise salık ve düzdü.Altına bir converse giydim ve şeker görnmeye çalıştım.

Partide herkes çok eğleniyor gibiydi onların aralarına katılmak için Thalia'nın yanına gittim ve '' Selam naber ?'' dedi.
Lunetta Tracart
Küçük Tanrıça
Küçük Tanrıça
Lunetta Tracart

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 10:56 pm

Kısacık görünen yol yürüdükçe uzuyordu sanki ama sonunda partiye gelmeyi başarmıştım. Kulübe bile adeta içeride parti var dercesine bağırıyordu. Adımlarım partinin heyecanıyla hızlanmış ve müziğin ritmine ayak uydurur şekilde ilerliyordu. İçerisi mükemmeldi ama en çok abur cuburları sevmiştim. Tam yemeklerin bulunduğu masaya doğru giderken masadaki pastanın kreması yere dökülmüştü ve yere düştüm. Bir anda çevremde küçük bir çember oluştu ve herkes kahkahalarla gülüyordu. Hem onlara hem de kendime çok sinirlenmiştim nasılda görmemiştim. Ama o sırada çevreme tekrar baktığımda ne onların bana bakışları ne de kahkahaları aşağılayıcı değildi, sadece gördükleri komik bir şeydi ve gülüyorlardı. O an tüm sinirim geçti ve atabildiğim kadar yüksek sesle kahkaha atmaya başladım.”Kimse bu krema mağduru zavallıya kalkması için yardım etmeyecek mi?”deyince çevremdekilerde dakikalardır orada öylece durup kahkaha attığımı fark ettiler ve kalkmama yardım ettiler.
Yepyeni ayakkabımın topu kremadan görünmüyordu ama onla uğraşmak bile istemedim. Kendimi ritme bıraktım ve dans etmeye başladım. Parti süperdi. Afrodit kızları kendi güzelliklerinden bir parçayı da partiye bahşetmiş gibiydi. Beni de davet ettikleri için Afrodit kızlarına teşekkür etmek üzere dansıma kısa bir ara verdim.
Claire Angel Deeply
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Afrodit'in Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Claire Angel Deeply

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 3:45 am

Lexi'den sonra Zell ve Greeni'i de partiye teşvik ettiler. Parti giderek daha da şenleniyordu. Pers'i de bu partiye davet etmiştim. Umarım geç kalmazdı partiye.

Katia müziklerle ilgileniyordu. Bize süper müzikler dinlettiriyordu. Sohbet ederken Greeni yanımıza geldi.

" Parti harika olmuş. Beni davet ettiğiniz için teşekkürler " dedi. Thalia " Partiyi beğenmene sevindim. Sen bizim biricik arkadışımızsın tabiki de davetli olacaksın. " diyerek gülümsedi. Sonra kendimizi müziğin akışına bıraktık. Canım dans etmek istiyordu. Lara'nın yanına gidip " Hadi dans edelim " dedim. Lara'yla birlikte dans etmeye başladık. Bu parti harika olmuştu. Meğer dans etmeye ne kadar ihtiyacım varmış onu anladım bu parti sayesinde.

Elbisem;

Spoiler:
Alexia Sophie Russell
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Hypnos'un Çocuğu/Kulübe Lideri/Büyü Teknikleri Eğitmeni
Alexia Sophie Russell

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 4:20 am

Çoğu zamanki gibi kulübemde yatmakla meşguldüm. Tam uykuya dalacakken kapı çalındı. Homurdana homurdan kalkıp kapıyı açtım. Karşımda Afrodit kızlarından Claire vardı. "Selam Lex, bizim kulübede parti var da, davet etmeye geldim!" dedi neşeyle.
Parti sözcüğü ağzından çıktığı andan itibaren tüm uykum kaçmıştı. Sırıttım ve "Tabii ki gelirim!" dedim. "Tamam, partide görüşürüz o halde." dedi ve başka bir kulübeye haber vermeye gitti.
Hızla giyinip saçıma biraz şekil verdikten ve hafif makyaj yaptıktan sonra parti kulübesine gittim. Henüz çok kalabalık yoktu, ama herkes coşmuştu. Birileriyle tanışmak için en uygun ortam parti olduğu için benimle yaşıt gibi görünen bir kızın yanına gittim ve "Selam, ben Alexis..." diyerek çevremi genişletmeye başladım.

Elbisem:
Spoiler:
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 9:26 am

İçersi iyice dolmaya başlamıştı : Harika.Hypnos kulübesinden gelmiş bir kız bile dans ediyor insanlarla kaynaşıyordu.Parti sahibi olan Afrodit Kızları -özellikle ben - olduğu için herkes bizimle konuşuyor,ilgileniyordu.Mutluydum hem de çok fazla.İşte slow bir şarkı Regina Spektor - The Call ,açıkçası Katia işi müthiş bir şekilde beceriyordu.Herkes partnerinin yanına geçti ve dans etmeye başladı.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 5:15 am

Kulübemde otururken karnımın acıktığını fark ettim ve mutfağa gittim. Yiyecek pek bir şey kalmamıştı. Bu yüzden dışarı çıkıp Kamp Marketi'ne gitmeye karar verdim. Tam oraya varmıştım ki biri arkamdan "Teo!" diye seslenince arkamı döndüm ve Claire'i gördüm. "Selam Claire. Nasılsın?" diye sordum. Biraz heyecanlı duruyordu. "İyiyim sağol. Aslında ben seni kulübemizdeki partiye davet edecektim. Ne dersin?" diye sordu. İlk başta biraz tereddüt ettim, çünkü Afrodit kulübesinde yapılacak bir partide çok fazla kız muhabbeti olabilirdi. Öte yandan yiyebileceğim kadar yemek de yiyebilirdim. Bu yüzden "Tamam geliyorum." dedim. Claire bana baktı ve "Üstünü değiştirmeyi de düşünsen iyi edersin. Bu arada Amy'yi de çağırdım merak etme." dedi. Gülümsedim ve kafamı salladım. Daha sonra kulübeme döndüm. Partiye en uygun kıyafet ne olabilirdi? Ya da bendeki en uygun kıyafet. Sonunda üstüme bir gömlek geçirdim ve Afrodit kulübesine doğru yürümeye başladım.

İçeri girdiğimde slow bir şarkı çalıyordu ve herkes dans ediyordu. Amy'ye bakındım ama göremeyince yemek masasının yanına gittim ve gözüme keştirdiğim her şeyden biraz tabağıma koyup yemeye başladım. Yemeğimi yedikten sonra sosyalleşebilirim, diye düşünüyordum.
Jasmin Devin
Hypnos'un Çocuğu
Hypnos'un Çocuğu
Jasmin Devin

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 5:54 am

Kulübemde uyurken bazı sesler duymuştum, biri partiden bahsediyordu. Sonra hemen aklıma Afrodit kulübesindeki parti geldi.Telaşla yatağımdan kalkıp üstüme şık bir şeyler geçirdim.Tam o anda kardeşim Alexisin kulübeden çıktığını duydum.Ardından lavaboya gidip yüzümü bol suyla yıkadım ve kendime gelmeye çalıştım. Hemen saçımı tarayıp Afrodit kulübesine doğru yürümeye başladım.Afrodit kulübesine yaklaştıkça müzik sesi de yükseliyordu.Kulübeye vardığımda kapıyı çaldım. Claire sevinçle kapıyı açtı ve ” hoş geldin jasmin ,eylenmene bak“ dedi. İçerde herkez çok eğleniyora benziyordu. Bende hemen içeri girip müzik eşliğinde dans etmeye başladım. Doğrusu çok güzel bir partiydi.
Lara Adams
Afrodit'in Çocuğu/Pegasus Binicilik Eğitmeni
Lara Adams

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:17 am

Derin bir nefes aldım.Parti çok güzel geçiyordu.Elbisemi sırf bu parti için New York'tan almıştım.

Elbisem;

Spoiler:

Açıkcası onca maceradan sonra bir parti bana iyi gelmişti.Claire'nin kolundan tuttum ve kendime doğru çektim. "Ben cips alacağım." dedikten sonra kolunu bıraktım ve mutfağa yöneldim.Burada çeşit çeşit cipsler,kurabiyeler,kekler,pastalar vardı.Bunların hepsini yiyebilirdim ama sırf parti için diyetimizi bozmamız gerekti değil mi?
Bir paket cipsi aldıktan sonra tekrar Claire'nin yanına gittim.Etrafa bakılırsa birçok kişi gelmişti.
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:36 am

Hayalimdeki partiye çok yakındı.Tek bir şey eksikti ; "KARAOKE BAŞLASIN" diye bağırdım.Müzik kesildi."Bu karaokeye isteyen kişi başlayamayacak.Ben seçeceğim" dedim ve hafif bir şekilde gülümsedim.Herkes "Olamaz" diyordu.Demek ki harika olacaktı.Elime parti listesini aldım ve rastgele isimler seçim okumaya başladım "Lara Adams,Theodor Aquila, Amy Kleppy ve son olarak Lena Hunter!" dedim.Bazıları oh çekiyordu,bazıları seçilmediği için üzülmüştü,seçilenler ise şaşırmıştı.
Perseus Carter
Zeus'un Çocuğu
Zeus'un Çocuğu
Perseus Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:55 am

Kulübemde oturmuş çeşitli teknolojik eşyalar geliştiriyordum. Kendime yeni bir makina yapmaya çalışıyordum, sesle çalışan bir robot idi bu. En ufak bir sese bile karşılık veriyordu şu an. Onu kendi sesime adapte etmem zor olacak gibiydi o yüzden ses çıkmamasına gayret ediyordum. Robotumun eksik olan bir parçasını almak için odama gittim, geldiğim robot deli gibi hareket ediyordu. Duyu arttırıcı küpemi çalıştırdım, ben de sesler duymaya başladım. Bu sesler insan sesleriydi, şarkı söylemeye çalışan insanlar. Ah, nasıl da unutmuştum Afrodit kulübesi partisini. Ses oradan geliyordu, parti çoktan başlamış olmalıydı. Robotumu durdurduğum gibi odama gittim üzerime şık bir şeyler giydim. Ardından Afrodit kulübesine doğru yola koyuldum.

Kapıyı çaldığımda Thalia kapıyı açtı. Kısa bir selamlaşmadan sonra ona Claire'ı sordum. İçeride olduğu yeri gösterince hızlı adımlar ile oraya yaklaştım. Claire'dan özür diledim ve sarılarak selamlaştık. Neyse ki beni hemen affetmişti. Yine de kalbini tekrar kazanmalıydım sadece affetmesi bana yetmezdi.
"Kıyafetin çok güzel olmuş, kolyen ise bir harika" Claire kıyafetini beğendiğim için çok mutlu olmuştu.
"Teşekkürler, neyse hadi Karaoke yapanları izleyelim" Böylelikle Karaoke yarışmasını izlemeye başladık.

Kıyafetim:
Spoiler:
Lena H. Bryce
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Artemis Avcısı/Sanat ve Zanaat Eğitmeni
Lena H. Bryce

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:48 am

Afrodit kulübesinden arkadaşlarım vardı(mesela Thay!).Bu nedenle partiyi duyunca çok heyecanlandım.Üzerime kot ve şık bir tişaört giydim ve Afrodit kulübesinin yolunu tuttum.Kapıyı açar açmaz ise güzel bir karşılama yerine bununla karşılaştım:
-KARAOKE BAŞLASIN,Lara Adams,Theodor Aquila, Amy Kleppy ve son olarak Lena Hunter!
Harika.... Evil or Very Mad
Herkez bana bakıyordu(hem kapıyı gürültülü açmıştım,hem de adım okunmuştu.)
Thay yanıma geldi.Onun giydiklerinin yanında ben yürüyüşe çıkıyor gibiydim.Beni sahneye aldı.Umarım çuvallamam diye düşündüm içimden.....
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 7:58 am

Kulübemde hazırlanmaya başlamıştım. En yakın arkadaşımın aldığı ama bir türlü giyemediğim elbisemi çıkarmıştım ve ona bakıyordum. Acaba giymeli miydim? Bundan önceki partiye normal bir kıyafetimle gelmiştim ve kendimi iyi hissetmiştim. Ama şimdi Afrodit kızları vardı ve en önemlisi Teo ordaydı. Hemen elbiseyi aldım ve giydim. Aynaya baktığımda karşımdaki ben değildim başkasıydı ve ben bu kişiyi çok sevmiştim. Gülümsedim sonra çevreme baktım, kardeşlerim yoktu ve istediğim gibi eğlenebilirdim. Saçıma farklı şekiller verdim ve dalgalı saçlarıma taç yerleştirdim güzel oldu ama fazla abartmak istemiyordum o yüzden saçımdaki tacı çıkardım ve ayakkabı mı giydim. İlk giydiğim topuklular rahatsız etti, bende beyaz babetlerimi giydim ve şimdi hazırdım ya da hayır makyaj yapmamıştım. Kardeşlerimden arakladığım bir kaç malzemeyi kullandıktan sonra hazırdım.

Spoiler:

Kulübeye girdiğimde hemen yemek masasının yanına gittim ve tam tahmin ettiğim gibi Teo oradaydı. Önünde durdum ve gülümsedim. Fark etmesini bekliyordum ama etmedi. Tabi ya önünde her çeşit yemek vardı ve gözü beni mi görecekti? Sandalyeye somurtarak oturdum ve '' Selam'' dedim. Teo cevap verecekken adımızı duydum ve donuk bir ifadeyle Teo'ya döndüm.
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:06 am

Lena'yı ittire ittire sahneye çıkardım."İstek şarkı var mı?" dedim.Katia hemen "Beyonce ft Shakira -Beautiful Liar" dedi."Tamamdır" dedim.Lena da kafasını evet manasında salladı.Yani şarkıyı biliyordu."Şimdi...Lena ekranda şarkı sözleri olacak.Sen de onları okuyarak veya akıldan söyleyeceksin" dedim."Hazır mısın?" "Evet Thay hazırım.""O zaman..Son 3...2....1 ve BAŞLA!" dedim.Lena şarkıyı söylemeye başladı.

Spoiler:

açıkçası sesi çok güzeldi."Teşekkürler Lena" dedim sahneye çıkarak."Sıradaki şarkıcı Lara Adams!Son 3 kişi haydi Lara bekliyoruz"
Lara Adams
Lara Adams

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:35 am

Tanrım,ben mi?Afrodit kızı olabilirim,ama benimde utandığım şeyler var. "Tanrım." Diye homurdandım ve istemeyerek sahneye çıktım.Elimi belime sardım.Thay benim konuşmama izin vermemek için hemen konuşmaya başladı. "Evet istek şarkı?" 'Benim karizma yerle bir olacak.' Diye iç geçirirken melezlerin arasından ses yükseldi. "Selena Gomez-Naturally."

Spoiler:

gözlerimi kapatarak şarkıyı söylemeye başladım.Gözlerimi açtığımda herkez bana hayretlerle bakıyordu.Sanırım başarmıştım.Barkaç dakika sonra çığlık sesleri yükselmeye başladı.Azda olsa kazanmatı garanti altına almıştım.Derin bir nefes aldım ve mutluluk içinde sahneden indim.

( Razz )
http://www.melezkamprpg.yetkin-forum.com
Thalia A. Carter
Afrodit'in Çocuğu
Afrodit'in Çocuğu
Thalia A. Carter

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 8:46 am

Lara'nın güzel bir sesi olduğunu bilmiyordum açıkçası.Sahneye çıkarken "Teşekkürler Lara,sahneden inebilirsin" dedim gülümseyerek."Vee sıradaaa Amy Kleppy vaarrrr" dedim.
Aria
Oread
Oread
Aria

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 9:05 am

tam yürüyüşümü bitirmiş yatmaya gidiyordum ki hypnos kulübesinden en iyi arkadaşım jasminle karşılaştım. beni afrodit kulübesindeki partiye davet etti.parti lafını duyar durmaz uykum kaçmış, üstümü değişmek için koşmaya başlamıştım.bir hypnos kızına göre jasmin uyku kaçırmada usta diye düşünürken kıyafet seçmekte geç kaldığımı düşünüp vazgeçtim.ben bir şey için giyineceksem 10 saat düşündüğüm için partiye katılmamaya karar verdim.çünkü ben kıyafetimi seçene kadar parti biterdi.ama artık partiyi öğrendim gitmezsem ayıp olur diye düşündüm.sonunda kararımı verdim.partiye uğrayıp seslenir biraz dans eder giderim diye fuşya gömleğimle kot şortumu ayakkabı olarakda morlu pembeli converse'lerimi giyip afrodit kulübesine koştum.müzik sesleri geliyordu. ohhhhh parti henüz bitmemişti.kapıyı çaldım.adını hatırlamadığım güzel bir kız açtı.
-sen yeni misin?seni ilk defa görüyorum.dedi.
-evet yeniyim adım aria beni bir arkadaşım davet etti.dedim
-peki aria tanıştığımıza memnun oldum.eğlenmene bak.deyip beni içeri davet etti.
http://ulyssesmoore.yetkin-forum.com
Merrie Harwood

Merrie Harwood

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 9:59 am

Klubelerin önünde yürüyordum ki bir müzik sesi duydum ve müzik sesinin geldiği yöne doğru ilerlemeye başladım meğersem afrodit klubesinde party yapılıyormuş.Bende hemen koşarak afrodit klubesine gittim ve kapıyı çaldım.Kapıyı hoş bir bayan açmıştı ve bana gülümseyerek haydi içeriye gel ne duruyorsun hala daha dedi .Bende bir an şaşırmıstım kendimi bir anda orda yabancı hissettim ortada kalakalmıştım .sonra kareoke yapıldığını farkeddim ve kendimi kaptırmış kareoke yapan kişiye eşlik ediyordum . Party beklediğimden de güzel geçiyordu nekadar da yalnız olsamda .
Amy Kleppy
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Amy Kleppy

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePtsi Şub. 14, 2011 3:56 am

Ben ve şarkı söylemek uzak hemde çok fazla uzak. Hangi şarkıyı söylecektim ve nasıl yapacaktım? Keşke önümde kocaman bir canavar olsaydı sanırım her şey daha kolay olurdu ama öyle bir şey olmayacaktı. Bende başım önümde sahneye çıktım. Umarım kolay, kısa ve bildiğim bir şarkı gelir diye düşünüyordum. Herkes düşünmeye başladı. Ve sonunda biri beni bu acı bekleyişten kurtardı. Yüksek bir sesle ''Kesha Blah Blah Blah'' dedi ve yüzümde muhteşem bir gülümse belirdi. Mikrofonu elime aldım ve danslarla şarkıyı söylemeye başladım.

Spoiler:

Şarkı bittikten sonra yaptığım delice şeylerin farkına vardım ve utançla Teo'nun yanına gittim ama ne onun ne de başkasının yüzüne bakamıyordum. Sırada sanırım Teo vardı, ne söyleyeceğini, neler yapacağını merak ediyordum.
Theodor Aquila
Apollon'un Çocuğu
Apollon'un Çocuğu
Theodor Aquila

MesajKonu: Geri: PARTİ -herkes davetli-   PARTİ -herkes davetli- Icon_minitimePaz Mart 06, 2011 5:54 am

Sıra bana gelmişti. Ama bu kadar çabuk rezilliğe adım atacağımı tahmin etmemiştim. Biraz daha uzun sürmesini ummuştum aslında. Fakat artık çok geçti, itile kakıla sahneye fırlatılmıştım bile! Bu kadar kız varken nasıl bir şarkı seçeceklerini merak etmeye başladım. Birisi "Rihanna - Disturbia" dedi. Ben de hemen "Hayır olmaz. Daha farklı bir şeyler lütfen." dedim. Biraz mırın kırın ettiler ama sonunda kabul ettiler. Bu sefer bir erkek sesi "Metallica - Nothing Else Matters" dedi ve balıklama atladım. Ama bu da başkaları tarafından reddedildi. Sonunda "Hypnogaja - Here Comes The Rain Again"de karar kıldık. İşte şimdi parti hoşuma gitmeye başlamıştı sanırım! Mikrofonu elime aldım ve kendimden geçmiş bir şekilde şarkı söylemeye başladım.

Spoiler:

Şarkı bittiğinde fazla dağıttığımı düşündüm ama yine de pişman değildim. Sanırım şarkıyı herkes beğenmişti, beni beğendiklerini de umarak sahneden indim ve Thalia'nın sahneye çıkmasını beklemeye başladım.

PARTİ -herkes davetli-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Parti!!!! (Herkes Davetli!)
» Çılgın Şapka Partisi (Herkes Davetli)
» Herkes- Herkes Nerede?
» İyi ki doğdun, Chelsea Cocteau-Evans! -Tüm kızlar davetli-
» Parti (11 Eylül)