Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)

3 posters
YazarMesaj
Aleda Beth Hwang
Hermes'in Çocuğu
Hermes'in Çocuğu
Aleda Beth Hwang

Kayıp Canavar (Labirent'in devamı) Empty
MesajKonu: Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)   Kayıp Canavar (Labirent'in devamı) Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 4:07 am

Delta işaretine basarak geçidi aştık. Rose pekte güven verici olmayan bir ses tonuyla bize ona güvenebileceğimizi, bizi sirenlerden uzak tutabileceğini söylemişti. Suya daldığımızda kocaman bir hava baloncuğu yaparak bizi sudan korudu. Suyun altında gözlerimi açmaktan nefret ederdim normalde. Şuan bir istisnaydı... Okadar güzel bir histi ki. Çok geçmeden o lanetli ses çalındı kulaklarımıza... Bundan korkuyordum işte ben. Sirenler... Anna kulaklarını okadar sıkı kapıyordu ki neredeyse kulakları kıpkırmızı olacaktı. Benim aklıma ise tek bir şey çalınıyordu sürekli. Rose'un onlara gitmesini önlemeliydim. Rose suyun içinde hızla koşmaya başladı. Her an bizi unutabilirdi.

"Rose! Dur! Ne gördüğünü bilmiyorum ama lütfen! Beni dinle Rose!"

Bağırmanın faydası yoktu. En son gerçekten korktuğumu hatırlıyorum...
Rose Denise Harris
Poseidon'un Çocuğu
Poseidon'un Çocuğu
Rose Denise Harris

MesajKonu: Geri: Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)   Kayıp Canavar (Labirent'in devamı) Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:47 am

Annem, babam, Robyn... tüm arkadaşlarım, tüm sevdiklerim karşımda duruyordu! Beni yanlarına çağırıyorlardı. Hemen onlara gitmeliydim, acele etmeli ve bir an önce oraya ulaşmalıydım. Koşmaya başladım. Bana tüm sevecenliğiyle gülümseyen annemin kucağını hedef almıştım. Onu aylardır görmüyordum ve çok özlemiştim. Annem... Bir ara kulaklarıma farklı bir ses çalınır gibi oldu. Sanki birinin yardıma ihtiyacı vardı. Tüm irade gücümü kullanarak arkama döndüm ve suyla cebelleşmekte olan Aly ve Anna'ya gözüm takıldı. Ama onlar karşımda, tüm sevdiklerimin arasında bana el sallıyorlardı...

Bu işte bir gariplik vardı. Klonlanma henüz keşfedilmediğine göre, birer çift arkadaşım sahteydi. Yine de risk almak istemediğim için denize şiddetli bir dalga komutu verdim ve iki gerçek mi sahte mi anlayamadığım arkadaşım yumuşak bir şekilde kıyıya ulaştılar. Sonra onlara arkamı dönerek muhteşem melodiye doğru koşmaya devam ettim. Ellerinde müzik aletleri yokken nasıl böyle sesler çıkarabildiklerini anlamamıştım ama Robyn'in suratındaki gülümsemeyi gördüğüm anda, bu gereksiz detayı unutmanın iyi olacağına karar verdim.

Arkamda bir takım bağırışlar duyuyordum, sanki biri bana yetişmeye çalışıyordu. Umursamadım, elimden geldiğince hızlı bir şekilde koşmaya devam ettim...
A. Anna Bianca Sentius
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
Persephone'nin Çocuğu/Kulübe Lideri
A. Anna Bianca Sentius

MesajKonu: Geri: Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)   Kayıp Canavar (Labirent'in devamı) Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 10:51 am

Bu başımza gelecek en kötü şeydi.Rose sirenlerin etkisi altına girmişti.Onu engellemeliydik ama önce bir gemiye ihtiyacımız vardı.Acaba bir Tanrı'dan ya da Tanrıça'dan gemi istesem ya da bir yat olmadı onun gibi bir şey,gelir miydi?Denemeden göremezdim.Aklıma ilk olarak tabiiki de annem geldi."Anne lütfen bize bir gemi yolla,lütfen!"diye anneme seslendim,sanırım beni duymuştu,çünkü uzaktan bir ses geldi ve çok geçmeden önümüzde pembe renkte taşlarla süslenmiş bir gemi belirdi.Aly bana baktı:

"Neden daha önce aklımıza gelmedi ki?"dedi sonra Rose'u çekiştirerek gemiye doğru götürdük.Aly onu bir direğe bağladı.Rose ağlıyor,çırpınıyor ve bağırıyordu.

"Rosee!!Yeter!"diye bağırdım,sonunda sirenlerin etkisinden çıkmıştı.

"Ben..Özür dilerim kızlar.Bir anda etkileri altına girdim"dedi,ona sarıldım sonra oradan uzaklaştık.

Kayıp Canavar (Labirent'in devamı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kayıp canavar
» Kayıp Tanrıça! (Melez Konseyi'nin devamı.)
» Canavar Tutkumuz - 1
» Canavar Tutkumuz - 2
» Canavar Tutkumuz - 3