Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Canavar saldırısı

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Canavar saldırısı Empty
MesajKonu: Canavar saldırısı   Canavar saldırısı Icon_minitimePerş. Mart 31, 2011 2:02 am

O gün kampın girişindeki nöbet sırası bendeydi bu yüzden zırhımı giydim kılıcımı ve kalkanımı aldım canavarlar saldırırsa diye.Sonra nöbet yerine doğru gittim ve orda beklemeye başladım yakınlarımda altın postu koruyan ejderha vardı yani canavarlar gelse bile fazla bir şey yapabiliceğini sanmıyordum ama genede belli olmazdı.Aradan bir kırk dakka geçmiştiki marcus geldi ve bana seslendi yanına gittim ve biraz kaytarıp kampta dolaşıp dolaşmak istemediğimi sordu kabul ettim ama genede bir huzursuz olmuştum dolaşıyordum ama her görebildiğim yerde otarafa bakıyordum.Sonra kampın girişinden sesler gelmeye başladı ne yapıcağımı bilemeden oraya gittim kalkanı ve kılıcı çıkardım.Canavarlar uçarak saldırıyordu.ejderha postu her an çalabilirler diye postun yanından fazla ayrılmıyordu canavarlarda hemen saldırıyorlardı koşarak canavarlara doğru zıpladım ve saldırdım canavarlardan biri ölüd ama gerisi geliyordu birazını da ejderha öldürüyordu.Ama hala çok fazlalardı ne yapıcağımı hiç bilmiyordum sonra uçan bir canavarı uçarak yok edebiliceğimi anladım hemen hızlıca ahırların oraya gittim carrionite'ı aldım ve uçmaya başladım.Girişin oraya doğru uçtum ve canavarlara saldırmaya başladım bu ejderhaya yardımcı olmuştu o yanına yanaşanları bende uzakta uçanları yok ediyordum buraya nasıl girmişlerdi bilmiyordum ama hala girmeye devam ediyorlardı.Artık cehennem tazıları gibi karadan saldıranlarda geliyordu bu yüzden bazen alçalmak zorunda kalıyordum.Olamaz neden hep bendim ki sanki ben tepedekileri hallederken aşağıda ne olduğunu unuttum canavarlar ejderhaya saldırıyordu.Ejderha fazla bir şey yapamıyordu o yüzden ona zarar veriyorlardı ejderhaya hemen alçaldım ve canavarları yok etmeye başladım canavarlar artık nerdeyse bitmişti.Tam bittiğinde kheiron geldi Görev yerini niye bıraktındiye sordu.Özürdilerim kheirondedim.Ya çağırdığım gibi kolay yerine zor canavarlar gelseydi ne yapıcaktın Canavarları senmi çağırdın diye sordumEvet sana bir ders vermek içindi bir daha böylee bir şeyi sakın yapmadedi.Ve gitti bende nöbetimi tutmya devam ettim.

Canavar saldırısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selam Canavar.
» Kiklop saldırısı
» Kiklop saldırısı...
» Titanların Kampa Saldırısı
» Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı