Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kiklop saldırısı

YazarMesaj
David Tyler
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
Athena'nın Çocuğu/Zeka ve Strateji Eğitmeni
David Tyler

Kiklop saldırısı Empty
MesajKonu: Kiklop saldırısı   Kiklop saldırısı Icon_minitimeC.tesi Nis. 23, 2011 12:37 pm

Sofie'yle sadece dolaşmak için gateway köprüsüne gitmiştik.Bir kiklop kokumuzu almıştı ve bizi bulmuştu.Sonra beni gateway kemerinden aşşağı atmıştı.Ordan düştükten sonra yaşamam mucize olmuştu hemen pegasuslarla kampa geldik.Kampta revire doğru gittim.Revirdeki yarı at kadın ''Ah tatlım şu kamptan çıkınca bir kere de yaralanmadan gelsen olmaz değilmi.'' diye dalga geçti.
Aslında haklıydı çünkü kampa ilk geldiğimde de bir minator tarafından fırlatılmıştım ve revirde uyanmıştım.Yani bu fırlatılma konusunda ustalaşıyordum.Kadının dediği lafın atında kalmamak için
''Hayır artık bu işte iyiyim.hep böyle olmasını düşünüyorum.Hem seni görmek için de geliyor olabilirim.''
''Küstah melez.'' diye söylenip elindeki ambrosia'yı sofie'ye verdi.Ben gülmeye başlamıştım.Ardından sofie'de gülmeye başladı.
''Küstahmış diyene bak sen.'' dedim.
''Haklısın komikti hadi şunu ye.'' dedi.
Aslında yemekten korkuyordum.Çünkü ordayken biraz da nektar içmiştim.Her an yok olabilirdim.Ama genede çok az daha yedim.Ve güçlenmiştim.Yürüyebilicek kadar iyi olunca revirden çıktım ve kulübeye döndüm

Rp sonu

Kiklop saldırısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kiklop saldırısı...
» Harpya Saldırısı
» Canavar saldırısı
» Titanların Kampa Saldırısı
» Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı