Olimpos Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olimpos Rpg

Percy Jackson ve Olimposlular ile Olimpos Kahramanları serilerinden esinlenilerek oluşturulmuş, zirvedeki rpg forum sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı

YazarMesaj
Hector Sentius
Hades'in Çocuğu
Hades'in Çocuğu
Hector Sentius

Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı Empty
MesajKonu: Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı   Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 6:22 am

12- Ormanda rp yazacaksın.
Mekan: Orman
Katılacaklar: Hector

Melez kampı kadar gürültülü bir yer yok gerçekten...Arena, okçuluk alanı vb. sürekli gürültü var.Nihayet orman sessiz bir yer yada öyle düşündüğüm bir yer.Biraz rahatlamak için ormana gitmeye karar vermiştim.Yavaşça yürümeye başladım.Normal ormanlardan çok ama çok farklıydı.Kuş sesi yerine canavar sesleri geliyordu.Umarım karşıma bir canavar çıkmaz.Çıkarsa onu doğramak zorunda kalacaktım.Fazla dikkat çekmeden yürümeye başladım.Farklı gözlerin sürekli beni izlediğini fark etmiştim.Artık karşıma bir canavarın çıkması an meselesi bile olabilirdi.Her zaman ki gibi yine çok şanslıydım yada değildim.Febris yanımdaydı ama Tsunami'yi getirmem zor olacaktı.Odaklanmam gerekliydi.Bu benim en zor yaptığım işti.Üstelik bunu yaptıktan sonra başım ağrıyordu.Kendimi o kadar zorladım ki yüzümden damla damla ter akmaya başladı.Bir anda saat bileğimde belirdi.Tsunami'yi hemen açtım ve kendimi korumaya almak için Febris'i kullanmalıydım.Güneş gözlüğünü havaya attım ve bir anda elime kocaman bir kalkan olarak geldi.Febris'i ne zamandır kullanmıyordum.Alıştırma yapmış olurdum.Bay D. beni bunun için cezalandırmazsa tabi ki...Ağaçların arasında bir kıpırtı vardı.O da ne?

"Seni boynuz kafa" diye bağırdım.

"Çık oradan."

Tıpkı minotor gibiydi.Yoksa bu minotormuydu.Ama kampa nasıl girmişti.Ahh, yine yanıldım.Bu sıradan bir eğitim canavarıydı.

"Kaybol burada" dedim.

Koşarak kaçtı ve bende yavaş yavaş ormandan çıktım ve kulübeye doğru hareket ettim.Anladığım kadarıyla bu kampta bana sessiz bir ortam yok.

Sessizlik yada vazgeçtim Canavarın Saldırısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Damla yada Beyza... :)
» Yeni kılıcım yada onun gibi birşey
» Harpya Saldırısı
» Canavar saldırısı
» Kiklop saldırısı